Emil i Lönneberga (1974) (seriál)

Pekné nostalgické bezstarostné spomienky na detstvo. Čo si pamätám, bolo to podarené. :)

Ti druzí (2001)

Tak takéto filmy mám rád

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Dosť slabý začiatok, ale druhá polovica nabrala na grádoch. Miestami to bolo dosť trápne a sem-tam aj nejaké nezrovnalosti, či nedomyslenosti, ale "rachétle", to je moje :) Tie to vytiahli na vyššiu úroveň a hudba bola takisto perfektná, aj keď zvukové efekty sa mi až tak moc nepáčili. Takže z pôvodných troch hviezdičiek dávam nakoniec 5.

Krajní meze (1995) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov, len škoda toho, že niektoré diely sú geniálne a iné zase primitívne.

Kocour v botách (2011)

Celkom dobrý film. Fajn hudba, takisto ústredná melódia. Grafika pekná, príbeh tiež, ale trošku slabší záver. Chýbalo tomu silnejšie vyvrcholenie. Nejaká silnejšia pointa. Skĺbenie viacerých príbehov v jeden celý bolo relatívne fajn, kompaktné a potešilo.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Dobrý seriál, ale tie búračky, v každom dieli, milión aut na maderu :-/

Alf (1986) (seriál)

Hm... Alf :) Pekné spomienky. Rád som to pozerával...

Hercule Poirot (1989) (seriál)

Nebyť stále rovnakej jednotvárnosti dielov, hodnotil by som to na 5* Inak môj obľúbený seriál.

Smrtelné zlo 2 (1987) odpad!

Takmer úplne súhlasím s názorom tých, čo hodnotili snímku jednou hviezdičkou alebo ako odpad, až na to že mne celý film pripadal úplne trápny, aj tie kamery, farebné tekutiny, herecké výkony a podobne, proste absolútna nuda, žiadna zábava, ani hrôza. Vyvolalo to vo mne len pocit ospalosti a to sa mi pri filmoch väčšinou nestáva. Nula bodov. Je dosť možné, že aj ja by som dokázal natočiť lepší film ako je tento. Alebo to minimálne oveľa lepšie zahrať. Tak som dosť prekvapený, že to tu má hodnotenie cez 80 %!!! Čakal som okolo 10-20 % :D No nič, názory sa rôznia :)