• Pohádka

Hele vole, kde mám káru? (2000) odpad!

"Hele vole, kde mám blejt?" Tak takhle asi bych zkomentovala toto - nechce se mi ani říkat dílko. Všichni mě tam neuvěřitelně štvali a já doufám, že takové hlupáky v životě nepotkám asi by mě zavřeli za ublížení na zdraví.

Hercule Poirot (1989) (seriál)

David Suchet je ve své roli okouzlující a brilatně dodává své postavě to něco co by jinému herci chybělo. Kvalitní seriál, kterému díky bohu chybí krvavé scény, ale místo toho je naplněn zajímavými postavami, kterým nechybí elegance, šarm ani inteligence. Agatha Christie je právem uznávaná jako mistryně svého oboru a tento seriál ji v žádném případě ostudu nedělá - právě naopak lidé, kteří neradi čtou se můžou seznámit s touto autorkou právě tímto zdařilým dílem.

Hodiny (2002)

Drama nabité emocemi .... Dlouho jsem se nějak s osobností Virginie míjela, takže jsem k tomuto filmu přistupovala jako dokonalé holátko nevědíc co čekat, a ta síla emocí mě naprosto odrovnala...........

Hogo fogo Homolka (1970)

Tak já nevím, příjde mi, že jsem snad jediná, kterou fanouškovství Homolkovic rodinky nějak minulo, ale vůbec mi to nevadí. I kdyby se celá Homolkova rodinka stavěla třeba na hlavu - omlouvám se, ale tleskat mě neuslyšíte, pravděpodobně u toho nebudu. Tento rádoby humor mi nějak uniká a opravdu nemám chuť zkouknout všechny Homodíly.

Holka na hlídání (2007)

A ono to mohlo být, ale nebylo, naprosto typický příklad - podívat ano, ale pak odložit hluboko do šuplíku. Je zde vidět naprosto nevyužitý potenciál a přitom alespoň dle mého názoru, se malými děckými herci dá vytvořit výborný komediální počin s kvalitními vtípky. Tady ne, max že už to mohlo, už, no už teď to příjde ................. a hele to bylo vše, víc nepříjde.

Holka nebo kluk? (1938)

Adina jako holka/kluk zde ztvárnila spíše průměrnou roli. Mě však zde odbzbrojil Theodor Pištěk, který svou antiláskou k ženskému pohlaví byl naprosto k sežrání. A když se k němu přidal Václav Trégl - roztomiloučký člobrdíček, kterému je vždy špatně (a v domě není ani kapka alkoholu), když už se blížil moment, kdy by se mohlo provalit, že Ada je vlastně hezká slečna - jde prostě o perfektní komedii, která si zrovna nezaslouží takto nízké hodnocení.

Holka z města (2009)

A já se prostě nedám. A já prostě nedám Renée. Ono to je pořád dokola to je fakt, ale faktem je, že to co jsem hledala jsem tady taky našla. A Renée to prostě sekne a pořád má v sobě kousek té roztomilé zřeštěnosti i když hraje z počátku studenou kariéristku. Příběh je klišovitý, ale funguje. A pokud ve mě film vyvolá uspokojení, pak nemám proč hodnotit níže.

Horší už to nebude (2006)

Jsem hodně překvapená tak vysokým hodnocením a tak kladnými komentáři. Snad jsem si tento film nevybrala ve správné chvíli, ale ve chvíli, kdy jsem si ho pouštěla jsem nevěděla, že budu na konci tak zklamaná. Lomení mezi tragédií a komedií zde sice vidím, jen jsem nabyla dojmu, že se to nějak zlomilo a já zůstala tam, kde dochází k tragedii a ke komedii už jsem se nedostala. Nejde o výkony herců - ty byly opravdu výborné, jen zřejmě námět tohoto mě nedostal tam, kde jsem po shlédnutí chtěla být. Vím jistě, že po čase si řeknu - o čem to bylo? No něco mi to říká, ale nevím....

Hospoda (1996) (seriál)

Co se týče nováckých veleděl - tohle opravdu stálo za koukání. I zde (snad víc než jinde) jde vidět počáteční nadšení, které pak sklouzává a to co bylo opravdu zábavné klopýtá, ale jako celek byla Hospoda pro Novu určitě plusem.

Hotel Modrá hvězda (1941)

Rozkošná, ztřeštěná Nataša Gollová - jakožto chudobná Zuzanka, která zdědí hotýlek Modrá hvězda. Naproti tomu, bohatý Oldřich Nový, který chce svou svatbu oslavit tam, kde jeho rodiče, aby jeho manželství bylo tak šťastné jako jejich. Zamíří tedy do hotýlku Modrá hvězda. A tam se tito dva lidé - ač na první pohled z úplně jiných poměrů - setkají a zamilují. Toť je ta romantická stránka věci. Celý tento lehký nádech romantiky však obklopuje výborný koncert komických situací - počínaje psychiatrickou léčebnou a výborným Ferencem Futuristou jakožto opilcem jdoucím správně po zemi konče.