Středoškolák Zak Gibbs se zlobí na otce George, profesora fyziky, že se stará o svou vědu víc než o vlastní děti. V té době si NASA, která financuje laboratoře Quantum Tech, uvědomí, že vyvíjená technologie hyperčasu by mohla být zneužita proti USA. Rozhodne se výzkum zastavit. Excentrickému vědci dr. Earlu Doplerovi se podaří výsledek výzkumu poslat bývalému učiteli, kterým není nikdo jiný než George Gibbs. Přístroj vypadá jako hodinky, ale ve skutečnosti je to urychlovač, který zrychlí uživatele hodinek a jeho nejbližší okolí tak výrazně, že okolní svět vypadá, jako by zamrzl. Hodinky se dostanou Zakovi do rukou a s kamarády Meekerem a Francescou je použijí k řadě pubertálních žertíků. Velmi záhy se však ukáže, že v hyperčase nejsou sami. V patách mají tým agentů se šéfem Quantum Tech Henrym Gatesem, který je odhodlán zmocnit se stroje za každou cenu. Unesou profesora Gibbse a přinutí ho dokončit Doplerův hyperčasový projekt, s nímž chce Gates ovládnout svět. Jenže nepočítá s partou teenagerů, kteří si uvědomí, že ve hře jsou mnohem vážnější věci než jejich hyperčasové legrácky… (TV Nova)

JackBurda

Hezkej soundtrack, příjemní hlavní hrdinové a Michael Biehn, jako záporák. Není to sice nic vyjímečnýho, ale mezi dětskejma akčňákama (I když akce je fakt málo) je to docela fajn. ()

Blazkowicz

Snad už poslední film s tématikou "cestování v čase" na hodně dlouhou dobu. Je to samozřejmě kravina. To bez debat. Jako malému se mi to ale docela líbilo. Úplně si pamatuju, jak jsem si přál umět takové triky na kole a jezdit jak on. Takže možná i díky těm pár scénám jezdím dnes na kole, tak jak jezdím. No a samozřejmě zázračné hodinky jsem taky chtěl. Poslední věc co stojí za zmínku je soundtrack. Nic extra, ale v té době každá muzika byla dobrá. Tehdá jsem netušil, co to je za skupiny a škoda že jsem nepoznal Breathe od srdcovky Nickelback. Album The State bych tím pádem začal poslouchat minimálně o deset let dřív. 2* ()

Kozlowski8

Teenager Zak se náhodou dostane k hodinkám svého otce, v nichž je ukryt výsledek jeho vědecké práce. Lze jimi totiž regulovat tok času. Zpočátku se Zak a jeho kámoška velice baví tím, že mohou zastavit život okolo sebe. O vynález má však enormní zájem rovněž parta padouchů a to už taková zábava není...Samotný námět možná má něco do sebe, jiná věc je ale jeho zpracování, a to nemám na mysli technickou stránku věci, zvláštní efekty apod. Film byl celkově odfláknutý, nezáživný až stupidní a prostě zbytečný. 35%. ()

xander

Keby tu neboli celkom vydarené efekty film by nestál za nič. Na teenagerský film sa berie dosť vážne a vtipy čo vo filme sú niesú vtipné. Tvorcovia sa neobťažovali vysvetliť divákovi ako to všetko fungovalo a preto snímok príliš nedáva zmysel. Zaujímavý námet ale spracovanie je slabučké. ()

Vital

Zajímavý začátek se zajímavým příběhem,pěkné efekty,ale trochu parodie,těžkouvěřitelných úniků před padouchama... ()

DrahciiiRe

Průměrná podívaná. Nic extra, ale místy potěšilo. Viděl jsem horší, kdybych tomu dal jen dvě hvězdy, asi bych trochu křivdil. Takže za tři :) ()

HMTD

Pokud vypnete mozek a nepřemýšlíte o tom zda je to fyzikálně možné,potažmo nemáte téměř žádné znalosti z těchto oboru tak je to dobré a docela zábavné. V opačném případě najdete tolik chyb, že vám to film značně znechutí. Kdo by nechtěl občas zastavit čas, to je asi hlavní tahák tohoto filmu, no herci ani zápletka to nebude. ()

Vlkodlak13

No, co dodat.. Už první scéna mi dala jasně najevo, že to nebude to co jsem očekával a pokračování mě v tom utvrdilo. Úvodní titulky jsou až trapně vizuelně přehnané, to co by stačilo udělat na půl minuty roztáhli snad na dvě. Ale k ději. Ten je poněkud o ničem, možná to bylo míněno dobře (ona samotná myšlenka je zajímavá), ale zpracování je otřesné. Zbytečné kecy, namachrovaná až trapná hudba a vůbec vše okolo. Jediné co však na mě udělalo dojem (i přes nechutnou viditelnost počítačových efektů), byly zpomalené záběry a jak kolem toho chodili jen mě pokaždé znervózňoval fakt, že při takovém zpomalení by se spíš o tu tryskající vodu poranila, než aby jí hňácala - ale to tam všude nějak selhala fyzika a logika (ačkoliv to není tento případ, někdy může selhat obojí a přesto se to děje).. Pak to ovšem opět nehorázně přebyl ten souboj DJů, zda se tomu čvachtání dá tak říkat. I přes to, že se o hudbu zajímám a tvořím ji, tak teda do barů a na diskotéky nelezu, ale pochybuju, že by toto co předváděli mohlo někoho zaujmout, natož to vydržet poslouchat..ale třeba se pletu.. Nakonec je tento film vlastně skoro o ničem.. ----- Nechci to pořád jen urážet, ale toto mě vážně nenadchlo, zaujmout by to mohlo asi jen ty, co sledují české Kriminálky (typu Anděl a kdo ví co ještě), Ordinačky atp..to přirovnávám jen díky zkušenostem z upoutávek. ()

DannyBurino

Solidní film od Nickelodeonu ( tak proč ted' točí jen samé sračky ). Soundtrack je úžasný, sympatické hl. postavy, nápady jsou kreativní a humor je dobrej. Jen bych si přál víc akce a taky trochu lépe vysvětlit pár detailů. ()

Vilda

Je to jednoduchý a levný film o náctiletém hrdinovi (něco jako spy kids), který se bude líbit mladšímu obecenstvu. Nicméně i já jsem se docela bavil a rozhodně jsem se nenudil jako u některých jiných snímků. Takže průměr. ()

TylerD.

Teenagerovské "scifi" o možnosti zastavovat čas, tak co by se od toho dalo čekat. Nápad zábavný, nenudil jsem se a lícovalo s výběrem hudby ale zpracováním je to celé zmařené a nemusím být fyzik abych věděl, že tu bylo hodně nelogičností. ()