Děti z Kouřové hory (1979) (seriál)

som rada že som ako dieťa mohla pozerala takéto seriály a nemusela som hladieť na rôznych mutantov, čarodejníkov a zabíjačky netvorov!!!!!!

Zámek Oliviérů (1993) (seriál)

na Slovensku vysielané ako Zámok s olivovníkmi, klasická francúzska miniséria o Estelle, ktorá sa vracia na svoj zámok, aby ho zachránila pred plánmi miestneho starostu

Dynastie Straussů (1991) (seriál)

Schani Strauss ako Mick Jagger 19. storočia. Výborný seriál, ktorý absentuje na našich TV obrazovkách už dobrých 15 rokov.

Zwei Frauen (1989)

Nie moc vydarené spracovanie výbornej knihy.

Rytíř Bouřka (1967) (seriál)

Zo spomienok na ranné detstvo sa mi vynára tento úžasná kostýmová šermovačka o rytierovi, ktorý putoval po francúzskej krajine počas španielsko-francúzskej vojny, samozrejme so svojím verným sluhom. A aby som nezabudla, rytierova láska mala krásne meno Isobel de Sospel, to si pamätám doteraz. Intro tu:http://www.youtube.com/watch?v=c-pE8lxCEBY&feature=related

Tak už dost, Frede! (1991)

jáááj, tak na tomto som kedysi bola v kine, pre dnešnú dobu asi už nepoužiteľné, z nostalgie za 3

Princezna ze mlejna (1994)

pre mňa by bolo sledovanie tejto rozprávky maximálnym utrpením!!!!!ako to môžete tak vysoko hodnotiť veď to nemá takmer žiadny dej?? len sa tam vyškiera nejaký čert a vodník so strašným predkusom, bŕŕŕ

Větrná smršť (2003) (TV film)

aj ked mám slabosť pre katastrofické film, tak jedinou katastrofou bolo sledovať tento film

Vánoční prázdniny (1989)

najlepšie z Griswaldovcov, výraz "vianočný strom našej rodiny" používame aj doma

118 dní v zajatí ľadu (1998)

Neskutočný dokument a neskutočný výkon!!!! Ja by som tam neprežila asi ani jedeň deň a oni ich prežili 118.