• Pohádka

Pravá blondýnka 2 (2003)

Lepší? - v žádném případě, Odvážnější? - jak se to vezme a Blonďatější? Tak to na stoprocent, pokud vezmeme jako fakt to, že mají být blondýnky opravdu neskutečně dementní postavičky. Ale na druhou stranu já bych toto zprození čehosi tas až tak nezatracovala - a ta její čtyřprocentní krysa - pardon pes - no odpad si myslím zaslouží jiné hovadinky.

Santa je úchyl! (2003)

Santa není úchyl, úchyl je je rejža spolu se scénáristou. Naprostá hovadina, nevím kde se v lidech bere taková míra stupidity, při myšlení, že se budu smát při pohledu na nechutného ožralu připomínajícího bezdomovce. Můj úžas nad tím, že si vůbec může zašukat s někým jiným než s přerostlou černošskou šlapkou byl obrovský - snad větší než její podprsenka. 1 hvězdu za malého buclíka, kterého mi bylo upřímně líto a 1 hvězdu za Santu, který dal přes držku té bandě týrajících poserů.

Berlín, Berlín (2002) (seriál)

v obsahu je naspáno - Konečně, konečně maturita a já dodávám konečně seriál, který není made in America.

Dost (2002)

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená.

Hodiny (2002)

Drama nabité emocemi .... Dlouho jsem se nějak s osobností Virginie míjela, takže jsem k tomuto filmu přistupovala jako dokonalé holátko nevědíc co čekat, a ta síla emocí mě naprosto odrovnala...........

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Kriminálky typu Las Vegas, Miami, New York atd... mají pár věcí společného, jednu základní a to, že působí, jako by vyklouzly z jedné dělohy, a z osobní stránky, mě všechny dovedou bavit. Zde ke všemu mě fakt baví zrzavý detektiv s vševědoucím pohledem. Jojo má mé sympatie on i Miami.

Má mě rád, nemá mě rád (2002)

Tady je naprosto trefně vykresleno, že šílenci bývají géniové. Mladá, krásná a talentovaná studentka výtvarného umění si vysní z náhodného setkání milostný vztah, jen to, že ten druhý necítí to samé je vlastně detajl. Silný příběh, perfektní konec.

Moje tlustá řecká svatba (2002)

Kvalitní kousek. Zábavný, ale nenásilný, romantický ale né kýčovitý. Moc příjemné a milé, tak jako ústřední dvojice. Přesně takhle si představuji kvalitní romantivckou komedii.

Prostě sexy (2002)

Proč právě tolik? A tak moc? Mám prostě Cameron ráda - její úsměv mi vždy příjde přirozený - a neříkejte že ne. A Christina Applegate? Je zde sexy, protivně sexy, ale je. Za to jsou ty dvě hvězdy a třetí? Jednoznačně za malou nehodu, která potká Cameron na pásnkých záchodkách - bomba :)

Scooby-Doo (2002)

Díky bohu, že jsem viděla dříve seriál než tuhle neskutečnou blbost. Seriál je milý, zábavný tohle je ubohé. Jedna hvězdička za psa.