• Romantický

Ben X (2007)

Hodně dlouho jsem neviděla film, od kterého jsem si slibovala jen zahnání nudy a který mě nakonec tak vtáhnul do sebe, že jsem měla co dělat, abych se vzpamatovala. Opravdu kouzelné.

Paranormal Activity (2007)

Celý film jsem čekala, kdy alespoň prásknout dveře. Díky, že jsem se dočkala.

Iron Man 2 (2010)

Potěšil a pobavil stejně jako první díl.

Utržený ze řetězu (2005)

"Vítám Tě doma, Danny." ... "Já jsem doma!" ... Naprosto dokonalé. Viděno snad desetkrát. Jet Li jako cvičený pes, který v sobě objevuje člověka až poté, co se jej ujme milosrdný slepec Morgan Freeman. Poprvé jsem si to pustila při žehlení jen jako kulisu, nic jsem od toho neočekávala. Podruhé ještě v ten stejný den, protože jsem si musela soustředěně vychutnat ten neuvěřitelný zážitek!

Lesní duch (1981)

Bez hodnocení... zatím.. musím se podívat znovu... Každopádně si ten film budu pamatovat dost dlouho:)

Mother and Child (2009)

Je neuvěřitelné, jak jsou vlastně lidské osudy propojené a jak krásně to někdo umí hodit na plátno. Jsem unešená.

Expendables: Postradatelní (2010)

Minimálně 3 roky čekám na pořádný film s Jetem Li a teď tohle. Opravdu jsem se těšila, trailer mě zaujal, obsazení nadchlo, film ale zklamal. Úvodní půlhodina mi připadala o ničem a zbytek filmu jsem čekala, až to skončí. Byl tam totálně nulový příběh. Zachránili to snad jedině hlášky. 60%