Super 8 (2011)

Nejde mi do hlavy , ako taketo nadupane dobrodruzstvo s velkym mnozstvom skvelych napadov , ktore neda divakovi ani na chvilu vydychnut , moze mat len take priemerne hodnotenie .

Šéfové na zabití (2011)

Mnozstvo nezabudnutelnych momentov , zaujimavy pribeh , este zaujimavejsie postavy a vyborne hlasky . Je to velmi zabavna komedia bez zbytocne nudnych momentov , ktora ponuka divakovi originalnu zabavu

Šmoulové (2011)

Pekna nostalgicka spomienka , na perfektnu rozpravku z detstva . Pred navstevou kina som dufal ze ma to bude bavit , no a veruze tam bolo viac nez dost zabavnych momentov . No a da sa povedat , ze najviac pobavila dvojica Gargamel a Azrael . Azrael sem tam vypadal ako zhuleny kocur a Gargamelove prechody cez paru nemali chybu . Zo smolkov jednoznacne valil Gutsy a Babros . Bola to velmi pohodova rodinna zabava , a hlavne prijemne stravena hodinka a pol v kine . Urcite to stoji za videnie

Thor (2011)

Cely cas to bolo na vazkach niekde medzi 2* a 3* , no na koniec som sa priklonil k tomu nizsiemu hodnoteniu . A to hlavne preto , ze film by mal byt akcna komixova jazda a ani nahodou to tak nebolo . Nie ze by sa jednalo o uplne zly film , no nedalo mi to nic naviac a väcsinu casu som sa fakt nudil . Dokonca aj efekty na mna posobili dedinsky . A najviac ma na tom prave bavila ta cast , ked bol Thor na zemi bez svojej sily . Co uz mozem povedat teraz , ze Thor sa urcite nezaradi medzi moje oblubene komixovky . PS: Thor ako postava mi nerobila problem , tak ze si pockam co nam ukaze v Avengers

Tintinova dobrodružství (2011)

Vyborna animacia aka sa len tak nevidi a velmi zaujimavy pribeh plny akcno dobrodruznych scen , ktore pre zmenu striedaju tie humorne ladene . Takto to vyzeralo cca prve dve tretiny , ktore ma uplne pohltili , nedali mi vydychnut , no a zbytok bol na mna uz dost prepisknuty . Trochu je to skoda , lebo to mierne kazi velmi dobry dojem s tych prvych dvoch tretin filmu . Kazdopadne je to nadpriemerna zabava a urcite sa tesim na pokracovanie

Transformers 3 (2011)

Je to standardne vyborna zabava , ktora ani chvilu nenudi . Akurat je to dost dlhe a preto by som to skratil cca o pol hodiny . Megan Fox tam chybala a popravde dost . Jednoducho to nejde len tak , ze si niekoho vyskrtnem a basta . Inac , spokojnost

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Je sice pravda , ze sa tento diel troska dlhsie rozbiehal , no ako celok posobil dobre a bol som s nim spokojny . Je to prvy diel , ktory sa vyrovna velmi slusnej prvej casti .

V cizí kůži (2011)

Aj napriek tomu , ze podobnych filmov o zamene je viac , tak ani jeden nebol tak zabavny ako prave tento . Dvojica Reynolds a Bateman hrali vyborne . Necakal som az tak uleteny pribeh , no potesil ma viac nez dost . Skvela zabava , nemam co vytknut

Všemocný (2011)

Zaujimavy napad , natoceny v nabusenom tempe s dokonalym vizualom . Sceny naletov kamery vyzneli v kine uzasne a dopriali divakovi nevidany vizualny zazitok . Bolo by asi zaujimave zazit nieco podobne .

Vyměřený čas (2011)

Moderny Bonnie a Clyde rozdavaju chudobnym . Vyborny namet , ktory je este lepsie spracovany .