poster

Čtyři roční období

 • USA

  Four Seasons, The

Komedie / Drama

USA, 1981, 103 min

Režie:

Alan Alda

Producenti:

Martin Bregman

Scénografie:

Jack T. Collis
(další profese)
 • dopitak
  ****

  Díky a poklona Aldovi, který sem vnesl velkou špetku citu. Málokdy natrefíte na americký film, který by nebyl odtažitý od reality, který by pohladil, pobavil, který by byl ze života. Dovču na jachtě jsem díky těm lokacím upřímně záviděl. Dabing moc dobrý, akorát pan Čapka na Aldu ne, to prosím raději Skopala nebo Pavla T.(7.12.2015)

 • Campbell
  *

  Bohužel tohle mě nezaujlao a film se mi vyhnul obrovským obloukem. Nejen že jsem během filmu nic necítil, ale pekelně jsem se nudil. I když dialogy nebyly vyloženě špatné, a herci byly dobří, tak prostě bez legrace, jsem se koukal každých 5 minut kdy bude konec. A to rozhodně není dobře.(23.10.2010)

 • betelgeuse
  ***

  Komicko-melancholická studie partnerských vztahů - slušné, nicméně na Allena to nemá. Alan Alda je (byl) kultivovaný, ale nijak převratný režisér.(11.12.2002)

 • Kimon
  **

  Přespříliš ukecaná a vleklá nuda. Snaha o jakési zobrazení charakterů jednotlivců tří manželských párů, kteří tráví spolu opakovaně několik dní volna. Stačí jeden impuls - změna, aby se celý uměle "vystavěný domeček společné pohody" těch tří párů rozpadl. Závěr vyšuměl jako vyhořelá prskavka bez jakéhokoliv vyřešení.(6.2.2010)

 • NinadeL
  *****

  Velmi zralá vztahová dramedy, poučná v každém věku. Můžeme jen litovat, že Alda jako režisér není komplet k dispozici na českém trhu.(2.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace