HenryLuner

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 22.2.2010  22:58
    Box (2009)

Je to jako když kousnete do shnilého jablka prolezlého červy...ale co to,ono vám to jablko chutná! Tak přesně to jsem zažíval po celý film.Když jsem viděl zdejší hodnocení(a jelikož na hodnocní na csfd.cz hodně spoléhám)řekl jsem si právě ono zhnilé jablko,nicméně celý film byla jedna velká chutovka.mňam.

• 20.2.2010  23:56
    Mluv (2004)

Ono jako téma je to samo osobě velice choulostivé a natočit film aby se pokusil vystihnout atmosféru toho všeho(ted myslím šikanu)vyžaduje mistrnou práci aby se citlivý bod filmu trefil do srdce diváka.Já osobně jsem tento film bral jako film o šikaně,ukázka toho co se děje dnes a denně,nicméně na moje city to nezaútočilo,ale nedivím se myslím že žádný režisér by nedokázal toto téma natočit skutečně "citlivě"

• 20.2.2010  23:48

Ano! Takhle má vypadat parodie.Nejen "ta samá páska s jiným obsahem" ale parodie která má taky co nového nabídnout,bohužel u jiných parodií najdete skutečně většinou boužel...nic

• 20.2.2010  23:45
    2012 (2009)

Tenhle film je jako vynikající kafe zalité studenou vodou,tím jest chci říct že film v sobě měl strašně moc ale bohužel pro něj ho právě zalili studenou vodou tudíž ta pravá "krása" vůbec neovlivnila chut filmu,bohužel.

• 2.2.2010  22:11

Takto si představuji pozdní nedělní relax po náročném dni.

• 2.2.2010  22:03
    Zombieland (2009)

Dobře vydařená jízda! Snad pár věcí které mi malinko občas i dosti vadily - Rozjezd tohodle filmu nebyl vůbec tichý naopak křičel do všech stran,pravidly proti přežití počínaje,když se na zombie scéně objevil neuvěřitelně nažhavený zombievrah Woody Harrelson bylo vše připraveno na slíznutí krvavé smetany,bohužel ale po nástupu ač sice zdobícího ženského obsazení,bohužel jako by se film nějak stáhl spolu s ním i Woody.Nejradši bych byl kdyby se film držel linie Columbuse a Tallahassee na cestě se zombíky,a Woody by vytahoval ze svého auta své "pekelné" zbraně a spolu s nimi vstříc do boje o poslední čokoládovou tyčinku na světě.Ovšem nelze vyhověti všem ,takže na druhou stranu jsem vlastně rád za to ženské spestření.

• 2.2.2010  19:50

Za jakoukoliv památku o Karlu Krylovi a díkybohu že jsou i filmové jsem neskutečně vděčný.

• 2.2.2010  19:47

Karle Kryle - Kde jsi?

• 2.2.2010  19:45

Rachel je odjakživa moje platonická láska.Zmínil jsem to proto že můj úsudek s filmu je její přítomností silně ovlivněn.Jak již to bývá u filmu s Rachel jsem se opět nedokázal soustředit na film samotný ale spíš,vlastně jedině na ni.A tak mně omluvte ale svědomí mi zakazuje hodnotit.

• 29.1.2010  15:50
    Avatar (2009)

3D projekce byl krásný zážitek,a za ní bych dal jednu možná dvě hvězdy.Bohužel příběh mně neoslovil snad nemám rád pohádky.Čeká nás pár měsíců kdy bude část populace Avatarovat jako o duši,začnou se zbírat kartičky,do knihkupectví příjde Pandorský slovník a kdo ví kam to až bude sahat.Nicméně právě to je byznys neboli AVATAROMÁNIE.

• 5.1.2010  23:39
    Komici (2009)

Zvlášní film.Někde se vytratil ten klasický Apatowský humor a zbyla už jen legrace

• 5.1.2010  23:31

Jsem úchyl,mně se to líbilo,jak film tak Elizabeth.

• 5.1.2010  23:29
    Bruno (2009)

No jo ale takových exotů po světe chodí...

• 5.1.2010  23:20
    Mentalista (TV seriál) (2008)

TV Nova vysíla seriál zvaný Mentalista,nesmrdí tady něco?

• 17.8.2009  19:07

Myslím že tady někdo právě vynalezl Perpetum Mobile!

• 2.8.2009  10:29
    Ztracen (2004)

Možná to bylo tím že sem se na to díval od 1 hodiny v noci tak do půl 3 ráno,ale mně se to líbilo! Atmosféra osamocené pouště, možná sem čekal od konce o něco víc ale nemůžu si stěžovat,hodně povedený snímek.A Danny Trejo na konci,mn skutečně překvapil:D

• 26.7.2009  23:15

ROCKOVÝ SOUBOJ SE SATANEM,TO BYL NÁŘEZ!!!!

• 26.7.2009  23:12

První Harry Potter na kterýho sem se byl podívat do kina.První Harry Potter,který měl konečně všechno co předchozím dílům scházelo.Vyvíjení z pohádky až na hranice hororu se mi vážně líbí.Další díl bude určitě stát za to.

