Novinářka z LA (Nina Dobrev), která má v lásce věčně pech, vyrazí na druhý konec Ameriky za chlápkem, co jí padl do oka v seznamovací aplikaci. Čeká ji ale někdo jiný. (Netflix)

McGuffin

Mladé děvče si dá dlouhou cestu a velkou práci, aby v Los Angeles potkalo nesprávného muže. Pak potká správného muže, který s ní být ale nemůže. Takže trojúhelník a Milostná past, Love Hard. Nesprávný muž se ustrne a se správným mužem jí pomůže. Což mu jde tak dobře, že pootočí orlojem v jejím srdci a získá city zprvu určené správnému muži. Možná tak publiku, ale nikomu z těch tří to v zásadě nevadí. To ty Vánoce a jejich scénář, Daniel Mackey a Rebecca Ewing. P.S. Tolik o příběhu, ne o rozsvíceném filmu z něj. MacGuffin ()

Pes007

Je to samozřejmě uslazená vánoční netflix píč.., ale není to totální cringefest, má to pár i vtipných momentů (důchodci na tinderu). Nina se snaží, ale slušela by tomu výraznější herečka i lepší chemie mezi hlavními hrdiny. Jako oddychvoka na zdobení stromku ideální. ()

Jirkacek

K tomu, abych se podíval na snímek Milostná past z roku 2021 jsem využil nabídku společnosti NETFLIX a tak se jednoho večera tato romantická komedie objevila na obrazovce naší korejské televize. Na začátku jsme se seznámili s Natalií Bauerovou, spisovatelka seznamovacích sloupků se sídlem v Los Angeles, která dokumentovala svoje katastrofální rande, která mezitím prožila. Jednoho dne po internetu navázala vztah s mužem jménem Josh Lin a jelikož se jí hodně líbil, rozhodla se odcestovat do jeho rodného města v Lake Placid v New Yorku, aby ho překvapila na Vánoce a slíbila svému šéfovi, že to bude konec jejích katastrofálních rande. Brzy však zjistila, že dotyčný nebyl tím, za koho se vydával, neboť se dostala do rodiny bílé ženy a čínského otce. Po divokém úvodu se Natálie a čínský synek Josh domluvili, že pěkná dívka bude předstírat jeho přítelkyni a na oplátku ji seznámí s mužem, za něhož se vydával. Tím byl Tag Abbott, které ji představil jako svou sestřenici a tak Natálue musela předstírat zájem o horolezectví, aby udělala dojem na Taga. Tím si však způsobila problémy, neboť trpěla závratěmi a my jsme se u obrazovek královsky bavili. Vztah mezi Natálií a horolezcem se dále vyvíjel, jenže nepříjemnosti jim způsobil Joshův bratr Owen, úspěšnější sourozenc, který neustále vyžadoval pozornost rodiny Lin. Když Natalie a Josh během vánočních koled obdrželi pochvalu za svůj duet, Owen začal žárlit a oznámil těhotenství své i své partnerky. Ve snaze ukrást světlo reflektorů Josh na místě požádal o ruku Natálii a spustil tak lavinu dalších lží a komických událostí. Oznámení o zasnoubení Joshe a Natalie bylo navíc otištěno v místních novinách, což je přimělo strávit časné ráno vyzvednutím všech výtisků po celém městě, aby je Tag neviděl. Také vztah mezi dívkou a Joshem se vyvíjel, neboť se mu Natálie snažila zvednout sebevědomí. Jenže jednoho dne ji přistihl Owen při večeři s Tagem ve steakové restauraci a když další den rodina Lin pořádala pro Joshe a Natalie překvapivý zásnubní večírek vše se provalilo. Natálie se sbalila a už to vypadalo, že vše skončí rozchodem, když tu….Dál už pokračovat nebudu a úplný závěr si nechám pro sebe. Musím říci, že jsem si až později uvědomil, že se mi Milostná past velmi líbila a určitě se na tuto komedii podívám znovu. A nejen o vánocích, během níž se všechno odehrávalo. Nechyběl sníh, slušná zápletka, vtipné rozhovory i komické situace a hlavně vánoční duch. Čínská rodina mi byla velice sympatická, nejvíce se mí však líbila herečka Nina Dobrev, která Natálii ztvárnila. Dlouho jsem přemýšlel, jestli tomuto rodinnému filmu mám dát tři, čtyři nebo pět hvězd a nakonec jsem se rozhodl možná poněkud překvapivě, ale podle mne zaslouženě. Suma sumárum, film Milostná past ode mne obdržel pět milostných hvězd *****. ()

cenitel

Naprosto přesný film vystřihnutý ze života. Člověk se i zasmál, dobré scénky. Takový klidný pohodový film s náplní nečekané lásky.  Takhle kdyby to fungovalo i v životě, holka co chce jen namakanýho borce a přitom ti, co na to ani nevypadají jsou kolikrát lepší než ti namakanci. Vánoční atmosféra to jen podtrhla. Ten konec byl bezva. Kolikrát člověk dostane i tipy, jak to udělat v reálu :D Za fajn jedno podívání stačí, člověk si z toho i něco odnese. 3* akorát ()

sKralicek

Neurazí a nenadchne. Taková příjemná jednorázovka od které přesně víte co čekat a o čem to bude a přesně to také dostanete. ()

Loli odpad!

Hrozný odpad. V dnešní době, kdy se na internetu každý snaží vypadat líp, se nedalo čekat nic jiného, než že se za někoho vydával. Končí to naprosto předvídatelně, vlastně už od začátku je film velmi předvídatelný a tudíž utahaný a nudný. ()

sun.eagle

To takhle projíždíte uprostřed léta Netflix, máte angínu a tak venkovní tropy jdou mimo vás a narazíte na komedii odehrávající se o vánocích, takže proč ne? Nenápadný, ale zatraceně good feeling a taky vtipný film se sympatickým obsazením. ()

chill_nazgul

Tak pustili jsme si to v krušném období jako rozptýlení, a velice nás film pobavil. Taková praštěná netradiční vánočková komedie. Pro odlehčení vřele doporučuji, prostě nešlo se nesmát. Za mě pecka, Jimmy O. Yang byl výbornej. ()