HenryLuner

HenryLuner

Česko

2 body

• 21.12.2008  12:19

Film kde se nějací jedinci pokusí natočit porno at už za účelem peněz nebo jen tak z zábavy je už poměrně okoukaný(chci to,péčko pro začátečníky,...)ovšem Smith to celé pojal nějak jinak.Nebál se do filmu zasadit romantiku,velkou dávku vulgarismu která ale filmu vůbec neškodila,no a samozřejmě opět několik skvělých herců kteří prostě ke Smithovi patří.95% Neoriginální námět v originálním pojetí

• 19.12.2008  00:15

Zezačátku působí tak neviným dojmen,ovšem po pár úvodních minutách zjistíte co vlastně skutečně sledujete,a jak je tenhle duchařský film vlastně parádně prošpiková různými drobnosti až do detailu,a právě ty drobnosti se vám snaží napovědět jak to vlastně skončí,a je tutíž jen na vás jesli budete u filmu pozavírávat oči nebo mít zas oči všude,jednoznačně vás na konci čeká velké překvapení.95%Cole Sear: Vídám mrtvé lidi!

• 19.12.2008  00:14

Jako film je to všechno strašně moc pěkný,pěkná hudba,pěkný scenérie,pěkný příběh atd.Jako film pěkný.Ale realita byla úplně jiná.Po přečtění vynikající knížky se stejnojmeným názvem od skvělého Jona krakauere jsem ale zjistil kdo ve skutečnosi byl náš mladý hrdina.Mladý klučina posedlý knihami Jacka Londona(nakonec skončil jako alkoholik),Thoreau a ostatními významnými lidmi.Ovšem nechal se všemi těmi smyšlenýmy příběhy tak unést,že nakonec se rozhodl sám to zažít,ale zapoměl chlapec že to všechno jsou jen smyšlené příběhy.Jediné co tento kluk měl byla odvaha,nebo spíše silná naivitost,a na tu doplatil.Christopher byl jeden z dalších zasněných naivistů kteří doufají že někde daleko od civilizace najdou nějaký vnitřní klid,či očistu.Jen vám všem doporučuji si skutečně přečíst knížku Útěk do divočiny od Jona Krakauera,pěkně a pravdivě napsáno(Pravdivě-jak náš mladý naivní hrdina rád použival-Pravdivě) Vynikající film.Skutečnost je ale jiná

• 19.12.2008  00:09

"Nádherná" ukázka toho co se nějak stalo součástí běžného života mnohých lidí a je jedno z jaké strany pohledu.Film je jako varování na jejimž konci by se mněla objevit citace: "Tak k tomu nenechejte dojít lidi"

• 19.12.2008  00:00
    Podfu(c)k (2000)

Stathame jsi bůh!Vynikající krimi-komedie stejně tak herci kteří byli skutečně se svou roli spjati.PS:Českej název se fakt poved

• 18.12.2008  19:44
    Hotel Rwanda (2004)

V politice se moc nevyznám ve Rwandské už vůbec,a tak sem se nedivil když jsem zezačátku nějak nechápal o ajké spory mezi kým to vlastně jde.Nakonec jsem si přečetl na internetu malý článek a hnd bylo vše vysvětleno.Od tohodle snímku sem čekal ledacos ale že by mně to hodně zaujmulu to né,ale jako naschvál mně to vážně bavilo,a Don Chadle je pro mně po každém snímku co sním vidím,víc a víc působivější.

• 18.12.2008  19:35

Absolutní akční bomba tohoto tisicíletí,jsou to sice možná silná slova ale tenhle DOST silnej film si je víc než jen zaslouží.Damon se s Bournem zcela vžil.Kam se hrabe nějaký Bond.Tohle je revoluční přechod z Bonda do Bourna a jsem rád že toho můžu být svědkem,každý by měl být rád.100% a s chutí!

• 18.12.2008  19:24

Nevidím důvod proč psát další zdlouhavý komentář,když vše co mělo být řečeno už bylo řečeno.A ted už rači zmizím nebo mně zmizí někdo jiný...

