Virus

Mayling Cheng

Kostýmy:

Deborah Everton
  • Le_Chuck

Začiatok to má výborný, ale potom to klesne na béčko tej najposlednejšej videopožičovne v Hornej Dolnej. John Bruno je mamlas, ja to ináč nevidím. Tak diváka namlsať spraviť poriadnú hustú atmosféru a potom ju zrušiť ako žiaosť na byt, je buď blbý vtip, alebo neschopný režisér.(31.5.2005)

• Legas

Jeden z mála špatných filmů, u kterých jsem se opravdu příjemně pobavil. Docela fajn černý humor, triky skvělé a Jamie Lee Curtis hezky ječí. Mé nízké hodnocení je jen objektivním pohledem na film se špatným scénářem. Film postrádá atmosféru, logiku a celkově je bohužel nedotažený. Zručnější tvůrci by z námětu vyždímali o hodně víc. Škoda.(23.2.2005)

Celkem zajímavý horror. Námět otřesný, režie taktéž, Jamie Lee Curtis k sežrání, pořád se něco děje, postavy dělají takové voloviny, že často nevíte, jestli sledujete parodii... pro zabití rozpáleného sobotního večera uprostřed léta ideální, ale všichni češi půjdou stejně radši do hospody. 45%.(28.5.2009)

Zábavný film, nečekejte žádné extra maso, ale neurazí.(30.5.2008)

Má to sice infarktový scénář, ale zas až tak hrozný to není...Dokonce mám pocit, že při trošce snahy ze strany tvůrců to mohlo být mnohem lepší...Takový robotický vetřelec!Bohužel...(17.8.2002)

• - Vydání filmu bylo plánováno již na začátku devadesátých let, ale tehdejší technologie nedovolovaly použití speciálních efektů v takové míře, aby film vypadal uvěřitelně. Trvalo tedy několik let, než se film dostal do vývoje. (HellFire)

• - Text ruské písně hrané v závěrečných titulcích jsou ve skutečnosti přezpívaná jména všech členů štábu a lidí, kterí se na natáčení podíleli, vyslovovaná odzadu. (HellFire)

• - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného komiksu Chucka Pfarrera. (Terva)