HenryLuner

HenryLuner

Česko

2 body

• 15.3.2009  12:24
    McBride: Žena tří mužů (TV film) (2005)

V celku podařený tv film,s právnického prostředí a pěknými zvraty.Slabší 4 hvězdy.

• 11.3.2009  12:31
    Ostrov (2005)

Vzhledem k tomu že Baye a jeho transformers nesnáším,tak jsem byl dost tímhle filmem překvapenej.Nikdy jsem moc nebyl na různý efekty a futuristické světy ale tohle se dá docela dobře spolknout.Není to sice přesně to pravé ale rozhodně to není žádná ztráta času.80%

• 3.3.2009  22:57

Ok tohle sice bylo vážnš dost slabé ale jinak jsou předchozí dva díly docela zdařilé,ne nejsem blázen.

• 3.3.2009  22:57

Maisnere já nevím co proti tobě všichni mají.

• 3.3.2009  22:56

A co jako?

• 26.2.2009  11:22

Jako skládačka ve které dostáváte pokaždé nové dílky,tak njak by se dal tento film chrakterizovat.Film vás nenechá vydechnout a každou chvíli přijde nějaký zvrat at už je to zvrat šílený nebo lehký.Herci po všech stránkách zahráli bravůrně.Každé kouzlo se skládá ze tří částí, neboli aktů. První část se nazývá příslib. Kouzelník vám ukáže něco obyčejného. Balíček karet, ptáka nebo nějakého člověka. Ukáže vám tento objekt. Možná vás požádá, abyste si ho prohlédli zblízka, abyste se ujistili, že je opravdu skutečný, neupravený, obyčejný. Většinou ale obyčejný samozřejmě není. Druhý akt se nazývá proměna. Kouzelník vezme tu obyčejnou věc, a udělá s ní něco neobyčejného. Teď hledáte to tajemství, ale nenajdete ho, protože ve skutečnosti ho nehledáte. Vlastně to ani vědět nechcete. Chcete se nechat... ošálit. Ale ještě netleskejte, protože nechat něco zmizet prostě nestačí. Musí se to znovu objevit. Proto má každé kouzlo ještě třetí část. Nejtěžší část. Říká se jí...PRESTIGE

• 23.2.2009  22:10

Dobře vymyšlený příběh,kdy jsme se dívali do životních etap Jamala Malika které se nakonec krásně propojují,to všechno bylo super.Ale i tenhle film má svou odvrácenou stranu a do ní například patří chvilkami hluchá místa,vše bylo zbytečně moc přodlužované a natáhnuté.Kdyby střihaři vystříhali ty zbytečné záběry tak bychom ze 120 minut přešli n 100 minut a film by byl mnohem pestřejší ale i přeso slušných 85%.PS:Dev Patel má velkou budoucnost né jako milionář ale jako herec.

• 21.2.2009  22:20

Musím říct že jsem byl hodně překvapenej když sem se na tenhle film díval.Jelikož jsem od toho samozřejě čekal podprůměrné zavzpomínání na staré časy(což né vždy dopadá nejlépe),když sem zjistil že se nebude jednat jen o samé lyžování a nehorázné svádění Duchoslava plasicky zničenou(sorry)Jeníčkouvou a že sme se podívali i na temnější stránky těhle hrdinů,tak to bylo vážné na čské poměry vkusné.Dvě věci mně ale totálně skazili při sledování tu dobrou atmosféru a to:buransky stvárněné představitelky ženských rolí(myslím ty tři rázovité "buchty")a absolutně jsem nepochopil jestli mají ve filmu dělat srandu a nebo se jen někdo snažil ukázat jak jsou české ženské buransky rázovité(né všichne jsou takové),no a ta druhá věc je a tímto se omlouvám dotyčné herečce která stárnila roli dcery Duchosloava,ale mně se prostě natolik nelíbila(myslím vzhledově)že jsem vždycky na chvíli přivřel oči(herecky na tom nebyla o nic líp)nic proti herečce nemám ale na můj vkus tam mohli obsadit trochu pohlednější herečku,jasně můj vkus je režisérovi u prdele mluvím jenom sám za sebe.DŘEPKINS!

• 12.2.2009  14:13
    96 hodin (2008)

Jednoduché,ano bylo to děsně jednoduché ale jak by řekl klasik,v jednoduchosti je krása,a tohle skutečně krása byla,sice trochu brutální ale byla.93% Zatím největší překvapení filmů které jsem viděl v roce 2009.

