• Pohádka

Vlk z Wall Street (2013)

Tak to je nálož. Bez servítků pravá ukázka, co z průměrňáka (svázaného jakýmisi mravy - hustícími do Vaší hlavy už od mala) udělají prachy. O čem ten film je? Prakticky je to prasárna - moralisti nekoukat. Sex, drogy, prachy pořád dokola. Ale je to taaaaaaaaaaaaaaak funny. Že je to drama, či krimi? Hovno..........komedie, drsná a sprostá a geniální.

První republika (2014) (seriál)

Fňuk - dobrodružství kriminalistiky, četnické humoresky a já nevím co ještě to není - hmmm hvězda dolů, Fňuk - je to český seriál - hvězda dolů, Fňuk - je to nové s neznámými herci - opět českými - hvězda dolů a zbývají hvězdy dvě - teď začnu hodnotit objektivně......takhle si představujete hodnocení made in CZ. No dovolte mi to říci jinak...............Dle mě byl první díl trochu zmatený - možná ho mohli roztáhnout do dílů dvou, do 50 minut se snažili napěchovat z jakého důvodu syn odešel, proč se důstojná babička tváří tak vyděšeně, v jakém "kšeftu" se balíkovala famílie, aby mohla žít na výši i za Války - je to prakticky hodně dlouhá doba nabitá událostma, aby se dala kvalitně a bez chyb natočit. Co se týče FJ II. - když byl záběr sedícího Valenty nad nímž visí pantatíček Císař - může se objevit hudrování - vždyť byl konec války a to už Franzi nežil 2 roky, no na druhou stranu pokavad to budeme brát tak doslova - je možný, že je Valenta jen zastáncem Císařství, nenadšen Republikou a tak si na zdi soukromě nechává viset "symbol" monarchie - nu což. Každopádně to potenciál má, ano nejsme světoví, ale třeba si na to ani hrát nemusíme - stačí, že jsme sví. Podobnost s panstvím Downton je možná, ale vyčítat to nikomu nebudu. Já rozhodně už po prvním díle vím, že pod 3 hvězdy nepůjdu, uvidíme - třeba překvapí i ty předčasně dávající nespravedlivě nízké hodnocení. Po 5. díle - mě to prostě baví, historická linka ve které se příběh odehrává je mi blízká a dle mého názoru rozhodně není nijak špatně zpracovaná.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Nemůžu se rozhodnout jestli se mi to líbilo hodně, nebo tak normálně. Určité pasáže výborné, nádherná krajina, super hudba, scéna jestli na Waltera útočí sviňucha či žralok...."OK, It is a shark" - nezapomenutelná - no celkově musím říct, že je to milé a co se týče celkových 114 min asi trochu nudné - zůstanu raději při zemi a dávám slušných 60%.

Území mrazu (2013)

V podstatě si nemůžu vybavit něco co by mě štvalo, nudilo, iritovalo a proto v podstatě nechápu nízké hodnocení. Občas mám pocit, že to i ten Cage schytá jen proto, že je to prostě Cage a ten přece the best filmy nemá. No vy ubíráte, já si přidám. Plně uspokojen můj hlad po přesně takovém stylu.

Co je šeptem... (2005)

Borec má rád hovězí, zásadně jen z jednoho vruhu. Že se Jennifer neudrží a tak trochu se zapomene? No a..."to né já, to jsou geny" - no nevím. Než Costner měl rozhodně pro mě větší šmrnc Marc ověnčený parožím a protože mám slabost pro ublížené tvory s psím pohledem, a protože když na obrazovku vpluje Shirley, připadáte si jak v jiném světě 3*.

Zbožňuju prachy! (2006)

A sakra to mě dostalo. Deprese, deprese, deprese. Všichni se nudí, vše je blbé, všechno je depresivní. Cože komedie? Kde? Takhle fakt, ne..........jediné plus za ironii, jen jedna je bez peněz, řádné práce, bez chlapa a přesto nejšťastnější? Good irony.

Město žen (2009) (seriál)

Po shlédnutí sérií musím zvýšit na plný počet, ten humor mě vždycky naprosto rozbourá. Naprosto střelená matka její milující, byť krapet zoufalý synáček a ostatní kolem ní? Jules já tě žeru s vínem či bez....ovšem ostatní, každý jeden má své místo tak pevné, že si nedovedu představit, že by tam jeden z nich chyběl.

Exmanželka za odměnu (2010)

Při kombinaci Butlera a Aniston jsem se těšila na nezkonale vtipné dvě hodinky a ono přišlo slabé zklamání. Vyloženě blbé to nebylo .... a jděte někam, když myslíte, že ano. Víte, že budete koukat na Romco a pořád se divíte o čem to nakonec vlastně je? Průšvih však tady je, když jim víc věříte, že se nesnáší, než naopak.

Šéfové na zabití (2011)

Ponaučení? Nechlastej, když tě někdo sere.....ale tohle vážně tak sedlo, jak hadr na holi. Věčné téma, které nám není neznámé. Ovšem pojem sexuální harašení v případě Jennifer Aniston bylo osvěžující a fááááákt vtipné.

Ve stínu (2012)

Rozhodně 5 ani o chlup méně, už dlouho mě nic tak nesemlelo jak tohle. Ivan Trojan je naprosto famózní a převádí to v každé vteřině - svému řemeslu rozumí a precizně ho odvádí. Strhující příběh, jehož gradace mi vyrazila dech takovou silou, až jsem měla pocit, že už se nikdy s chutí nenadechnu plnou silou.