Sonny je poněkud dětinský nedostudovaný právník, který nedávno překročil třicítku. Nemá žádnou představu, co si počít se životem. Zklamal rodiče a přítelkyně Vanessa se s ním rozešla. Pak dojde v Sonnyho životě ke klíčové události. V jeho bytě se shodou náhod objeví pětiletý Julian, údajně nemanželský syn Sonnyho spolubydlícího. Napadne ho, že by si chlapce mohl adoptovat a tak dokázat své přítelkyni, že se dokáže vyrovnat se zodpovědností dospělých. Vanesu tím bohužel neohromí. Sonny si brzy vyhlédne náhradu v podobě pohledné Layly. Jejich vztah se vyvíjí po večerech, takže přes den má dostatek času obšťastňovat Juliana svými svéráznými výchovnými metodami. Jenže pak se objeví zástupce sociálního úřadu, který zjistil, že Sonny není Julianův otec, a dítě mu odebere. Role otce se Sonnymu zalíbí natolik, že chce, aby mu byl chlapec svěřen do péče. (TV Nova)

montel

Sonny (Adam Sandler) je typický povaleč, který celé dny tráví u televize. Leze na nervy všem včetně své přítelkyně i svému otci. Jednoho dne zazvoní zvonek a za dveřmi stojí pětiletý Julian (Cole Sprouse). Sonnymu tento chlapec brzy přiroste k srdci a proto se jej chystá adoptovat... Adama Sandlera mám rád. Jeho komedie jsou přesně můj styl humoru. Jenže pokaždé je to tak strašné klišé, že prostě nemůžu přidat další hvězdu i kdybych chtěl. Rob Schneider v roli rozvažeče jídla opět nezklamal. 60% ()

Mr.Hackels

Moje nejoblíbenější Sandlerovka. Opravdu se u toho náramně bavím pokaždé, když si to pustím (a to bývá tak dvakrát do roka). Sonny to má na salámu a jeho výchova malého "Frankensteina" nemá chybu. Navíc ve vedlejší roli září Rob Schneider, jak už se stalo v Sandlerových filmech zvykem. A i malá rolička Stevea Buscemi potěší. Malý Julian navíc hrál i v mých oblíbených přátelích :) ()

zero_zelo

pravdou je, že filmů s podobným námětem tady bylo už dost, ale rozhodně nemůžu řict, že sem se u nich bavila víc. nebo míň. u každýho jinak a tenhle mě bavil dost. a to sem ho viděla pro jistotu víckrát, jestli náhodou nejsem poblouzněná momentální situací. bavil mě vždycky. a na sandlera musím říct, že mi tam docela sednul, takhle si ho klidně dovedu představit, bylo to přirozený. ()

ludena

Strašne mám rada túto komédiu aj keď je len priemerná, ale velice dobrá atmosféra v nej, už len preto že som to pozerávala ako malá a vždy si ju rada pozriem aj dnes. ()

mine.slayer

V mnoha ohledech hodně srandy ale aby ne když Adam Sandler dospívá až když je mu svěřen malý kluk, kterého původně zamýšlel použít jako vnadidlo na ženy. ()

iwee23

Skoro jsem chtěla dát odpad, protože Sandler jako vždy příšernej.....Mně tenhle typ komedií zkrátka nesedí. ()

bergeron

Tento film bude pre mňa vždy srdcovka. Ako dieťa, ako dospelý, a aj ako starý, vždy mi tento film pripomenie úsmev, radosť, a zo smútku a depresíí ma pozdvihne. Neviem čím to je, ale tento film je jeden z najlepších od Adama. Videné 10000krát, vždy to má tú istú iskru. Vždy je život krajší, a plny možností po zhliadnutí. Je to moja aura. Mám pocit že Steve Buscemi hrá všade kde Adam :D ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, jež nám předvede několik super srandovních situací a zabíjáckých hlášek, které rozesmějou. První půlka filmu se nesla zcela v humorném duchu, zatímco v druhé půli začali tvůrci trochu s hrou na city, takže jsem měl docela strach, aby se film neznehodnotil v sentimentální zhovadilost. Potěšil mě ovšem závěr filmu, zejména scéna v soudní síní byla parádní. Herci jako Rob Schneider v roli negramotného kuchaře nebo Steve Buscemi jako bezdomovec svým komediálním umem vyzdvihli film z průměru, takže mé obavy z nevýrazného konce byly zažehnány. ()

Pythonator

Adam Sandler tentokrát ve více rodinném podání. To ovšem neznamená, že by se vzdal několika extrémně ujetých a drsných sandlerovských scén jako házení klacků bruslařům pod nohy. Já se prostě bavil i když podobné rodinné filmy s malýma spratkama nemusím (mám dost těch svých doma). U filmu jsem se mimo jiné naučil, že Styx je nejlepší rocková kapela na světě (pro Američany možná). ()

