Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) pozvú svoje rodiny na svadbu v dokonalej destinácii na Filipínach. S blížiacim sa obradom majú obaja stále väčšie obavy povedať tomu druhému áno. A aby toho na ohrozenie oslavy nebolo málo, odrazu sa celé svadobné osadenstvo stane rukojemníkom. To tradičné "kým nás smrť nerozdelí" tak získava úplne nový rozmer, keď Darcy a Tom musia zachrániť svojich blízkych – pokiaľ sa najprv nezabijú navzájom. (Arsenal83)

Aljak

Napriek priemerným hodnoteniam to bolo na moje prekvapenie celkom vydarené. Skvelé herecké obsadenie s Joshom a Jenn v hlavných úlohách, ma naozaj bavilo. A aj keď moc nie som na akčné filmy, tak tu bolo tých priblblých akčných scén našťastie máličko (a aj tie čo tu boli tak pôsobili relatívne reálne). Malo to výborný spád, no čo ma tešilo snáď najviac, tak to malo veľmi príjemný komediálny nádych a mnohé dialógy a scény ma vcelku pobavili. Nechýbali ani nečakané zvraty, a samozrejme happy end. Za mňa solídne 4* ()

kingik

Polonahá Jennifer Lopez běhá po malebném ostrově na Filipínách, aby ukázala, že nechce složit své ženské zbraně ani po padesátce. Scénář jí přiřadil Joshe Duhamela za snoubence a svatební zvony už pomalu znějí. Jenže když jejich svatebčané rázem padnou do rukou po zuby ozbrojené bandě novodobých pirátů, kteří se dožadují  převodu astronomické finanční částky, je na ženichovi a nevěstě, aby zachránili svatební veselí. A zase jednou ta Jennifer Lopez. Vysportovaná, s vypoulenou zadnicí a poprsím, co leze z potrhaných svatebních šatů všemi směry. Své vrstevnice smrtelnice jenom štve, neboť většina z nich není majitelkami takové tělesné schránky, kde poporodní břišní převisy neexistují, prsa spolu mají úmluvu být absolutně souměrná a vrásky na tváři se absorbovaly na další desítky let. Ano, každý mužský herecký protějšek je vedle impozantní JLO odsouzen statovat. Duhamel se s tím nechtěl smířit a vytvořil si proporce sympatického dobrodruha. Dohromady tihle dva protagonisté vytvořili skvěle fungující hereckou dvojici, co nemá potíže být akční a nahláškovaná. Režisér Jason Moore měl usnadněnou práci. Tetelil se, že má na place pořádnou samici a veškeré podstatné pokoukání svěřil do rukou kostymérů a vizážistů. A ti se činili, takže převedeno do praxe je Jennifer stále perfektně nalíčená, účes drží, kozy drží, stehna drží a zadnice taky. Přestřelky, výbuchy i další akční faktory už se namíchají tak aby se neřeklo. A je vůbec někdo zvědavý na herce ve vedlejších rolích?! Vedlejší party nejsou úplně nezajímavé - Jennifer Coolidge nebo Lenny Kravitz. No neměli to vůbec snadné nějak zaperlit. Tak snad diváci zaznamenají jejich přítomnost. Hlavní je, že vznikla úplně nenáročná akční komedie, co má několik ostřejších scén, nemálo humorných sekvencí a působí celkově svěže. A ve své přední řadě má herečku, co to umí (na diváky) rozbalit. 10/10 ()

johnsnow

Totok bola chujovina, ale ja som sa brutálne bavil. Síce občas scény trápne ale občas mi fakt potrápili bránicu (čo fakt cením) a ani akcia nie je úplne zlá, film má aj 2 zaujímavé zvraty (jeden som odtušil dobre ale tamten ma príjemne prekvapil). Akurát pokaiľ čakáte, že film Má R-ko kvôli brutalite tak vás sklamem pretože okrem dvoch scén (oddeľovanie pút a vrtuľník) tam žiadne gore neni ale i tak som spokojný, pobavil som sa a to je hlavné. ()

