Socialistický Zombi Mord (2014)

Aj v amatérskom filme by mala byť snaha o nejaký ten herecký výkon a najmä logiku. A keď už nič z toho nemám, načo dočerta od polovice filmu stratiť hlavu a ísť do nejakého postkatastrofického záveru so stíhačkami??? To som teda nepochopil. Jedna hviezda za snahu a gore.

SOS (2004) (pořad)

Presne ako píše Mihail123 - zo začiatku fajn, a potom to skĺzlo do trápností - a to už veru pozerať nemusím.

Soukromý víkend (1985)

Prečo nie, mne sa to páčilo. A na rozdiel od maverick10 si myslím, že by to kľudne obstálo aj v porovnaní s prcičkami - od časti 4 a vyššie určite. Tento humor a scénky mi totiž prídu viac prirodzené a nezachádzajú do fekálností a toho, ktorá silikónová slečna viac ukáže, ako je tomu v už spomínaných prcičkách.

Spalovač mrtvol (1968)

One Man Show a pozoruhodné dielo. To mi najviac utkvelo v pamäti, no na druhej strane aj postavy bez emócií, uspávacia prvá polhodina, monotónnosť celého diela a stratená, resp. dejovo nezakomponovaná postava Menšíka. Aj preto ma to viac ťahá k 4*.

Spartakus (2010) (seriál)

Neskutočná zábava, skĺbenie viacerých žánrov neuveriteľným spôsobom a scenáristicky na seriál taktiež veľmi vysoko. Posledné štyri časti prvej série som doslova zhltol, a už sa neviem dočkať tej druhej. Pre mňa určite seriál roka 2010!

Spin (2005)

Tak to mi pripomenulo Nezvratný osud, tentokrát však hýbe osudmi ľudí DJ. A veru nemá to jednoduché. Zaujímavé spracovanie, hudba k príbehu sedí.

Spojenec (2006)

Inteligentné krimi, ktoré je možno v niektorých momentoch málo prikrášlené a pritiahnuté za vlasy, ale tak prečo nie. No a ako sme si v poslednej dobe už zvykli, Denzel Washington robí aj z tohto filmu nadpriemernú záležitosť.

Spolubydlící (2011)

The Roommate je žiarivým príkladom, že na pohľad príjemné herecké obsadenie nemusí vždy evokovať aj príjemný filmový zážitok. Netvrdím, že len herci zlyhali vo svojich úlohách, ale pekné tváričky tiež nepridali uveriteľnosti príbehu. Chcelo by to závan severského chladu a tvrdosti, nenadarmo severanom asi najlepšie idú v poslednom čase thrillerové zápletky. Nad scenárom a obohratým príbehom sa už nebudem pozastavovať, to už trefne zhodnotili iní. No aspoň že to amíci slušne natočili.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Štvrtá hviezda je za sympatického ufónika. Inak ide viac menej o priemer, a za vyzdvihnutie stoja ešte zapracované odkazy na iné filmy.

Stáhni mě do pekla (2009)

Nie nespomínam si že by som bol už niekedy v kine a ľudia by po tretine filmu začali odchádzať, a to určite nie z dôvodu slabej úrovne. A Sam Raimi to s Drag Me to Hell dokázal! Hmm... veru slabšie povahy mali v kine problém, napriek tomu atmosféra až tak veľmi hustá nebola a k plnému hodnoteniu mi chýbalo aj trocha logiky. Aj keď film vo mne niečo zanechal a veľmi pochybujem, že nás v roku 2009 čaká z hororovej scény ešte niečo lepšie.