fruity

Česko
Jedinečný člověk

<< předchozí 1 2 3
    • 8.7.2017  20:46

Pozitivní hodnocení nechápu. Za mě jednoznačně nejslabší Spiderman historie a možná i "marvelovka" vůbec. Nemotorný Spiderman mi občas náznakem připomněl první Kick-Ass, ale bylo to mnohem méně vtipné, méně akční a hlavně naprosto chyběla chemie mezi postavami. Akční scény úplně zoufalé, bez špetky napětí a překvapení. Již velmi dlouho jsem nezažil tak špatné a nevyužité 3D. Vždyť Spiderman je pro tento formát naprosto stvořený... Jediným pozitivem byl Michael Keaton, ale jeho postava měla o řád větší potenciál, než jí byl povolen. PS: Koukám teď v TV na tolik kritizovaný Amazing Spiderman 2 a již první půlhodina mi přinesla po všech směrech násobně větší zážitek, než celý Homecoming...

• 5.8.2016  15:25
    Dobrodruzi z vesmíru (TV seriál) (1986)

Krom toho, že se děj odehrával ve vesmíru a běželo to na OK3 si nepamatuji prakticky nic, ale stejně to byl společně s bratry z tykve nejlepší seriál mého dětství.

• 5.7.2016  19:54

Původně jsem dal 3*, ale po prvotních "emocích" měním na 2*. Grafika celkem dobrá, byť jsem čekal více, hudba taky celkem ušla, ale mohla mít větší grády, ale co ten příběh? Vždyť to bylo něco tak plochého, že by se to ztratilo i v "béčkových fantasy", které vysílají v pátek večer na Prima Cool. Scénář byl taková slabota, že by to zpracoval lépe možná i ten Uwe Boll. Tohle má být ten slavný fantasy svět, který nesnese přirovnání s ničím, co tu kdy bylo? Tak to jo, to jsem asi opravdu z jiného vesmíru, protože ač nejsem fanoušek, tak jsem od toho čekal fantasy minimálně desetiletí, které zadupe příběhem všechny ostatní světy do země a Avatar vůči němu bude vypadat po grafické stránce jak laciné béčko. Z mého pohledu je to však zklamání po všech stránkách. PS Každopádně na druhý díl určitě půjdu, protože nevěřím, že tolik fanoušků může uctívat takovéto nic... Musí se to rozjet, ale momentálně je to pro mě béčková fantasy, kterou bych přirovnal k "fenomenálnímu" dračímu doupěti s Jeremy Ironsem

• 30.4.2016  17:46

Jediný důvod proč nedávám plný počet hvězd je ten, že příběh Knihy džunglí nepatří mezi mé oblíbené, ale jinak je to excelentní film s naprosto úchvatnou grafikou, která hravě překonává i "převratný" Avatar. Příběh naservírován ve velmi stravitelné formě a oceňuji i vynikající dabing, který pohodu z filmu rozhodně nekazil.

• 29.3.2016  18:05

Za mě pecka. Nikdy jsem si nebyl pořádně jist, jestli mám radši DC, nebo Marvel, ale při sledování tohoto snímku jsem si několikrát říkal. "Budu po tomto schopen si ještě někdy užít ty omalovánky od Marvelu?" Nejsem o tom přesvědčen. Asi už to nikdy nebude ono. Affleck jednoznačně nejlepší Batman všech dob. Nechápu, že se ztrácelo tolik času s Balem. Gal Gadot je má nová múza. Jediným negativem filmu je tak zjištění, že Flashe bude hrát nějaký bisexuální hermafrodit, a pak klasicky průměrka Amy Adams. Ta může hrát max tak obtloustlou barmanku z ghetta, nebo nějakou trapku v muzeu. Na krásnou Lois Lane prostě nemá.

• 3.2.2016  21:53
    DoktorKA (TV pořad) (2014)

Nudný pořad. Navíc na "doktorku" Cajthamlovou mám již asi alergii. Nejsem schopen její hlas poslouchat ani 10 vteřin.

• 1.2.2016  10:20
    Velký draft (2014)

Naprosto skvělý film o draftu NFL. Ano, přesně takto to chodí v americkém sportovním průmyslu. Chápu, že se to každému nemusí líbit, ale některé komentáře jsou tu vážně k smíchu a je z nich zcela cítit, že než aby si jejich autoři o draftu alespoň něco základního zjistili (když to chápou ti negři, tak to "kavárna" musí pochopit přece také :D), tak to raději zkritizují a poplivou.

