Marrianna

Marie M.

Česko

3 body

• 23.7.2008  09:45
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Ano pro lidi, kteří už mají aspoň nějaké IQ, říká se jim vyspělí je to určitě brek nejhoršího kalibru. Ale zoufalá matka, která alespoň jednou za čas potřebuje sednout a třeba vypít kafe? Posadí malé dítě a pustí TV. Vemte, že je to pro děti kolem jednoho roku - ty určitě nezaujmete hlubokými myšlenkami, ale barvami, zvuky a pořád nějakým pohybem. Mimochodem, upozorňuji OBČAS - tím nemyslím pořád nechat malé dítě koukat na TV a ničit si očka.

• 23.7.2008  09:38
    Nevyhrožuj (1996)

Tak shlédla jsem toto něco ještě jednou a sama jsem byla v šoku jaké mé původní hodnocení jsem dala. Jde vidět, že člověk ve 13 je úplně jinde než o deset let později. Šmankote, kde se poděl ten "humor"?

• 23.7.2008  09:37

Vtipné, zábavné, roztomilé - ano, ale je fakt, že jiné animáky mě bavily víc. Ale i přesto slušné 4*

• 21.7.2008  15:18

Nenapadá mě jiné slovo než děsivé. Tím víc, když si vezmeme, že takto to opravdu bylo.

• 21.7.2008  15:08
    Troja (2004)

Já nevím, nemůžu si pomoci, ale od historického filmu čekám trochu více historických faktů - tady mi to přišla jen jako hollywoodská slátanina, která zaujme hlavně ty, co fakta moc neznají a jsou jim šumafuk. A hlavně já tak nesnáším toho obdivovaného a prý nejvíce sexy muže Pitta.

• 21.7.2008  15:05
    Berlín, Berlín (TV seriál) (2002)

v obsahu je naspáno - Konečně, konečně maturita a já dodávám konečně seriál, který není made in America.

• 21.7.2008  15:04
    Hannibal (2001)

Anthony je prostě klasa - elegantní s určitou dávkou sexappealu. Ale ty další filmy se mi líbily více.

• 21.7.2008  14:55

Já jsem se chtěla bát a ono to nudilo - tak takhle to prostě nepůjde :(

• 21.7.2008  14:54

Oproti jiným - klasickým komediím opravdu netradičně podané. Už za tu neotřelost a za skvělé hlášky nemůžu jinak.

• 21.7.2008  14:50

Já si prostě nemůžu pomoct, ale méně * by byl hřích. Když jsem to kdysi dávno viděla poprvé, smála jsem se od začátku až do konce. Teď už se spíše usměji, ale dívám se pořád - snad je to tím, že už to jaksi k těm Vánočním svátkům patří a aspoň tehdy nenadáváme, že vše pořád dávají dokola, ale z toho dokola si sami vybíráme pořád to samé - snad ze sentimentality, či právě proto, že jsou ty Vánoce.

• 21.7.2008  14:44

Will je prostě Will, ale jinak.... e-e-e. Já prostě nemůžu skousnout všechny ty typické filmy o blížící se katastrofě a jak to ti úžasní a skvělí a nejlepší amíci všechno zvládnou a všechny zachrání - ne jde prostě mimo mě.

• 21.7.2008  14:38

jedna za pokus natočit parodii na Vinetoua, ale jinak slabota. Já se chtěla smát ale místo toho jsem jen kvílela zoufalstvím, když mi došly hlasivky vypla jsem to. Neuvěřitelná blbost!!!

• 21.7.2008  14:33
    Eurotrip (2004)

No ale, že takhle odpudivě si vykreslí pro neznalce Bratislavu by mě teda nenapadlo.

