Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 6 bodů
cciiccaaa
Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Krátkometrážní
Animovaný
Akční
film
seriál
studentský…
TV film
pořad
USA
Francie
Československo
Velká Británie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Bláznivý Petříček
(1965)
Mé soukromé Idaho
(1991)
Šťastný to muž
(1973)
Jules a Jim
(1962)
Návrat ztraceného syna
(1966)
A co dále, Baltazare
(1966)
Najal jsem si vraha
(1990)
Tři barvy: Modrá
(1993)
Šepoty a výkřiky
(1972)
Noc
(1961)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(11)
Jellini
Fifa51
PaSup
HVM
pribina
k.i.k.i
gabis03
mar.van
windou
mutje
iigor
Časové pásmo bylo změněno