Hudbu složil, slova napsal (2007)

pohodova blbinka s rozkosnym hughem. drew jako zmatena pecovatelka o rostliny uz tolik kouzlem nesrsi, ale nepopiram, ze by to mohlo byt tim, ze jsem na pany :-)

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí (2006)

desive spatne herecke vykony, duska nevyjimaje, se hodi sotva do divadla, natoz na platno. hlavni herecka role nesahala ani po kotniky klare meliskove z mistru, jejiz ma byt napodobeninou. hodpodska atmosfera nulova, a ani mrtvola na stole a rozbite akvarko nestaci. to uz je lepsi horkej fernet, nez tenhle film. a je to skoda, ponevadz namet je vic nez uchazejici, a s vycepovanejsimi herci by musel dosahnout lepsich kvalit. klidne bych to svalila na reziserovu benevolenci. zaverem ale chci pochvalit bozskou kameru, kterou jsem nevidela ani nepamatuju, alespon teda v ceskem filmu. perfektni vyber exterieru nasnimanych originalnim zpusobem (zajimalo by me, jestli byly vsechny v okoli zateckeho nadrazi) ale stejne nezastini celkovou stupiditu filmu. skoda, skoda. fakt me to mrzi.

Mistři (2004)

po vicero projekcich se tenhle film stal temer mym oblibenym, obzvlast diky klare meliskovy. ona je proste sladce originalni a prirozena. jde ji to na divadle i ve filmu, a za mistry by si zaslouzila extra oceneni. v tomhle filmu totiz ani hodpodsky kecy, xenofobie a rasismus nevyzmivaji nijak trapne. uznavam, neni to film pro kazdeho, ale v kategorii horkych ceskych komedii jeden z nejlepsich.

Miami Vice (2006)

velmi sympaticke prekvapeni s akcni kamerou, i kdyz velka "digitalni" zrnitost v tmavsich zaberech mi prece jen vadila. naopak neprehlednost jsem absolutne nepocitila, asi mam prece jen na zmatene zabery nejakou uchylku ci co :) a abych nezapomnela! zabery na rychle dopravni stroje nebyly spatne, obzvlaste letadylka v uchvatnych oblacich.

Sunshine (2007)

super britskej narez! husi kuze a mraz behajici po zadech, takze vsechno v poradku!

Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)

uvodni dil me uplne rozsekal; pohrebacke reklamy jsou nikda nevidela, akorat tka o nich cetla v decentne surrealistickych knihach. nicmene presun na psychologickou notu a neustale reseni rodinnych problemu me trochu odradilo.

Noc v muzeu (2006)

to uz mi znova nedelejte, dalsi takovy podprumernak bych neunesla :(( uznavam, ze par vtipum jsem se zasmala, a i kdyz byly vcelku stupidni, nestydim se za to, ale jinak film vhodny tak akorat na tvorbu suvenyru. mozna ze tyrannosauri kostry pujdou v hrackarstvi na odbyt, ale pevne doufam, ze tenhle film ne!

Šarlotina pavučinka (2006)

nashledanouuu. sbohem. staci si vzpomenout na kastratske hlasky malych pavoucku a je mi zle. pribeh o pratelstvi prasete a pavouka uze byt v knizce supr, ale na platne je to ukrutnej ulet. ackoli zviratk abyla cas od casu vtipna, pateticky komentar a rozhodne ne dojemne moralizovani to pokazily.

Dexter (2006) (seriál)

luxusni! kamera, hudba, herci...proste komplet. ja ho miluju!