• 18.12.2008  19:23
    Sedm (1995)

Dnes už je tento filmový kult prakticky zapomínám(když se dnes někoho zeptám jestli viděl film "sedm" dostanu většinou odpověd:"To je nějaká komedie?")Je to opravdu škoda když víte že i ty nějvětší filmové perly ba diamanty se stejně jednou zapomenou a málokterý pamětník si a ně vzpomene.Takže myslím že je neslušný to hodnotit hvězdičkami,to prostě nejde,protože mám z filmu tak rozvážené pocity že ani nevím jestli je to na odpad nebo na 5 hvězd,tak to radší nechám ležet ono se to časem stejně jednou zapráší.

• 18.12.2008  19:22

Téma je samozřejmě vybané tak aby co nejvíce zaútočilo na divákovy city,a jelikož jsou konctrační tábory největší realitní krutost jakou kdy svět poznal,tak se to Stevenovi daří.Černobílý styl dokáže skutečně ještě víc nasimulovat tu "šedou" krutost v koncentračních táborech,takže opět palec nahoru.Nakonec co víc říct,Steven věděl co dělá,nešlo mu ani o film šlo mu hlavně u kruté přiblížení do konetračního táboru,za film samozřejmě peníze osobně nechtěl,bylo by i divné kdyby si je nechal.Ale jo slušných 95% ale proč nemůže být už tak krutost válek a koncetráku zapomenuta?Proč jí pořád otvírat,jo jasně je to fajn si říct"dívej se jak tam ti lidé žili,to my i se o proti nim máme dobře"ale vážně doba se změnila,nechte minulost minulostí,a jak by řekl klasik"Musíme se dívat dopředu"

• 18.12.2008  18:28

Po čisté duši přišel další film od Howard+Crowe a opět jsem mohl oči nechat na tom až kam dokázali lidé během hospodářské krize zajít aby mněli alespon na kus chleba.Je to vzestup a pád hvězdy Jamase Braddocka který byl ve své době skutečně uznávaným boxerem místy je to sice přitažené za uši ale celkový dojem je více než skvělý,pravdou ale je že podobné osudy ale né stak štastným koncem měla v hospodářské krizi věčina lidí."In all the history of the boxing game you find no human interest story to compare with the life narrative of James J. Braddock"

• 18.12.2008  15:21

Ze začátku jsem v tom měl upřímně trochu zmatek,sledovat několik postav a jejich příběhy nebylo zezačátku jednoduché,ovšem tak po půl hodině jsem konečně našel cestu po které film jede a musím říct že byla sakra pocukrovaná. Bill Nighy je jako hodně ýstřední zpěvák velkej charakter,Liam Neeson se svým filmovým synem předvedli skvělý příběh podle mého jeden z nejlepších,ale u mně ze všech těch osudů vede prostě Keira Knightley a Andrew Lincoln. Billy Mack: Pojď, zkouříme se a pustíme si porno

• 17.12.2008  21:01

Laciný film s jednoduchým příběhem,nesympatickým Ronem Livingstonem.Film má ovšem i svou druhou stránku a tou je Danny DeVito který se opět snažil to vytáhnout alespon na průměrnou komedii,místy předvedy nějaký for ale jinak je "film" suchý.

• 17.12.2008  14:26

Po parádním ač možná hodně rychlém rozjedzu přyšel spíš dialogicky zaměřený střed filmu,celkově mám z toho dobrý pocit kdyby nebylo posledních 10 minut jsou to jisté 4 hvězdy,ovšem konec ukázal jak se dá i hodně dobrá sci-fi podívaná zkazit tím nejjednoduším koncem vůbec.

• 15.12.2008  15:04
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Musím říct že první díly byly bombastické,časem ovšem ztrácí štávu,tvůrcům docházejí nápady,pořad je okoukaný ale i přesto se na to dá koukat a jako perlička na dortu skvělý Frakes a jeho "děsivý" pohled.

