Marrianna

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 25.2.2019  20:56

Já mám v novodobé filmařině velký problém v tom, že přes velkolepé efekty člověk skoro nevidí příběh. A já miluji legendy, tu poetičnost, dospěláckou pohádkovost. Ale Artuš byl rozhodně ARTUŠ, to zase jo 😊

• 20.1.2019  07:51

Krásné pohlazení, povídání o dětství... Když se na obrazovce objeví Kaiser oči se zaměří, zamrznou a jen koukají.... Ten chlap má šmrnc, ta postava má můj zájem. Nepotřebuji akci, stačí pohlazení.... Krásný film

• 20.1.2019  07:46
    Myšlenky zločince (TV seriál) (2005)

V rámci krimi/drama seriálu, aby lepší pohledal. Za těch 14. Sérii si člověk vytvoří k ústředním postavám osobní vztah. Penelope chci za ségru a Raida za bráchu. Občasné díly sklouznou k lehké nudě, ale celkově se drží linky kvality. Emoce ze mě stříkají, nemohu jinak 100%

• 13.12.2018  07:08

Konečně něco, co se týká 50 odstínů šedi a stojí to za to.

• 15.3.2018  06:56

Když uvěříte, že ona je princezna a on je.....ON, když nevíte jak má vypadat láska, ale pak kouknete na Prázdniny v Římě, když sedíte se zadrženým dechem a se slzou v oku sledujete závěrečnou scénu, když nakonec přece jen mrknete a slza si najde cestu ven ..... 100%

• 25.2.2017  14:35

Příběh o tom, jak se to dovede všechno posrat i když se milejete. A tak nějak to mám s tímto filmem, na Goslinga jsem se vyloženě těšila, ale nezachránil to.

• 8.11.2016  08:55

Zajímavý námět skončil obrovskou nudou. Chování postav podivné a přtom to mohl Berdie taaak dobře roztočit.

• 3.11.2016  09:04
    Kolonie (2015)

Skvělé!!! Vyobrazení sektářského života, kdesi v lese bylo tak dokonalé, že by měl být lidem ukazován, co psychopatické "přijďte k nám se spojit s Bohem" opravdu znamená. Nepotřebovala jsem víc krutosti, úchylnosti, hrůza dýchala z każdé vteřiny. Michael Blomqvist si svou roli vyloženě užil a Emma je naprosto dokonalá....jsem ráda, že není brána jako Hermiona forever, další z Potterovských dětí, které má díky svému talentu předurčenou skvělou karieru.

• 9.7.2015  07:39

Tolik potencionálu a taková bída.

• 9.7.2015  07:37

To co se zpočátku zdálo, jako celkem příjemný i když stokrát obehraný film, se stalo vážně děsnou sračkou. 1 hvězda za začátek, dál bych byla raději aby vypli proud a já netušila doteď jak se to celé vyvine. Vše šlo do kytek, a korunou na tom všem je fialový bodlák s brokovnicí v ruce, absurdní vrah a ještě absurdnější odhalení - naprosto nelogické konání snad všech pánských postaviček, a vyděšená rozumbrada, která se stane snad Xenou či co? Vážně? No zvládám kde co, jelikož jsem posera, vyhledávám k ukojení svých lekačských choutek celkem Béčkové horory s podtitulem "vymlátíme pár americkej teens" no ovšem tohle bylo vážně hodně mimo mísu.

• 15.6.2015  07:36
    The Carrie Diaries (TV seriál) (2013)

Určitá sympatičnost mladičké Carrie se nedá upřít, jinak ale .......... Nepřiživovat se by bylo pro AnnuSophii Robb určitě lepší.

• 15.6.2015  07:32
    Panství Downton (TV seriál) (2010)

Když je něco úžasné, dokonalé, božské, co k tomu dodat. Od nejposlednější služtičky až po pána domu jde o herecký koncert, jaký se jen tak nevidí. Jak perfektně je ztvárněn každý životní příběh, bez nadsázky, bez pohrdání a já křičím YES, YES - stará dobrá Anglie mě vždy bezpečně přiková do sedačky a já jako magnet snad bez mrknutí oka slupnu každý díl a s touhou narkomana očekávám další.

• 7.1.2015  09:37
    Šťastný smolař (TV film) (2012)

Pro mne je Strach zárukou kvalitní pohádky. Ani v tomto případě nemohu jinak než být spokojená. Ve smetí pohádek posledních let jde určitě o poklad. Možná jen ostatní ocení později - no já už oceňuji nyní. Milý humor - k sežrání Trojan, hezké prostředí a sympatičtí herci.

