• Pohádka

Jako v bavlnce (2020)

Rosamunde Pike ty bitches prostě jdou, ta vás nemůže nechat chladnou. Emoční rollercoster

Vánoce na plný úvazek (2019) (TV film)

Nevím, kde kdo vzal Drama. Romantika se z jedné pusy neudělá. Zbytečný film, s nesympatickými herci, kde to ani pokus o vánoční atmosféru nezachrání.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Já mám v novodobé filmařině velký problém v tom, že přes velkolepé efekty člověk skoro nevidí příběh. A já miluji legendy, tu poetičnost, dospěláckou pohádkovost. Ale Artuš byl rozhodně ARTUŠ, to zase jo 😊

Po strništi bos (2017)

Krásné pohlazení, povídání o dětství... Když se na obrazovce objeví Kaiser oči se zaměří, zamrznou a jen koukají.... Ten chlap má šmrnc, ta postava má můj zájem. Nepotřebuji akci, stačí pohlazení.... Krásný film

Myšlenky zločince (2005) (seriál)

V rámci krimi/drama seriálu, aby lepší pohledal. Za těch 14. Sérii si člověk vytvoří k ústředním postavám osobní vztah. Penelope chci za ségru a Raida za bráchu. Občasné díly sklouznou k lehké nudě, ale celkově se drží linky kvality. Emoce ze mě stříkají, nemohu jinak 100%

Dámský klub (2018)

Konečně něco, co se týká 50 odstínů šedi a stojí to za to.

Prázdniny v Římě (1953)

Když uvěříte, že ona je princezna a on je.....ON, když nevíte jak má vypadat láska, ale pak kouknete na Prázdniny v Římě, když sedíte se zadrženým dechem a se slzou v oku sledujete závěrečnou scénu, když nakonec přece jen mrknete a slza si najde cestu ven ..... 100%

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Příběh o tom, jak se to dovede všechno posrat i když se milejete. A tak nějak to mám s tímto filmem, na Goslinga jsem se vyloženě těšila, ale nezachránil to.

Dobré manželství (2014)

Zajímavý námět skončil obrovskou nudou. Chování postav podivné a přtom to mohl Berdie taaak dobře roztočit.

Kolonie (2015)

Skvělé!!! Vyobrazení sektářského života, kdesi v lese bylo tak dokonalé, že by měl být lidem ukazován, co psychopatické "přijďte k nám se spojit s Bohem" opravdu znamená. Nepotřebovala jsem víc krutosti, úchylnosti, hrůza dýchala z każdé vteřiny. Michael Blomqvist si svou roli vyloženě užil a Emma je naprosto dokonalá....jsem ráda, že není brána jako Hermiona forever, další z Potterovských dětí, které má díky svému talentu předurčenou skvělou karieru.