Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Dokumentární
  • Akční

Recenze (534)

plakát

Patrola (2012) 

A přesto se najde někdo, kdo řekne: "Kéž by to u nás bylo jako v Americe."

plakát

Věříme v Boha? (1980) 

Máte rádi Boha? Ano! - A víte, kde Bůh teď právě je? Ne! - Je v nemocnici, na jednotce intenzivní péče. A víte, kdo ho tam dostal? To vy! A vy!! A vy!!!

plakát

Pád Bílého domu (2013) 

Ani slušný akční začátek nepřebije skutečnost, že následující děj je (sám o sobě) víc než přitažený za vlasy.

plakát

Jiří Suchý: Malé kotě (1962) (hudební videoklip) 

Slavný televizní klip, který Československá televize musela na přání diváků neustále opakovat. Zpívá autor textu Jiří Suchý, hudba Jiří Šlitr, 1962. Online k vidění zde

plakát

Vodní svět (1995) 

Málokterý herec si pořídil tak drahý hrob ještě za svého života. Pro kariéru Kevina Kostnera je tímto hrobem "Vodní svět".

plakát

Jistý způsob smrti (2003) 

Docela síla hned od úvodní scény s prvním zesnulým, jehož Smrtka dostala na toaletě, a kterého našli po delší době. Ačkoliv dokument obsahuje několik šokujících záběrů, jde v podstatě o lakonický záznam toho, jak nastalou situaci řeší úřady v USA. Popisuje kompletní průběh od nálezové dokumentace těla, přes evidenci ostatků, zjišťování posledních vůlí apod., rozprodej pozůstalosti, přípravu na kremaci, až po uložení k věčnému odpočinku do hromadného hrobu. Online k vidění zde

plakát

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál) 

Typický příklad univerzální televizní zábavy, která zafunguje všude na světě. Sympatiční představitelé hlavních rolí, se kterými se můžete ztotožnit, otravní a pitomí šéfové, různorodí pacienti a pacientky. Tyhle minipříběhy jsou sice zábavné, místy i dost zábavné, ale jsou to přeci jen rychlovky, požitek z nich trvá toliko chvilku a nadšení pohříchu rychle vyprchá.

plakát

Slunečno, místy vraždy (2010) (seriál) 

Detektivně-kriminální linka je slušná, avšak vázne ta soukromě-dějová. Umím si představit, jak je scenáristicky těžké proplést víc paralelních příběhů, aby dávaly smysl a zaujaly, ale tady se věc moc nepodařila.

plakát

Interpol (2004) (seriál) 

Hodnocen díl "Interpol: Vycházející slunce" o krádeži Corotových obrazů.