Sexify

• Polsko Sexify
Polsko, (2021–2023), 11 h 3 min (Minutáž: 32–51 min)

Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner, Piotr Pacek (více)

Série(2) / Epizody(16)

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity. (Netflix)

Maximilianus

Seriál sa veľmi snaží pôsobiť sexy a vtipne, ale je to kŕčovité, nudné a ani moc sexi to veru nie je. 5,8/10. 2. séria: Netipoval som, že sú na Netflixe objaví druhá séria zrovna tohto seriálu, ale asi Sexify nie je originálne od Netflixu a iba bok kúpený od Poliakov, alebo musí byť veľmi lacný. Každopádne ma to bavilo viac ako predchádzajúcich 8 dielov. ()

leila22

V seriáli Sexify vyvíjajú tri študenti appku, ktorá má pomôcť zintenzívniť ženský orgazmus. Nie je to vrchol poľskej kinematografie, ale miestami je to vtipné, svieže a odtabuizovávajú sa témy, ktoré ešte pomerne stále silnými tabu sú, pričom by byť nemuseli. Navyše, na silne katolícke Poľsko ide o vcelku odvážne dielo. V mnohých smeroch síce nedotiahnuté, s pre mnohých rušivým soundtrackom (zo zvláštnych dôvodov u mňa fungoval) a prídu aj porovnávačky so Sex Education. Ak však hľadáte tip na víkendový binge-watching, tak Poľsko + sex = zaručený úlet. ()

klukluka

Holky, za mě: nedělejte to podle appek. To je úplně největší minela tohohle zoufalýho seroše. Najděte si někoho, kdo vám bude milej, kdo k vám bude pozornej, když něco chcete, tak si o to řekněte, nebo minimálně naznačte, protože komunikace je důležitá a často ji přebíjí stud, což je hrozná škoda. Pak se to zajede v chybným režimu a obtížně se to mění, protože by to toho partnera mohlo polekat. Ale raději jeden vylekanej, než dva dlouhodobě nespokojení. V souvislosti s nejlepšími milenci se taky často mluví o kreativitě a fantazii, zatímco nejlepší uživatelé appek budou spíš technické typy se schopností podřizovat se rozkazům a doporučením. Ta jedna je za téma schopnosti žen dosahovat orgasmu, pokud se partner trochu snaží a nemyslí jen na sebe, ale přijde mi divný, že by to v roce 2021 ještě někdo nevěděl, nebo pomíjel. Pokud si teď o mně myslíte, že jsem mimo, tak se poohlédněte někde jinde- mimo jste totiž vy. Šláply jste do hovna a žádná appka vás z něj nevysvobodí. ()

catt

Zatímco Sexuální výchova byla příliš americká, maximálně dělaná na efekt a místy velmi trapná, Sefixy je mému vkusu mnohem bližší + hrdinky jsou přirozenější, chování postav není nelogické. Seriál je normálně zakončený bez nějakého násilného clifhangeru a happy end přesně v duchu života. Možná je to opravdu jenom přiblížením vkusu a chování evropanů (i když Sexuální výchova je formálně britský seriál, působí naprosto americky). Trochu otřesná hudba, ale v rámci žánru a cílové skupiny asi snesitelné. ()

DeathTheKid

Plz, už ne, Poláci už by neměli točit cokoli o sexu, nejspíš ani ve vzdělávací rovině. Nápad možná dobrý, ale zpackaný a ani zdaleka nedosahující odvážnosti a jebnutosti Sex Education. Hrozně chtěli, ale zkapalo to na divném scénáři a ještě divnějším soundtracku. Jediné klady - teplý ajťák a nakonec zajímavý příběh puťky Pauly. Možná kdyby ta třetí říše nepadla, dopadlo by to lépe. ()