• 20.7.2009  10:43

Dlouho jsem odkládal dobu než jsem se konečně rozhodl na film podívat,a ani v nejmenším sem nečekal takovoudle podívanou.Pro mně rozodně byla nejlepší ve všech směrech čast s hromotlukem Marvem alias Mickey Rourkem,na druhém místě pak příběh sexy Nancy alias Jessicy Alby a správného poldu Johna alias Bruce Willise.A na třetím chcete li posledním místě byl příběh Dwighta alis Owena,který mně nějak moc extra nezaujal.Když se ponoříte do Sin City dostatečně hluboko,najdete tam všecho

• 11.6.2009  23:12
    Saw 5 (2008)

Ten potenciál se už dávno vytratil,ted je to jen krev a........no vlastně jen ta krev.

• 11.6.2009  23:09

Byla to taková hhodně rychlá jízda do pekel.Ono se od toho ale taky nic jiného nečekalo.Bylo jasné že po adrenalinové jedničce která především zaujmula tím onem adrenalinem a rychlou jízdou,tak se dalo čekat že dvojka se bude snažit tu jízdu ještě víc připeklikt,ovšem jak si tak tvůrci povídali kterého čínské hajzla zamordujou ted nebo jakou asijskou šlapku udělají nesmrtelnou,tak nějak úplně zapoměli na příběh.Statham nebude nový superhrdina.Amy Smart nebude nová BondGirl.Ale tenhle film se mi zapíše do paměti jako taková,pěkná efektivní,ohnová show.

• 31.5.2009  20:58
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Bear Grylls je borec,můj vzor a chlap jehož odvahu bych chtěl mít.Jenže tady nejde ani tak o Beara ale spíš o pořad jako celek,který sice zaujme pěknýmmi scenériemi sem tam nějaká dobrá rada na přežití ale postupem času(asi tak po první sérii)to ztrácí štávu,dokola opakující se rady,a jediné so se mnění jsou místa natáčení.Nelituju že jsem se na první sérii podíval,ale do druhé už nemusím.

• 10.5.2009  14:11

Joaquin Phoenix jako Johny Cash?Proč ne.Dalo by se říct že tenhle herec byla asi nejlepší volba,skutečně.Film se nesnaží působit jako odvyprávěný životopisný snímek ale snaží se působit jako film a vzestupu a pádu hvězdy.A mně se to líbilo.90%

• 8.5.2009  11:29

Hou...trochu zpomalte,na mně to má skutečně moc rychlý spád.Takže popořadě.Ze začátku vše vypadá na klasickou přeslazenou romantickou limonádičku,pak to vypadá na milostné drama poté se z toho vyklube psychologický thriller a nakonec to opět končí u přelazené romantické limonádičky.Tenhle film si na sebe vzal těžké břemeno,a kdyby tam nebylo(i když pro někoho je to dobře)tolik spádových scén,kde se děj mění z minuty na minutu,dal bych klidně i 5 hvězd,ale není všechno zlato co se třpytí

• 8.5.2009  11:22
    Zodiac (2007)

Hooodně pěkná podívaná na hooodně systematického vraha.Stávrnění San Franciska 60.let je dokonalé atmosféra srachu vyjít ven,skvělá,herci,dokonalí.Celkově se na to hooodně dobře kouká,konec byl pro toho kdo se o případ alespon někdy trochu zajímal(jako já)jasný,takže sem z příběhu zas tak překvapený nebyl.Ale i přest to je to krásných 95%

• 30.4.2009  10:04

Rachel a Ryan ti dva se snad pro tyhle role narodili,tleskám vám a tleskám vůbec všem kdo se na filmu podíleli,i kdž se nejedná o nic originálního,no a co?Klasika nadevše.Trochu přeslazená limonádička,ale vosy se na ní chytnou

• 30.4.2009  09:59
    Nesvatbovi (2005)

Ničím sice nepřekvapí,ničím neurazí,pár vtipných momentů sem tam hezká tvářička Rachel McAdams,občas nějaký pěkný moment,ale v celkovém výsledku s toho vychází zase jen šedý průměr.Ale za překrásnou Rachel která mi dala chut se na snímek dodívat celý rád přidám ještě jednu hvězdu.Todd: Jdu k sobě malovat! Homoušský obrazy.

• 31.3.2009  22:17
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Prosím ne,tohle už mně dávno opustilo.Nejhorší je že mí i 15-ctiletí přátelé se na to dívají pořád,ato že sbírají i kartičky snad nemusím ani připomínat.Japonsko chce ovládnout svět....pomocí animovaných seriálů k´teré dokážou zblbnout každého 3 člověka

• 31.3.2009  22:15
    Plastická chirurgie s. r. o. (TV seriál) (2003)

Občas to na krátké spestření dne absolutně stačí,sice je tam přesilikonováno ale co už.

• 29.3.2009  10:09
    Proroctví (2009)

Hodně očekávaný film.Jak by řekl slovenský kolega - "mám zimomriavky..."

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8