• 15.12.2008  14:55
    Lenssen & spol. (TV seriál) (2003)

Většina odpadů co zde je je tu podle mně jen proto aby dotyčný uživatel chtěl seriál "pohřbít" ale proč?Protože to produkuje německo?Takže špatný film/seriál=Německo?Nevím čím si Němci zasloužili pověst kazifilmů ale je vidět že je to všem jedno a prostě všechno německého se chází do jednoho pytle.Tenhle seriál má něco do sebe,samozřejmě že jde jasně vidět že je vše předem nahrané a o žádnou realitu se nekoná,ale i přesto je to jeden z těch lepších Německých seriálů a 4 hvězdy si zaslouží.

• 15.12.2008  12:47
    Oskar (1967)

Tohle veledílo se nedá jinak hodnotit.Funes udělal s fancouzských komedii legendu.

• 15.12.2008  12:44
    Piti Piti Pa (1970)

Velice vydařené komedie s nikým jiným než s nepřekonatelným Funesem.

• 15.12.2008  12:43

Dekustátor s opravdu velice mlsným jazýčkem.Určitě jeden z nejpovedenějších mistrových děl vůbec.

• 15.12.2008  12:41

Není to nejlepší mistrovo rozloučení ale rozhodně je správné.A na jeho počest vdávám holt celým četníkum.*****-Hodnotím tímto zásluhu Funese na všech četnícíh jakou revoluční ságu francie s Funesem vytvořila.

• 15.12.2008  12:39

Tady se už pořát jen vaří z vody,pořád se něco snaží vytěžit z prvního díly.Bez Funese by byla celá série už dávno ukonce

• 15.12.2008  12:38

Jeden z těch horších dílu,tento díl jasně ukázal že celá série spěje do kopru.

• 15.12.2008  12:37

Asi nejpodařenější filmová svatba,jinak byl tenhle díl průměrný a na kality jedničky nedosahuje ani zdaleka

• 15.12.2008  12:36

Není to nejslabší díl s celé série ale rozhdoně není ani nejlepší.Funes předváděl opět vynikající výkon ale na to aby tím utáhl celý film to netačilo.

• 15.12.2008  12:34

Vydařený začátek četické série.Nekompromisní Funes v nejzábavnější francouzské komedie vůbec.

• 15.12.2008  12:23

Ano,tohle je skutečně komedie i když místy skřípe až k vrcholu trapnosti(nevím jestli tam a trapnost skutečně měla být) tak to vůbec nevadí protože ty malé nevyplněné komediální místa byla nahrazena skvělým hereckým obsazení a pěknou dávku vulgarismu která opět filmu jen prospěla.Osobně bych dal 5 hvězd jenže ale nedám protože hůř posraný závěr filmu sem jaktěži neviděl a ne ani Tom Cruise který je tak vychvalovaý ten závěr svým tancem nijak nenadchl.85%

• 13.12.2008  19:22
    Mr. GS (TV pořad) (2008)

Pro lidi co mají rádi inteligentní humor je tu Kraus a pro lidi co se dokážou bobavit i při "obyčejném" občas vulgárním humoru je to řpesně to pravé.Jediný pořad který na nově pravidelně sleduju

• 13.12.2008  15:50
    Ratatouille (2007)

Animace se mění a my s ní.To co Pixar dokázal v animaci je něco překrásného,jemný nádech francouzské elegance a krásně dojemný příběh jedné malé krysy.Tohle není další animák jedoucí v řadě všech animáků tohle je RATATOUILLE!Animák který má srdce! Každý může vařit

• 11.12.2008  09:36

Film s atmosférou skorupovaného města Gotham a s hrdinou který se začíná probouzet k životu aby se z něj stal symbol.Batman Begins neuvěřitelně šlape na paty Dark Knight.Batman se konečně dostal do správných ražisérských rukou.

• 6.12.2008  23:00
    Jericho (TV seriál) (2006)

Skvělý námět na tenhle seriál měli režiséři v rukou a dokonce to v prvních dílech vypadalo že se jim ten námět i daří realizovat ovšem tak po 10 díle jsem zjistil že seriál vyjel s zlaté cesty po které se vezl a vjel do nějakého úplně jiného seriálu.Škoda...a to jsem si po prvních dvou dílech myslel že snad najdu seriál který by předčil mé oblíbené losty.první dva díly 90%,3-10 díl 70%,zbytek 20-0%!