Odsouzená - Série 2

(série)
Polsko, 2022, 5 h 52 min (Minutáž: 43–45 min)

Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Michał Czernecki, Martyna Byczkowska, Joanna Gonschorek, Maria Kania, Sebastian Łach, Marta Malikowska, Tomasz Schuchardt, Marta Ścisłowicz, Bartłomiej Topa (více)

Epizody(8)

Matka Alicja Mazur (Alicja Mazur) chce ochrániť svoju sedemnásťročnú dcéru Hanku (Martyna Byczkowska) po tom, ako stlačila spúšť pištole a vystrelila na Witkowskiego (Michal Czernecki), od istého väzenia a sama berie vinu na seba. Alicja odhalí Serafinovi (Bartlomiej Topa) tajomstvo, z ktorého mu spadne sánka. Medzitým bol do nápravno-výchovného zariadenia zvolený nový riaditeľ, plukovník Hepner (Adam Woronowicz). Obchod s mladými dievčatami za bránami väzenia nadalej pokračuje. Alicja a Serafin sa snažia zistiť, kto za všetkým stojí a akú úlohu v tom všetkom hrá Witkowski. (sochoking)

sochoking

Sklamanie. Druhá sezona je hlúpa telenovela, v ktorej si každý chodí do basy a von z basy tak, ako sa mu zachce a zapáči. Navyše to rozmaznané decko Hanka, okolo ktorej sa to všetko krúti a ktorej som želal len to najhoršie, som nemohol vystáť rovnako, ako tú neznesiteľnú vyfetovanú piču Amfisu, ktorej tvorcovia preistotu venovali celú poslednú epizodu a u ktorej ma skoro šľak trafil! Je jasné, že nás čaká trojka , ale tá nech sa radšej odohráva vonku, mimo stien väzenia. Aj tak to nemalo bohvie aký vplyv na dej. Do šiestej epizody som bol na štyroch hviezdach, posledné dve moje hodnotenie zhodili. 50% ()