• Krátkometrážní

Lásky čas (2013)

Neskutočne roztomilá a pekná záležitosť.

Diana (2013)

Neskonale chladné!!! Autori mali niekoľko možností a momentov na to, aby diváka chytili za srdiečko, a srdcervúco podali niekoľko silných Dianiných okamihov. Nestalo sa, dokonca sa k tomu ani len nepriblížili (vari ani nepokúsili). A tak si Naomi Watts ako princezná Diana dokáže získať sympatie, ale lásku divákov ťažko.

Milovaná (2010)

AliciI Vikander som to uveril a doslova zhltol absolútne všetko (podala bravúrny výkon), filmu však nie.

Sex nebo život! (2012)

Pomerne príjemná britská teenegerská záležitosť. Niekoľkokrát dokázala vyvolať úsmev na mojej tvári a pritom mi svojím nenásilným spôsobom spríjemnila jeden všedný podvečer.

Wadjda (2012)

Život žien v arabskom svete bol síce priblížený pekne, Wadjda si sympatie získať taktiež dokázala, ale snímok samotný sa mi pod kožu votrieť nedokázal.

Z nás jeden, jeden z nás (2013) (amatérský film)

Nápad je to síce pekný, posolstvo milé, ale je to doslova ukameňované v amatérskom prevedení. Či už hereckom (protagonisti sú síce sympaťáci, ale k herectvu majú ešte bohužiaľ ďaleko), alebo scenáristickom.

Tatry bez limitov (2012)

Nenáročný, pohodový adrenalínový úlet, z ktorého sála pozitívna nálada.

Otec (2009) (studentský film)

Mne sa to veľmi páčilo. Herecky, strihom i hudobne. Pekná, citlivo natočená dráma. ***/****

Štěňátko (2013)

Aj ja chcem mať také šteniatko.........

ZOH 2014 Soči: Slavnostní zahájení (2014) (pořad)

Škoda úvodnej nerozkvitnutej vločke, ktorá asi najvýraznejšie pokazila tvrdú drinu organizátorov. Z veci čo ma zaujali si dovolím spomenúť napríklad vlajúcu zástavu vytvorenú z ľudí, efektne pekný nástup pestrofarebných baletiek, "hľadajúcich" si tanečných partnerov, pestrofarebné divadlo ala kupolovité balóny ( ktoré vzniklo z príchodu ryby) a nádherné zobrazenie holubice mieru. Osobne som však viac čakal od zapálenia olympijskeho ohňa. Predsa len som očakával, že rusi vymyslia niečo efektnejšie (ale stavili na jednoduchosť a istotu). A snáď už len podotknem raritky z nástupu športovcov, kde niektorý prišli v šortkách, iný dokonca v šľapkách. A outfitom zaujali nemci, patriotický američania, ale i zaujímaví češi. Pohľad na pestrofarene osvietené Soči s ohňostrojom v závere bolo skvostné.