• Krátkometrážní

Tělo (2012)

Super premyslený príbeh kde v závere do seba nádherne veci zapadajú...len škoda, že to celé to na mňa pôsobilo staticky, bez zimomriavok a bez vtiahnutia do samotného deja.

Maturita s překážkami (2012)

Na môj vkus kapánek tuctové a nevýrazné s hrôzostrašne zobrazeným tenisom ( našťastie je tenis zobrazený len pár sekúnd). Inak druhotriedne až televízne. Ale malo to aj svetlé stránky: chlapček černoško bol super.

Záblesky chladné neděle (2012)

Z počiatku som si hovoril, že to bude riadna blbosť. Som ale rád že som pozeral ďalej, lebo dákym podivným spôsobom ma to neskôr zaujalo a vo výsledku som bol rád že som to zhliadol celé.

Labyrint (2012)

Námet to asi zlý nebol, ale utopil sa v zlom scenári, kamere a šialenom strihu. Aj by som Lucke doporučil vyberať si lepšie scenáre, ale hold keď sa v našich ( česko - slovenských) končinách dostane ponuka na hlavnú rolu, asi sa to automaticky berie....príležitosti moc nie je. Toto proste bolo mnohokrát nelogické, blbé a zmetené.

Des filles en noir (2010)

Smutný a depresívny príbeh dvoch takmer dospelých dievčat, ktoré nenachádzajú zmysel života a tak plánujú samovraždu. Ale je samovražda riešenie? Je ešte šanca aby našli niečo čo by to zvrátilo?....**/***

Margaret (2011)

Nechápem tú prehnane dlhú stopáž. K takému to filmovému žánru a samotnému deju filmu to bolo zbytočné a aj na škodu. Zanietenie akým Anna Paquin rolu zahrala však bolo pozoruhodne dobré.

Posedlá zlem (2010) (TV film)

Na televíznu tvorbu to ešte ako tak ujde....v konkurencii filmovej tvorby to však vyznieva úboho a až na smiech. Najstrašnejší je vlastne samotný názov, a strach, des a atmosféru vlastne vytvára najmä zvuk.

Všechno, co chceš (2010)

Rodič dokáže pre svoje dieťa spraviť čokoľvek. A vtedy nezáleží na tom ako bude reagovať okolie. A tom je táto španielska dráma: o nezištnej láske k dieťaťu, a to i napriek nepriazni osudu.