Virus

Virus - Schiff ohne Wiederkehr

Vírus

Akční / Horor / Thriller / Katastrofický

USA / Velká Británie / Německo / Japonsko, 1999, 95 min

Lidi, jeden z mála filmů, u kterého jsem se bál. Samolitr v době, kdy jsem byl mladší. Žádný film mně tak nevystrašil. Teď je to můj oblíbenec a každý rok si ho pouštím. Stále mně neomrzel.(9.4.2009)

• Kryton

Tak tenhle virus muj antivir hned našel a smazal. Jamie proč?(11.5.2009)

Docela dobré béčko. Něco mezi Vetřelcem a Věcí.(12.2.2005)

Celkem zajímavý horror. Námět otřesný, režie taktéž, Jamie Lee Curtis k sežrání, pořád se něco děje, postavy dělají takové voloviny, že často nevíte, jestli sledujete parodii... pro zabití rozpáleného sobotního večera uprostřed léta ideální, ale všichni češi půjdou stejně radši do hospody. 45%.(28.5.2009)

Tenhle film bych si nikdy nesehnal, nebýt jedné skvělé reklamy. Nebudu prozrazovat o co jde, jen ta motivace s příslibem hrůzného zážitku byla opravdu veliká. Ne, Virus opravdu není hrůzostrašný film, ale ani náhodou se nejedná o nějaký zápor, neboť hrůznost okamžiku je tu nahrazena šíleným hůmorem. Opravdu, smál jsem se hodně, hlavně v tu chvíli, kdy se objeví nový Donald Sutherland. Trochu mi to přípomínalo prvního Resident Evila, i když kvalitativně na horší úrovni, zejména kvůli vizualně odpornému prostředí. 60% [TOP 19/6 36%](2.12.2006)