Hlasy (2014)

Další příklad nedostatečně doceněného nápadu. Je zde krásně vidět vnímání reality nemocným člověkem a navíc humorně podané. Nepamatuji, že bych se někdy tak pobavila u filmu s vraždícím šílencem. No a ten závěr, to byla ta třešnička na dortu.

Tina a Vore (2018)

Myslím, že tento film je nedoceněný jen kvůli explicitním scénám v něm. Přitom ta syrovost, nápad a ztvárnění jsou úžasné. Dějová policejní linka a téma dětí je také v dnešní době aktuální a všechno do sebe úžasně zapadalo. Mělo to myšlenku, spád, skvělý konec.

Ztracené město (2022)

Velké zklamání. Nečekala jsem, že film, kde bude celkem dost známých tváří  bude tak nudný, že ho budu postupně posouvat až na konec. Sandra, ač ve většině filmech září, zde nějak pohasíná. A dát jí do dvojice s Channingem Tatumem mě nepřišlo jako dobrá volba, opravdu je ten věkový rozdíl mezi nimi dost patrný.  Jak tu již mnozí psali, film je jen opakování daleko úspěšnějších a zajímavějších filmů jako např. Honba za diamatem atd.. Jestli měl být vtipný, tak jsem ten humor neobjevila, z mého úhlu pohledu a poslechu byl naopak dost jednoduchý a místy i trapný. Dějová linka Da Vine, byla nesmyslná celá, opravdu jsem nepochopila chování a jednání všech lidí okolo ní. Jediné za co dávám hvězdu byl Brad Pitt, který tu chvilku co tam byl, udělal film snesitelným.