Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 3 body
GOGAN
JOSEF CELIKOVSKY
Mělník, Středočeský kraj, Česko
neurčitá
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Animovaný
Drama
Sci-Fi
Komedie
film
seriál
TV film
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vetřelec
(1979)
Podfu(c)k
(2000)
Upír Nosferatu
(1922)
Čtyři pokoje
(1995)
Ikarie XB 1
(1963)
Cesta do pravěku
(1955)
Mechanický pomeranč
(1971)
Od soumraku do úsvitu
(1996)
Pátý element
(1997)
Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se
(1986)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(4)
rascool
Catt24
hackstolle
JsemSuperman
Časové pásmo bylo změněno