Polux

5/10 | Trailery docela jasně naznačovaly po stránce produkčních kvalit skromnější verzi loňské, ve všech směrech zaměnitelné, žánrovky The Lost City a to nejen tím, že neohrožená Lopez/Bullock při svém boji s anonymní a malinko neschopnou bandou pirátů/žoldáků v exotické lokalitě stráví většinu filmu v jedněch slušivých, postupem času (na všech k divácké potěše určených místech) se rozpadajících, šatech v doprovodu Duhamela/Tatuma v roli neschopné silnější polovičky/snaživého sidekicka, ale i celkovým pojetím ve stylu nenáročné romanticko-komediálně-dobrodružné záležitosti z ranku žánrových klasik (kterýkoliv Indy, The Mummy a pochopitelně Romancing the Stone), přičemž bude své, minimálně na papíře, mnohem méně hvězdné obsazení divákům v akčních scénách vynahrazovat eRkovým ratingem a možná obecně svižnějším tempem (vzhledem k trochu střídmější stopáži). | Dobrou zprávou je fakt, že co trailer sliboval, to výsledný film víceméně dodal a pokud někomu ke slušnému zážitku stačí výše uvedený koncept ("dva ne/známí lidé si k sobě, navzdory nepříznivým okolnostem a nebezpečnému okolí, ne/ochotně hledají cestu"), bude při sledování filmu v podstatě spokojen. Tvůrci se sice drží zavedených dějových škatulek poměrně důsledně, ale příležitostně si dovolí vyrukovat s určitou příběhovou variací (ústřední dvojice je dlouholetý pár, tudíž se vzájemně důvěrně zná a nemá problém spolu hned od začátku tu více, tu méně úspěšně spolupracovat) a nějakého toho překvapení, stran postranních motivací a temných tajemství některých zde přítomných postav, se divák v průběhu děje také dočká. Zbytek filmu je pak složen z tradičních stavebních prvků všech podobných žánrovek, tudíž nechybějí dialogové přestřelky mezi hlavními postavami, rádobyvtipné vedlejší postavy, divácky vděčné scény likvidace bezejmenných záporáků pokud možno humorným (pro diváka) a bolestivým (pro danou postavu) způsobem a pochopitelně dojde řada také na přestřelky, honičky a občasné výbuchy, to vše pak v atraktivním prostředí turisty ne/dotčeného ráje. | Špatnou zprávou je fakt, že dvojice Lopez a Duhamel má přece jenom stran sympatičnosti/souhry/zábavnosti do tandemu Bullock s Tatumem daleko, dávkování vtipných situací (prvotní konfrontace se záporáky v koupelně je zdaleka nejlepší scénou v celém filmu) i akčních momentů (eRkový rating je naprosto nevyužitý a vlastně vůbec netuším, za co jej film získal) je během filmu, bohužel, docela uměřené, naivita/stupidita všech pirátů a to včetně toho hlavního se už pohybuje za hranicí uvěřitelnosti i v rámci daného žánru (ve kterém se na logiku, pravděpodobnost a fyzikální zákony obecně příliš nehledí), vedlejší postavy nejsou dostatečně komické/zajímavé/výstřední na to, aby byly zábavné, hlavní záporák v podání Kravitze je ještě nevýraznější, než byl na stejné pozici Radcliff a k tomu tady citelně chybí nějaká podobná sebeparodická perlička jakou bylo vystoupení Pitta. V souhrnu se tak jedná o skrz naskrz průměrnou spotřebku, která sice neurazí, ale ani nenadchne a z hlavy se divákovi vytratí ještě před tím, než doběhnou závěrečné titulky. | PeZet () (méně) (více)

Flopik

Na takúto bláznivú hovadinku musí mať človek náladu a mne sa dneska trafila do čierneho. Stále neskutočne sexy JLo, do toho sympaťák Duhamel a partička pirátov. Miestami skvelo vtipné a popravde ja som poriadne nasmial. Fajn akcie, rýchlo to odsýpa a ja veľmi nemám čo vytknúť. Objektívne čisté 3* ale prečo jednu nepridať. ()

• Film sa natáčal v Bostone (Massachusetts, USA) a Dominikánskej republike od 22. februára do 22. apríla 2021. (Arsenal83)
  • Pôvodne mal hlavnú mužskú rolu hrať Ryan Reynolds, no po čase herec sám projekt opustil. Ako náhradník bol zazmluvnený Armie Hammer, ktorý však musel opustiť produkciu, keď sa okolo neho rozpútala veľká kontroverzia kvôli obvineniam zo sexuálneho zneužívania a úniku znepokojujúcich súkromných správ zo sociálnych sietí. Herca tak nahradil Josh Duhamel. (Arsenal83)
  • V čase 01:14:00, kdy pirát vystřelí, aby popohnal rukojmí do bazénu, se hlavní hrdinové Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) objímají. V dalším záběru k sobě ale v bazénu jdou a znovu si padají do náruče. (PetraRuze)