Anna vysedává u okna a ve společnosti rozbitého nádobí a srdcervoucích vidin zapíjí žal. Pak ji ale zaujme pohledný soused. (Netflix)

IZFNP

Čo do prvých dielov, tento vôbec nie je zlý. Vzbudzuje u diváka neistotu, pretože Anna je nespoľahlivá rozprávačka, a seriál má občas takmer noirový vibe. Je ale fakt, že mi tá necelá polhodinka pripadala o dosť dlhšia. Je to na pomedzí a mám tušenie, že tento netflixovský kúsok sa ponesie na vlnách priemeru, ale hodnotiac prvý diel samostatne, prikláňam sa ku 4 hviezdam. ()

choze

Humor tak jemný, že ho skoro nepostřehnete, a když, bude vám fuk. A mysteriózní je to stejně jako vtipné. Dostal jsem chuť na červené víno, ale na další sledování ne. Zklamání. ()

MickeyStuma odpad!

Romantizující atmosféra dává šanci zaujmout a pojmout životní etudu osamocené mladé ženy. Občasné úsměvné situace poukazují na určitý nadhled. A jako obvykle hned na začátku nechybí netflixovský rasový kodex, takže tu opět máme černobílý pár a dítě mulatku. Vážně má být budoucností lidstva jen jedna rasa? ()

keoma26

Sbírka všemožný thrillerový veteše od Okna do dvora,  Ptáky, přes Oblečen na zabíjení, Dvojníka až po Mlčení jehňátek nebo Dívku ve vlaku - každopádně je to chytlavý a přesně tak "ironicky ironický" jako samotný název. PS: zábavný je sledovat už jen rámování dialogů hlavní hrdinky např. s policií nebo sousedem ()