• 28.1.2014  10:12
    Rocky IV (1985)

Když umřel, tak umřel

• 28.1.2014  10:11
    Rivalové (2013)

Když odvěký fanda McLarenu drží pěsti nesympatickému Laudovi ve Ferrari, tak je to opravdu na pováženou. Ano, tento film mě dostal. Kvalita

• 12.2.2012  22:13

Čekal jsem odpad, ale nakonec to bylo celkem v pohodě. Nejsou to sice úplně čistý 4, ale přimhouřím oko za to, že Jack už není tak "vtipnej" jako ve dvojce a trojce.

• 15.3.2011  00:44
    Zoolander (2001)

K tomuto filmu musí asi člověk dozrát a hlavně úplně vypustit mozek. Když jsem to vyděl prvně, tak mi to přišlo jak nehorázná kravina. Teď mi to však po téměř deseti letech přijde společně s vybíjenou jako snad nejlepší Stillerův film vůbec. Věkem prostě zraje jak víno. Narozdíl od něco na té Mary je, z které mi dnes přijdou vtipné snad jen legendární scénky se zipem a gelem na vlasy...

• 11.3.2011  11:18
    Čápi s mákem (TV pořad) (2010)

Zoufalost. Jedinné kvůli čemu jsem dokoukal jeden díl tohoto pořadu je paní Lída. Tato "žena z lidu" je naprosto exemplární případ exhibicionistického burana, který ještě daleko přesahuje účastníky reality show jako Vyvolení, či Big Brother. Je však asi fakt, že zřejmě zábavu pro "střední proud" udělat umí, když je tak často do podobných projektů obsazována. Navíc bohužel přesně takto si já představuju standardního koncového diváka české TV obrazovky. Tímto pořadem počínaje a různými ordinačkami se Šeherezádami konče. Takže ona asi přesně ví co tento "průměrný" divák chce a servíruje nám to v nemalých a někdy i strašidelně odhalených dávkách. Je absolutní zlo pomyslet, že není v Čr jediná, ale podle "koláčů" jich je něco přes milion. Síla co? A pořád se množí. Vždyť paní Lída nám dala hned 5 potomků! A jablko jak víme většinou nepadá daleko od stromu...

• 2.2.2011  04:42

Těžko hodnotitelné.... film bez absolutně žádné umělecké hodnoty. Doslova odpadní kategorie.... ale zase na druhou stranu je to tak blbý, až je to vtipný.... stále nevím. Ještě nikdy jsem nad hvězdičkami nepřemýšlel tak dlouho.... ale fakt mě to hodně bavilo. Opravdu hodně.... je to tam! Emoce vítězí nad rozumem. 4 hvězdy:)

• 5.10.2010  10:00
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Kdyby se všude vařilo jen podle tohodle týpka, tak bych už si asi nikde nepochutnal na žebírkách, nebo kolínku. A všichni bysme jedli jen těstoviny, nebo jídla s Pohlreichovo super UHO omáčkou. Jako je fakt, že pár podnikům asi hodně pomohl, ale několik sympatických hospod kde nebyl problém ani tak v jídelníčku jako v personálu neskutečně zazdil a předělal na obyčejný těstovinárny, který stojej na každym rohu.

• 23.9.2010  18:50

Opravdu zajímavý dokument. Nicméně lidi, kteří stojí v čele vydavatelství časopisu Vogue jsou skutečně zvláštní jedinci. Nejvíce asi ten tlustej černoch co nechodí hrát tenis v normálních šortkách, ale má na sobě nějaké odporné tepláky od Ralpha Laurena, tričko od Versaceho a doplňky Louis Vutton. Vypadal v tom sice stejně nesourodě jak nějaký náš spoluobčan z tmavší čtvrti. Ale podle něj z toho vyzařuje jeho styl o který nemíní za žádných okolností přijít. Děkuji, ale budu asi dál "běžným" smrtelníkem a nakupovat v "běžných" obchodech. Jak oni posměšně říkají. V "Kmartu".

• 23.9.2010  18:40

Asi můj nejoblíbenější Scorseseho film. Velmi mě zaujala surová doba New Yorku 19. století. D. D. Lewis byl excelentní.

