Jen počkej...!

• Československo Jen počkej, zajíci! (více)

Epizody(20)

Snad ani není třeba představovat tyto nejpopulárnější postavičky z ruských animovaných filmů. Podívejte se na jejich spanilé příběhy plné honiček a překvapení. (oficiální text distributora)

JanniV

No, comment. :-D kingik, ty seš ale kretén. Kotěnočkin ho začal točit v roce 1969. Toma a Jerryho viděl až na videu v roce 1987. Takže tvorbu seriálu o vlkovi to nijak neovlivnilo. Zaplať pámbu. ()

Peggyyy02

Jako malá jsem tuto pohádku milovala. Později jsme si ji pouštěli na základní škole o ruský jazyk. Frázi Ну, погоди! Asi nikdy nezapomenu. ()

throwaway

Není to nějaká ohavnost, ale mě tyhle krátké a "málomluvné" seriály prostě snad nikdy nebaví. Dvě hvězdy čistě z nostalgie. ()

3Libras

Jedna z mála dobrých vecí, ktorá k nám bola importovaná v tých časoch zo ZSSR. V určitom zmysle to boli fajn časy, keď hlavná postava rozprávky tam vkuse mohla pobehovať s cigaretou v papuli. A držal niekto palce vôbec tomu slušňáckemu pionerskému zajacovi ? ()

Catr854

Můj nejoblíbenější kreslený seriál vůbec. Když jsem byl malý, nemohl jsem zameškat ani jeden díl a hrozně jsem nenáviděl zajíce. Vždy, když se vlkovi něco stalo brečel jsem. Zasloužených 5 hvězd. ()

oashi

Dobrá vtipná a originální zábava, soudruhům navzdory. (Re na @Gemini ...ups: Před osmnácti lety!) Jako malý jsem se Vlka bál, fandil Zajícovi. Chudák univerzální Hroch. ()

Va3sek_here

Skvělý seriál, u každého dílu se i já v 19 nasměji a je to fakt skvělé. Zajíc a vlk jsou velmi vtipní stejně jako spousta scén ze seriálu. Velmi dobrý seriál, takže 9,5/10. ()

Aleshgang

Za mě lepší než Tom a Jerry. Kouřicí vlk byl vždy vtipný ale nikdy nevyhrál😩. Ale příbehy vtipné. Jeden z několitset večerníčků mého dětsví. ()

tofri

Sovětský kultovní animovaný seriál mého mládí vysílaný ve večerníčku. Vlk se žvárem v tlamě věčně honí chudáka zajíce, ale ten nad ním vždy vyzraje. Měl jsem i tu digitální sovětskou hru ну погоди! kde vlk chytá vajíčka do košíku. Barevně jsem měl šanci seriál vidět až v devadesátých letech minulého století kdy konečně k nám do domácnosti zavítala barevná televize na dálkáč. ()

Verbudrak

Dokonalé. Teda až na to, že Vlk kouří retka filtrem ven a cigareta fakt nejde dvakrát zlomit. Můžete oboje zkusit. ;o) ()