• 14.7.2008  07:39
    Bathory (2008)

Film Bathory, je na naše poměry až překvapivě výborný snímek, který zachycuje slavnou Čachtickou paní z jiného úhlu pohledu a tím tak nabourává nejznámější pověsti a legendy týkající se její osoby. Než se dostanu ke svým pocitům z toho filmu, musím reagovat na pár komentářů: Co se týče komentáře od kurzana - srovnávat legendu o čachtické paní s tím, že je to to samé jako je pozastavovat nad psychopatickými pohnutkami Adolfa Hitlera mi příjde naprosto nemístné. Dle historických faktů je právě Jakubiskův obraz o Erzebeth Bathory jako ten nejpravděpodobnější - čili fakterm je pouze to, že k vraždám došlo - legendou je to, že Bathory byla šílenou vražedkyní, která se koupala v krví zavražděných panen a nejlogičtějším předpokladem je to, že se stala pouhou loutkou (tedy velmi bohatou vdovou) na politickém bojišti o moc a bohatství. Naopak neotřesitelným faktem né legendou ani pověstí je šílená postava 2. světové války Adolf Hitler. Co se týče druhého komentáře, který mne překvapil je komentář od Silase: Napsat, že se děj od knihy skoro neliší je úplně mimo - tedy za překpokladu, že autor tohoto plku myslel nejznámější knihu o čachtické paní od spisovatele Joža Nižnánského. V jeho knize, je totiž Bathory vražedkyní, která je schopná kvůli své víře v neusychající krásu zavraždit kohokoliv. Není zde ani zmínka o tom, že by měla syna, Její sluha Ficko, je tam pak vykreslen, jako zrůda s obrovskou silou. Kniha se hemží postavami zbojníků a farář Jan Ponicenus je hodná, mírumilovná a srdečná postava - zatímco ve filmu je to fanatický zmetek, který věří všemu, bez patřičných důkazů. A co se týče mých pocitů? Anna Friel, byla zásah do černého. Nádherná ve své přirozené kráse, úžasná ve svém ztvárnění Erzebeth. Karel Roden, už několikrát dokázal, že je jedinečný Pan herec. Bolek Polívka a Jirka Mádl, mne trochu z počátku rušili z prožitku filmu, ale po čase jsem si zvykla a přijala je jako takové odlehčení. No celkově jsem měla z tohoto filmu zpočátku tak trošku zmatek, přišlo, mi, že jsem viděla očima režiséra, který ještě neví, na jakou stranu se přikloní, ale pak jsem se nechala strhnout a na konci filmu jsem byla unešena. Byla jsem nadšená a tak trošku sobecký hrdá, na to, že jsem jejich interiéry vlastně znala osobně ať už to byl úžasný hrad Buchlov, hrad Kost, nechvalně proslulé Velké Losiny a další....jen mít příležitost dostat se ke zřícenině hradu Čachtice. Naprostým bonbónkem pak pro mne byly snové představy, které byly prostě úžasné. Jsem z tohoto filmu opravdu nadšená a absolutně mi tyto pocity nikdo nevezme. Skvělé!!!!!

• 8.7.2008  09:25

Příběh jedné lásky, ale takové té něžné, křehké ale přitom vášnivé a silné. Prostě takové, na kterou se v dnešní době lehce zapomíná. Tristan je roztomilý mladík, který se rozhodne své vyvolené na důkaz lásky donést hvězdu, ale copak se stane, když hvězda spadne na zem a z ní se vyklube překrásná dívka nepokažená temnou stránkou lidských vlastností? Michelle Pfeiffer je sexy, je uhrančivá a ve své roli čarodějky prostě výborná. Třešničkou na dortu je pak jednoznačně nepřekonatelný Robert De Niro v roli drsňáka s laskavým srdcem. Pokud si přejete zhlédnout film s kvalitní dávkou romantiky, perfektními výkony herců, film, ve kterém nechybí dávka napětí okořeněné vtipnými scénami můžu vřele doporučit tento snímek - nebudete sklamáni.

• 8.7.2008  08:50

Pokud si sednete k dvd přehrávači s tím, že nečekáte žádné bůhví co, můžete příjemně strávit pár minut svého volného času. Nevím proč se to všem tak nelíbí. Je fakt, že ten chlapec byl nějak až moc hrající, bojové scény skončily dřív než vlastně začaly, ale na druhou stranu zde stál sympatický Colin Firth, sem tam úsměvné scény a vlastně počátek příběhu, který nejčastěji známe od jeho druhé poloviny.

• 10.6.2008  20:17
    Pokoj 1408 (2007)

Tohle tedy bylo pro mne zklamání. Nemůžu si pomoci, ale tolik životů, tolik příběhů a vzniklo z toho jen málo promyšlené dílko, málo strašidelné dílko, málo strhující dílko. Člověk by asi neměl mít chuť si lakovat nehty - a to já přesně dělala. Škoda, velká škoda.