• 10.2.2009  22:08

Bylo to tady už hodněkrát,ten se přestěhuje tam pak ho ten zmlátí,ten se mu chce pomsít,tamtem mu s tím pomůže,a ten ho nakonec nakope do prdele.Jo to všechno sice strašně ohraný ale vidět jak se po pár letech zdokonaluje technika boje(počítače hrajou své)je to pěkné,sice čím dál tím víc nerealistické ale pěkné.Pěkné oddechový film.80% No a nikdy se nevzdávej no

• 5.2.2009  18:37
    Kurýr 2 (2005)

Skělé pokračování parádního prvního dílu,ještě akčnější(místy až přehnané)ale tuhle slabou díru vyrovnává ještě větší chaisma které Frank alá Statham předvádí,já se opět slušně bavil.90%

• 5.2.2009  18:35
    Kurýr (2002)

Z určitého pohledu se nejedná o nic velkýho,ovšem z pohledu například mně je to jedna z největšíh adrenalinových jízd své doby.Frank Martin je styl chlapa který má pevný řád a drží se svých pravidel,s tím by chom se shodli.A proto mně film vážně tak bavil protože hlavní postava filmu je skutečn jak i představitel charismatická a jde si pevně za svým.Brilantní a taky se na akční svět rodí Jason Staham který je možný nástupce a řek bych že i jistý této doby.95%

• 29.1.2009  22:08

Sandler mně skutečně neuvěřitelně překvapil.Myslím že Sandler by neměl zůstavat jen u Zohanů a podobně né že by mu to nešlo ale to co předvedl v tomhle filmu bylo mnohem lepší.Jestli někdo dokáže tak skvěle zahrát postavu člověka trpícího podobnými depresemi tak je o právě Adam Sandler.Jinak celkový děj filmu jen krásně stínuje tu úzkost a náznaky přátelství,no a samozřejmě Don Cheadle který je pro mě už taky kultovní herec.Film se nezdá ale skutečně toho v sobě skrývá mnohem víc než se na první dojem zdá.95% A mám dojem že jsem sna v roce 2009 neviděl film u kterého bych dal pod 4 hvězdy.

• 26.1.2009  00:11

Život jako jedno velké divadelní představení?Tak to je opravdu krásná představa.Moc krásné na to aby to byla pravda ale co vy víte,jděte se radši podívat do ložnice co že to td vlastně dělá vaše žena,spí?Nebo kuje pikle?:)Alá "Na poslední chvíli".Režisér si musel hodně věřit že tu nejzajímavější linku filmu dal až na konec ale kdo vydržel taak se mu to vyplatilo.90% a sám tomu nechci věřit ale „ Všechno čím jsme, je jenom iluze. Všechno“

• 17.1.2009  14:49
    Gran Torino (2008)

Zezačátku sem tomu moc velkou naději nedával docela nudný rojezd který se ale asi tak ve 20 minutě mění na skvělou dramatickou podívanou a největší vlastene jakého jsem kdy viděl a to Clint Eastwood dělá opět to co dělat má,a oředvádí parádnho starého mrzouta který v sobě ale skrývá víc než se na první pohled zdá.95%

• 15.1.2009  22:20

Ano ty dvě hvězdy patří pouze a jen Panu Fraserovi který je pro mně zkráka muž na svém místě a to at hraje kdekoliv,tenhle film byl ovšem jednoduše řečeno brak!Nemyslím tím něco zas tak humusuzhnuseného ale prostě jen brak.Koukat se na to dá lae že by vás to nějak připoutao do křesel se říct nedá.Jak říkám všechno zachranuje Brendan Fraser a docela obstojná 3D forma.

• 15.1.2009  22:15

Film s téměř už od začátku předpovidatelným koncem,ale s tak nádherně podaným způsobem že vám je jedno jak ž to celé dopadne ale spíš sledujete muže co se utápí v depresích...aneb co se může stát když pokáte největší lásku svýho života. a ten příběh,ten příběh dámy a pánové,ten příběh je prostě vynikající.96%

• 15.1.2009  22:11
    Výměna (2008)

Slova pro tenhle film neplatí zde se hodně hraje na city,a světe iv se ta hra vychází! Eastwood má rok od roku věčí formu a tím co předvádí to jen povrzuje.Skvělé napínavé drama až do samotného konce,ten natáhlý konec mi vůbec nevadil aspon bylo možné s do případu ponořit ještě hlouběji.Prostě dokonalost sama!98%Kde je můj syn?

• 14.1.2009  12:37
    Crash (2004)

Jde rozhodně o jeden z nejúžasnějších počinů roku 2004! Skutečný pohled na rasistickou nenávist ve spojených státech a nebát se i tohle dost oševedné téma otevt v plných směreh je skutečně velkolepé. Herci své role nehráli ale prožívali,režisér si mohl mnout ruce a už od začátku naáčení si říkal:"jo tohle bude pecka",a měl pravdu.Tohle emocionální drama nenechá chladnm určitě nikoho.Kdo film neviděl by si ho měl okamžitě obstarat a podívat se na něj.Graham: Jde o pocit doteku. Ve skutečným městě chodíš, míjíš lidi. Lidi do tebe vrážej. V LA se tě nikdo nedotkne. Jsme pořád schovaný za železem a sklem. Ten dotek nám tak chybí, že se raději srazíme, abychom vůbec něco cítili...