• 23.9.2010  18:36

Chuck Norris je mrtvý. Můj nový nejoblíbenější superhrdina má jméno hmyzák:D

• 23.9.2010  18:35
    Glimmer Man (1996)

Jeden z mála "normálních" Seagalových filmů. Ten trik s kreditkou bych chtěl taky umět.

• 23.9.2010  18:32
    V Bruggách (2008)

Až na druhé shlédnutí sem si plně vychutnal poetiku tohoto díla. Bylo to asi tím, že sem měl druhý den zkoušku z makra, ale u tohodle snímku jsem u ní ani nepomyslel.

• 23.9.2010  17:31
    Seznamte se s Davem (2008)

Eddie už to má dávno za sebou. Zabal to prosím. Ať můžu v klidu vzpomínat na to lepší.

• 23.9.2010  16:59
    Počátek (2010)

Jediný z letos v kině viděných filmů(2010), který dokonale naplnil mé očekávání a musel sem na něj jít tudíž ještě jednou. Hodně mě společně s Tomem Hardym zaujal Joseph Gordon-Lewitt. Naopak stále nemohu přijít na chuť Ellen Page. Ta její strnulá chůze mě hrozně irituje. Ale jinak tleskám pane Nolane. Po Temném rytíři sis u mě opět napravil reputaci;-)

• 5.6.2010  18:19
    Autosalon (TV pořad) (2005)

Bez Volákový už to neni ono

• 4.5.2010  04:10
    Volejte věštce (TV pořad) (2008)

Pořad samotný je sice odpad, ale zábava to je. O tom žádná :D

• 26.4.2010  15:52
    Přemluv bábu (2010)

A to jsem si myslel, že se ta modrá zoufalost po Topolánkově konci aspoň trošku probere a nabere ten správný směr.

• 24.3.2010  03:23
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Tak po úděsných třech dílech se to docela rozjelo a sérii jsem s potěšením dokoukal. Nejvíce se mi líbil asi osmý díl s Johnem Basilonem, který mě velmi překvapil a dojal tak, že i slza téměř ukápla, neboť sem si myslel, že se se všemi hrdiny uvidíme i v závěrečném díle. Všechna čest jemu a i ostatním padlým.

• 17.3.2010  19:18

Viděl jsem to asi v 11-ti letech a úplně mě to přikovalo ke gauči. Triky a ani primitivnost zápletky mě tenkrát moc nevzrušovaly a napínavý se mi to zdálo dost. Kdybych to viděl dnes, tak bych se asi hodně nasmál, ale zatím to zůstává v mé paměti za 3 hvězdy.

• 10.3.2010  03:11

Tak tohle je tedy ten nejslavnější western všech dob? V tom případě mi naprosto uniká proč tomu tak je. Možná tomu dávám 3 hvězdy jen proto, že nemám rád Newmana. Ale spíše je to proto, že každé pondělí dávají na MGM daleko zajímavější westerny.

• 12.1.2010  23:56

Konečně jsem se dočkal. Můj vůbec první Uweho film, co jsem viděl. O tom, že to režíroval tento borec jsem se dozvěděl vlastně až z titulků a nebylo to vůbec tak strašný jak sem čekal. Prostě průměrný béčko ve večerním programu na Nova cinema. A zde je samozřejmě naprosto odsouzeno. Podle mě je plno daleko horších filmů s lepším hodnocením. Počínající králem Škorpionem a konče třebas Charlieho andílky. Mohl bych jich vyjmenovat desítky, ale tady je podstatné stejně jen to, že to točil Uwe a je to prostě ODPAD. U tohoto filmu podle mne nezaslouženě. Budu se asi muset podívat i na další jeho projekty. Třeba pak změním názor, ale pro mě je zatím stále tím nejhorším "režisérem" český mistr Zdeněk Troška:)

• 16.7.2009  03:35

Spousta vypuštěnejch scén. Spousta zbytečných přidána.Tuhle knížku mám nejradši a i film by se mi líbil nejvíc. Kdyby však nebylo posledních 15-ti minut. Tam se tedy aspoň podle mě naprosto "provařil" budoucí vývoj Snapeovi postavy a ke které straně se to nakonec asi přikloní. No nic, jsem hodně zaujatej a bráchovi, kterej knížku nikdy nečet se to moc líbilo.

• 12.6.2009  19:39
    Miami Ink (TV pořad) (2005)

Při pohledu na tyhle profíky začínám nad kérkou velmi vážně uvažovat.

<< předchozí 1 2 3