• 10.6.2008  10:37
    Sám doma (1990)

Kevin je roztomilý rošťák zato jeho starší bratr Buzz je na zabití a minimálně jednou by potřeboval pořádnou ránu pěstí přímo mezi oči. Když však ta jeho ne/povedená rodinka odjede a na Kevina zapomenou, tehdy začíná ta pořádná Vánoční zábava.

• 10.6.2008  10:31
    A-Team (TV seriál) (1983)

Možná bych dala víc, jen si bohužel tento seriál vybavuji jen matně. Ale zřetelně si pamatuji, že jsem jej sledovala s taťuldou, takže spíše ze sentimentality ***.

• 10.6.2008  10:16
    Škola zlomených srdcí (TV seriál) (1994)

Vedle Beverly Hills, Melrose place a dalších tohle byla příjemná změna. Ono totiž vedle bohatých dětiček, které mají rádoby problémy se tento seriál tak nějak více blíži tomu reálu. I postavy mi příjdou realističtější než ty přebárbinkované a překenované postavičky z Hollywoodu.

• 10.6.2008  10:13
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Seriál který trvá 48 minut z toho 38 minut jde jen o honičku a rozbitá auta a zbylých deset minut se jen namátkově otře o nějakou krimi zápletku. No ale fuj, tak proč jedna hvězda? Nejspíše za ty sympaťáky vedle antisympatického Simíra.

• 10.6.2008  09:45

Nádherné. Seděla jsem a s vyvalenýma očkama jsem se nechála unášet tak silným příběhem, že jsem si ani neuvědomila svých slz stékajících po tváři. Tak překrásný romantický snímek se jen tak nevidí.

• 10.6.2008  09:37

Jitka Ježková mě tady neskutečně štvala, ale nebyla to jen ona. Celá tahle nepohádka se opravdu nepovedla.

• 10.6.2008  09:36

Nemůžu si pomoct, ale tohle je tak pitomé až je to milé. Jsem ráda, že jsem se dříve podívala na film, než na hodnocení zde, asi bych se tomuto jinak vyhla a to by mi bylo líto. Jsou horší, stupidnější a hlavně vulgárnější rádoby komedie.

• 29.5.2008  12:15

Opravdu si Johnnyho vážím jako herce takže jsem se na tento film těšila jako dítě, kterému maminka donese z obchodu nějaké to kokino. Ale kokino se neodehrálo. Ač jsem se snažila a tento film zkoukla na 3x vzala jsem na sebe postavu Adama Sandlera z filmu Click - život na dálkové ovládání a na konec Sweeneyho jsem se překlikala. Hudba a zpěv mě vážně neoslovil a ačkoliv pár fajn momentů tam bylo - celkový dojem je zklamání.

• 29.5.2008  12:08

Čím víc slýchám o tomto šťastném páru, tím více se mi ruka třese abych dala hvězdiček ještě méně - ale zpět k objektivitě. Příběh mě nezaujal, než akční mi tento snímek přišel spíše komický - a to né zrovna v dobrém smyslu - vždyť tohle nemá být komedií. A já fakt nemám ráda Brada Pitta.

• 29.5.2008  12:06
    Kleopatra (1963)

Elizabeth Taylor je naprosto precizní a nepřekonatelná. Tohle je pro mne naprosto nej z historických velkofilmů.

• 29.5.2008  12:04
    Popelka (TV film) (1969)

Naprosto roztomilá a výborná pohádka. Rozkošná Eva Hrušková jako popelka mě dojala a Jiří Štedroň mě chytil za srdce. Jejich duet je pak třešničkou na dortu.

• 29.5.2008  11:13

Ben Berhammer, jeho mamina, Sabrina - vyborné postavy, při kterých ač má jít o vážné řešení případů někdy až slzím smíchy. Jejich dialogy jsou vtipné, maminka komická a Sabrina skvěle ironická.

• 29.5.2008  11:02

Člověk nemůže od romantických komedií čekat duchaplnou pointu a já ji nečekám. Stačí mi, když se nenudím a příjemně strávím volné odpoledne a to se povedlo.