• 14.1.2009  12:23

Nevkusné herecké obsazení,doprovázeno sice originálním námětem který je ale absolutně nevyužitý.hledně mně se jedná o největší sklamání roku 2007.VÍM, ŽE SE TO ZDÁ PODIVNÉ, ALE VÍM TAKÉ, ŽE JE TO KUPODIVU PRAVDIVÉ.

• 14.1.2009  01:14

Hodně pěkný oddechový film u kterého se dá(ano opravdu DÁ)zasmát.Sandler jako Zohan je jako slepice a vejce,Rob Schneider nesmí opět chybět(Když se ten člověk v Sandlerově filmu jednou objeví jako kuře nebudu se vůbec divit).Celkově mám z toho prostě hodně dobrej pocit.Slušných 75% a jen tak dál Dugane,oddechovky to ty prostě umíš na jedničku!Zohan:Věř mi,já to zažít,já to dělat,to si nepřát!

• 6.1.2009  19:55

Myslím že tohle je první film který jsem po novém roce zhlédnul a ted mu dávám plné hodnocení,takže se určitě řadí zatím na první místo v top 10 filmů za rok 2009. Když se pokusíte na film podívat zdálky,neuvidíte prakticky nic jiného než jen obyčejný životopisný film muže který měl opačný životní mechanismus.Ovšem když budete pečlivě sledovat každou scénu,zjistíte jak se dá i zdánlivě vypadající životopisný film nádherným,emocionálním,dojemným a skvělě obsazeným(pravda Blanchett mi tam moc neseděla ale zas tak hrozně to film neovlivnilo).Fincher mně jen utvrzuje že stále umí.95% Ale takový je život...řada prolínajících se osudů a událostí,mimo náš dosah...

• 4.1.2009  11:10
    Vyvolený (2000)

Komixové filmy mám rád,ale tohle jsem vážně nečekal.Jackson jako polovičně vyšinutý "Pan Skleněný" hraje opravdu skvěle(ten jeho účes je děsně komixovej),Bruce Willis je také hodně přesvědčivý ve své roli,no a celkový dojem a hlavně ten nápad,ten nápad dámy a pánové to je prostě něco senzačního,celkový dojem je tak na 95% ovšem když tak přemýšlím z odstupem času tak zjituju že zas taková bomba abych si jí celou zapamatoval to nebyla a tak dávám i přes to krásných 90% Když ted' víme, kdo jsi... vím, kdo jsem já. Nejsem omyl. Všechno to má logiku. Víš jak v komiksu poznáš, kdo bude největší padouch? Je to pravý opak hrdiny. A většinu času jsou přátelé, jako my dva. Mělo mě to napadnout už dávno. Víš proč, Davide? Kvůli těm dětem. Říkali mi pan Skleněný.

• 2.1.2009  23:02

O něco dějově méně poutavější než první díl ale za to mnohem akčnější,Franka Potente jsem si teda moc neužil,no ale je to v podstatě hodně velké těžení s prvního dílu které se sice vyplácí ale už ten potenciál trochu ztrácí.75%

• 2.1.2009  22:58

Lepší úvod do téhle trilogie si štáb nemohl přát,krásné rozbalení balíku ve kterém se bude v příštích dílech skrývat plno překvapení.A možná nový nástupce Jamase Bonda,kdo ví.Bourne,Jason Bourne

• 2.1.2009  13:07

é.Jinak film je to vážné dobrej,Když sse spolu Jake a Heth líbaj tak jsem si místy řekl jestli spolu něco vážně nemají protože takhle vášnivě se spolu nelíbá ani chlap s ženskou takže za to ty dva obdivuju.85%

• 30.12.2008  19:23

Další filmový blbec,a další film který se snaží parodovat převážně Jamese Bonda,ale co už sím kdo nadělá,Myerse nesnáším,Austina obdivuju a Elizabeth miluju,jo je to nechutný ale přitom tak krásně barevný.

• 30.12.2008  16:04

Až zbyčeně moc komplikovaný děj(i když pravda,někdo zamotané a komplikované děje zbožnuje),to je taky snad jediný zápor který na tomhle snímku najdu.Affleck asi ví že hereckou budoucnost nemá moc růžuvou a tak schání novej job,a myslím že tenhle mu dokonae sedne.Jinak obsadit brášku jako hlavního hrdinu je samozřejmě chytrý plán zvlášt když se bráška nejen hodně zviditelní ale taky ušetří nějaký te peníz.Jen tak dál Bene,jen tak dál...88% Back Baby,Back

• 24.12.2008  15:13

Skvělá dávka humoru o kterou se postarali dva komedianti Lawrence a Robbins,jednoduchá zápletka se složitým přístupem.Prostě příběh o chlápkovi který ztratí lásku ale získá přítele.

• 22.12.2008  12:34

Jednoduchá zápletka,opět jak jinak z jednoduchými charismaty postav opět uělala své.Tahlé béčkovina se rozhodně snaží nabudit co nejděsivější a úzkostlivou atmosféru a místy se jí to i daří jenžev celkovém hodnocení z toho opět vyplývá ten šedý průměr. Krokodýlů už bylo dost