Antal89

Docela zajímavá dpočínková americká komedie béčkového typu. Adam Sandler jako Sonny zde vystupuje na jednu stranu jako muž, který se nechce na nic vázat a raději by si jen života užíval plnými doušky. Z toho důvodu buď nepracuje nebo vyhledává jen krátkodobé nepříliš zodpovědné profese. Má sice dívku, ale tu má spíš jen k vlastnímu uspokojení a jeho kamarádi jsou zpravidla pestrým výběrem současné americké společnosti a najdou se tam tací jako kamarád milující bouřlivé večírky a cestování do Las Vegas za jednorázovým špácováním s holkama, který si hodlá vzít holku, kterou poznal v restauraci, kde roznáší pivo nahoře bez až po dva prváníky-gaye a jednoho Rusa v podání Roba Schneidera, který je v zemi ilegálně, ale všichni jej tu trpí, protože se bez jeho službiček neobejde nikdo od Sonnyho až po vedoucího sociálky. Veškerý tento poklidný mainstream naruší příchod pětiletého Juliána prostřednictvím sociálky, která si myslí, že je Sonny jeho skutečný otec (ve skutečnosti je jím jeho spolubydlící, který se to bojí před svou snoubenkou přiznat) a ten na to přistupuje proto, že nedokáže momentálně žít bez kamaráda, který je na pracovní stáži v Číně. Z prvotních lumpáren, které s Juliánem podniká však přijde na to, že v životě jsou důležitější věci než jen postávání na startovní čáře a přes množství komediálních peripetií, rozchodu s jeho přítelkyní, která raději volí obtloustlého dědu se zkušenostmi až po smíření s vlastním otcem před celou soudní síní. Samotný leitmotiv filmu je dobrý, ale celkový syžet bohužel uvázl na typickém americkém mainstreamu, Sandlerových šaškovských scén a mnžoství gagů, které jako obvykle udrží jakéhokoliv diváka v křesle až do úplného konce. Hloubku v tom raději ani nikdo nehledá, protože reálnost celého příběhu je asi tak mizivá, jako letadlová linka z New Yorku na Měsíc. Z toho důvodu uděluji jen dvě hvězdičky a hodnotím film celkově jako podprůměrný. Na třetí hvězdičku by musela mít Sandlerova postava psychologickou a duchovní hloubku, což evidentně nemá a v jeho případě ani mít nemůže (to by totiž musel dojít k docela výrazné změně v Sandlerově uměleckém výstupu). ()

Spasy

Sandlerovky mam rad a vzdy budu mit. I kdyz tento film neni z jeho seznamu nejlepsi presto davam neodbytne 5ku. Nejakym zpusobem jsem se "vcitil do Sandlera kuze" a nemohlo se mi to nelibit! ()

BigLoser

Adama Sandlera mám moc rád a je mi úplně jedno, že je trapnej až to bolí. Neříkám, že jeho filmy jsou veledíla, ale pobavím se u nich a to mi popravdě stačí. Klokaní píseň je jen malé plus. Dětské 3* ()

AshMorgan

Jsou tři druhy lidí. Někteří nemůžou Sandlera ani vidět, pro druhé je průměrný komik. A pro tu skupinu ke které patřím, je prostě legenda komedie. Big Daddy mě prostě baví od začátku do konce. Příběh je zajímavý, vtipné hlášky padají často, hudba velmi dobrá...A příjemně mě překvapil i herecký výkon toho malého caparta, takže ****. ()

zuzulend

Zábavná komedie se skvělým hereckým obsazením.Mám ráda Adama Sandlera a možná už kvůli němu a roztomilému Sonnymu se mi tento film líbí.Ten kluk předvedl parádní herecký výkon.Je rozkošný a nechápu,jak v takovém věku může tak skvěle hrát.Děj mě zaujal a pobavil,ale mělo to menší nedostatky,takže 4 hvězdy si to rozhodně zaslouží! ()

kickassgirl

Sladkotrapna, ale velmi mila komedia s vtipnymi scenkami. Rob a Adam hraju to svoje, ale Steve Buscemi v cameo rolicke vyborny. Dobra oddychovka 3 1/2*. ()

El_Koko

Fanouškem tohoto filmu jsem se stal ještě daleko dříve, než jsem se stal fanouškem filmů Adama Sandlera. Viděl jsem ho poprvé tehdy, kdy jsem byl jen o pár let starší než Julian, a teď, ve věku někde mezi ním a Sonnym se k němu vracívám stále radši. Není to jen přihlouplá komedie plná čůrání na podlahu a přikrývání výsledného produktu novinami, je to milý film o chlapíkovi, který se bojí zodpovědnosti a dospělosti. Tím,kdo mu pomáhá překonat strach z překročení linie mezi bezstarostným vyspáváním mládí a brzkým vstáváním do světa plného kravat a povinností, světa dospělých je malý Julian. Upřímný herecký výkon dvojčat Sprousových snese srovnání s ranými rolemi Tomáše Holého, který v té době vlastně ani neměl ponětí o tom, že hraje, a to samé se dá říct, v tom nejlepším smyslu slova o herectví hlavního dětského hrdiny Juliana. Jasně, pětka jako taková to není, ale za mě nostalgická pětka jasná. A za ostatní myslím příjemná oddychovka jak dělaná pro ty, kterým se taky nechtělo nebo nechce dospět. Zkuste se nad tím zamyslet trochu jinak, než se všichni udávíte pos*nejma zlatejma malinama. ()