• 7.1.2015  09:34
    Ztracená brána (TV seriál) (2012)

Na Vašíčkovy počiny se vždy těším a zatím jsem nebyla ani jednou nezklamal. Mám slabost pro tajemno - když připočtu pro mne lahodící herecké obsazení, nemohu jinak, než se spokojit pouze s plnou palbou hvězd :)

• 7.1.2015  09:20
    Kdyby byly ryby (TV film) (2014)

Nedám odpad, jen proto, že mám slabost pro české filmy a pohádky - no každopádně tohle se odpadu hodně blíží - ne-li si ho rovnou zaslouží. Příšerná slátanina - kterou jsem ani nezvládla dokoukat - škoda Vetchého do takovéto kraviny. :(

• 7.1.2015  09:18
    Zmizelá (2014)

Už když jsem četla knihu říkala jsem si - sakra to by mohl být dobrý film. Omyl - byl mnohem víc. Ve věcech, které mně iritovaly v knize, byl film naprosto dokonalý - hlavně tedy postava Amy, v knize bych ji nejraději jednu připálila - no ve filmu jsem si říkala - holka, ty máš teda koule :) No tak to dopadá, když má magor vysoké IQ :)

• 24.7.2014  09:04
    Šéfe, jdeme na to! (TV film) (1984)

Karel Heřmánek je nejvíc :) Každopádně jde o vtipnou movie, bavila jsem se hodně a na to, že jsem na tenhle film narazila úplnou náhodou jsem byla víc než mile překvapená.

• 20.2.2014  08:07

TAk nějak mám pocit, že se s takovými filmy roztrhl pytel. Ani by mi tak nevadil ten příběh, jako ústřední postavy. No nemůžu si pomoct, ale obě mi byly tak nesympatické, že mi to sráží jakýkoli lepší pocit ze samotného příběhu.

• 20.2.2014  07:49

Tak to je nálož. Bez servítků pravá ukázka, co z průměrňáka (svázaného jakýmisi mravy - hustícími do Vaší hlavy už od mala) udělají prachy. O čem ten film je? Prakticky je to prasárna - moralisti nekoukat. Sex, drogy, prachy pořád dokola. Ale je to taaaaaaaaaaaaaaak funny. Že je to drama, či krimi? Hovno..........komedie, drsná a sprostá a geniální.

• 24.1.2014  08:44
    První republika (TV seriál) (2014)

Fňuk - dobrodružství kriminalistiky, četnické humoresky a já nevím co ještě to není - hmmm hvězda dolů, Fňuk - je to český seriál - hvězda dolů, Fňuk - je to nové s neznámými herci - opět českými - hvězda dolů a zbývají hvězdy dvě - teď začnu hodnotit objektivně......takhle si představujete hodnocení made in CZ. No dovolte mi to říci jinak...............Dle mě byl první díl trochu zmatený - možná ho mohli roztáhnout do dílů dvou, do 50 minut se snažili napěchovat z jakého důvodu syn odešel, proč se důstojná babička tváří tak vyděšeně, v jakém "kšeftu" se balíkovala famílie, aby mohla žít na výši i za Války - je to prakticky hodně dlouhá doba nabitá událostma, aby se dala kvalitně a bez chyb natočit. Co se týče FJ II. - když byl záběr sedícího Valenty nad nímž visí pantatíček Císař - může se objevit hudrování - vždyť byl konec války a to už Franzi nežil 2 roky, no na druhou stranu pokavad to budeme brát tak doslova - je možný, že je Valenta jen zastáncem Císařství, nenadšen Republikou a tak si na zdi soukromě nechává viset "symbol" monarchie - nu což. Každopádně to potenciál má, ano nejsme světoví, ale třeba si na to ani hrát nemusíme - stačí, že jsme sví. Podobnost s panstvím Downton je možná, ale vyčítat to nikomu nebudu. Já rozhodně už po prvním díle vím, že pod 3 hvězdy nepůjdu, uvidíme - třeba překvapí i ty předčasně dávající nespravedlivě nízké hodnocení. Po 5. díle - mě to prostě baví, historická linka ve které se příběh odehrává je mi blízká a dle mého názoru rozhodně není nijak špatně zpracovaná.

