MacGyver (1985) (seriál)

Jak říká otecko: "Takové mejdlíčko, jako jsem měl, coby malý kluk na pouti já, už nikde neseženeš." a já si ho dovolím parafrázovat. To, co pro mě MacGyver znamenal, coby pro malého kluka, už nikdy nezažiju.

Marcela (2006)

Pro časosběrný dokument je lidské neštěstí vlastně štěstím. Silný příběh, perfektní dokumentární práce.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Oceňuji především jemný humor plný chytrých narážek.

Little Oberon (2005) (TV film)

Milá záležitost, kterou jsem zpočátku nechtěl vůbec sledovat, ale po chvilce jsem si nemohl pomoc a nechal se vtáhnout do děje, který se sice tváří tak trochu nadpřirozeně, ale ve skutečnosti je to mnohem více lidský film, než ta spousta balastu, která se na mě valí v běžné televizní produkci.

ELFilm (2001) (studentský film)

Jedním slovem: Hřejivé! …a na zbytek se koukněte při té stopáži sami.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Postupem času a v posledních sériích zvláště, ztrácí seriál dech, ale ze začátku jsem hltal každý díl a nechal svou fantazii pracovat na plné obrátky. Nějaké ty dějové, či logické nesrovnalosti se samozřejmě najdou, ale u tohoto díla jsem byl až nekriticky lačný divák.

Million Dollar Hotel (2000)

"Jakmile jsem skočil, zjistil jsem, jak je život úžasný." …citlivý film, který se jen tak někomu nezavděčí a to je moc dobře.

12 podmínek k dědictví (2006)

Zastihl mě v nedbalkách ve správné době a na správném místě. Humorný, rozněžnělý, citlivý a komerčně unifikovaný k tomu, ale v ten den mi to zkrátka nevadilo, naopak.

Můj život ve vzduchu (2005)

Evropské romatnické komedie jsou vždy o něco blíže a tím pádem i o něco hřejivější a navíc tato je okořeněna rozličnými zlomyslnostmi osudu.

Puč (2006) (TV film)

Hrát šachy na mapě světa, je jistě lákavé, ale vždycky se musí počítat, že každá figurka má nějaký svůj cíl a riziko tak stoupá. Film bez zbytečných akčních scén poodkrývá zákulisí politiky afrického kontinentu, který je středem zájmu mocných z celého světa, má přívlastek "podle skutečné události" a i když nemohu nijak posoudit, zda-li je to pravda, působil na mě věrohodným dojmem a právě za tuto vypovídající hodnotu si u mě vysloužil ony čtyři hvězdy.