Virus

Mayling Cheng

Kostýmy:

Deborah Everton
  • Le_Chuck

Začiatok to má výborný, ale potom to klesne na béčko tej najposlednejšej videopožičovne v Hornej Dolnej. John Bruno je mamlas, ja to ináč nevidím. Tak diváka namlsať spraviť poriadnú hustú atmosféru a potom ju zrušiť ako žiaosť na byt, je buď blbý vtip, alebo neschopný režisér.(31.5.2005)

• Djkoma

Nešahat hrozí doživotní trauma pokud očekáváte kvalitní film. Pokud ne zkuste si to a uvidíte sami, ale já vás varoval...(30.7.2004)

• BadoXXII

Inšpirácia Votrelcom a Vecou je zrejmá, je len škoda, že to je celé príliš zbrklo a hlúpo natočené. Jamie Lee Curtis po vzore Ellen Ripleyovej a veľký robotí tatko po vzore matky votrelcov to však vo finále filmu roztočili veľmi pekne.(4.2.2012)

• Kryton

Tak tenhle virus muj antivir hned našel a smazal. Jamie proč?(11.5.2009)

Já byl spokojen, sci-fo horor ze staré školy. I co se triků týká, ale od začátku do konce se mi to líbilo. Bylo to sice krapet ujeté, ale to k tomu patří. Jako mínus bych viděl, to že se zde dá mnoho věcí předvídat vždy několik minut dopředu a to docela bez námahy. Jinak to pro mě bylo rozhodně příjemné překvapení a náležitě jsem si to užil. Určitě jsem to neviděl naposled.(13.7.2010)

• - Na motivy filmu byla vytvořena hra pro Playstation, která nesla název „Virus: It Is Aware“. (Terva)

• - Vydání filmu bylo plánováno již na začátku devadesátých let, ale tehdejší technologie nedovolovaly použití speciálních efektů v takové míře, aby film vypadal uvěřitelně. Trvalo tedy několik let, než se film dostal do vývoje. (HellFire)

• - Text ruské písně hrané v závěrečných titulcích jsou ve skutečnosti přezpívaná jména všech členů štábu a lidí, kterí se na natáčení podíleli, vyslovovaná odzadu. (HellFire)