• 24.1.2014  08:34

Nemůžu se rozhodnout jestli se mi to líbilo hodně, nebo tak normálně. Určité pasáže výborné, nádherná krajina, super hudba, scéna jestli na Waltera útočí sviňucha či žralok...."OK, It is a shark" - nezapomenutelná - no celkově musím říct, že je to milé a co se týče celkových 114 min asi trochu nudné - zůstanu raději při zemi a dávám slušných 60%.

• 7.12.2013  17:18
    Zmrzlá zem (2013)

V podstatě si nemůžu vybavit něco co by mě štvalo, nudilo, iritovalo a proto v podstatě nechápu nízké hodnocení. Občas mám pocit, že to i ten Cage schytá jen proto, že je to prostě Cage a ten přece the best filmy nemá. No vy ubíráte, já si přidám. Plně uspokojen můj hlad po přesně takovém stylu.

• 4.11.2013  08:33

Borec má rád hovězí, zásadně jen z jednoho vruhu. Že se Jennifer neudrží a tak trochu se zapomene? No a..."to né já, to jsou geny" - no nevím. Než Costner měl rozhodně pro mě větší šmrnc Marc ověnčený parožím a protože mám slabost pro ublížené tvory s psím pohledem, a protože když na obrazovku vpluje Shirley, připadáte si jak v jiném světě 3*.

• 4.11.2013  08:26

A sakra to mě dostalo. Deprese, deprese, deprese. Všichni se nudí, vše je blbé, všechno je depresivní. Cože komedie? Kde? Takhle fakt, ne..........jediné plus za ironii, jen jedna je bez peněz, řádné práce, bez chlapa a přesto nejšťastnější? Good irony.

• 4.11.2013  08:20
    Město žen (TV seriál) (2009)

Po shlédnutí sérií musím zvýšit na plný počet, ten humor mě vždycky naprosto rozbourá. Naprosto střelená matka její milující, byť krapet zoufalý synáček a ostatní kolem ní? Jules já tě žeru s vínem či bez....ovšem ostatní, každý jeden má své místo tak pevné, že si nedovedu představit, že by tam jeden z nich chyběl.

• 4.11.2013  08:17

Při kombinaci Butlera a Aniston jsem se těšila na nezkonale vtipné dvě hodinky a ono přišlo slabé zklamání. Vyloženě blbé to nebylo .... a jděte někam, když myslíte, že ano. Víte, že budete koukat na Romco a pořád se divíte o čem to nakonec vlastně je? Průšvih však tady je, když jim víc věříte, že se nesnáší, než naopak.

• 4.11.2013  08:14

Ponaučení? Nechlastej, když tě někdo sere.....ale tohle vážně tak sedlo, jak hadr na holi. Věčné téma, které nám není neznámé. Ovšem pojem sexuální harašení v případě Jennifer Aniston bylo osvěžující a fááááákt vtipné.

• 18.10.2013  09:13
    Ve stínu (2012)

Rozhodně 5 ani o chlup méně, už dlouho mě nic tak nesemlelo jak tohle. Ivan Trojan je naprosto famózní a převádí to v každé vteřině - svému řemeslu rozumí a precizně ho odvádí. Strhující příběh, jehož gradace mi vyrazila dech takovou silou, až jsem měla pocit, že už se nikdy s chutí nenadechnu plnou silou.

• 26.9.2013  08:50

Komedie která není komedií mě vždycky naštve, tohle mě ke všemu nudilo, takže hodně špatně. Což jsem zklamalá, říkala jsem si, že když je ten název tak známej, bude z toho sranda k popukání. Není :(

• 5.6.2013  11:36
    Život na zámku (TV seriál) (1995)

TAk nějak mám pro tenhle seriál slabost. V prvé řadě je koukatelný, v neposlední řadě koncentrace herců mě oblíbených jako Jiřinka Jirásková či Tomáš Topfer...... Kostra celého příběhu je prakticky pitominka, ovšem boční cestičky, které dotvářejí celé prostředí seriálu jsou mnohem zajímavější. TAková dramata jako neposlušný syn, jenž nechce studovat, těhotná dcera-studentka, rozvod jsou vlastně známé spoustě z nás a možná proto, že jsou nám ty obyčejné příběhy tak blízké, je tento seriál celkem oblíben. Rozhodně si nezaslouží srovnávání se současnou českou seriálovou scénou. A Jiřinka jako hlava rodiny, která se snaží o nějakou pospolitost používáním svých zkušeností a moudrostí je krásným příkladem moderní babičky.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12