Kouč Sean Payton dostal v NFL stopku, a tak začne trénovat zoufalý žákovský tým, kde hraje i jeho syn. Třeba se ti dva konečně sblíží. (Netflix)

M.i.k.e

mám rád tyhle oddechové sandlerovky a Home Team nezklamal.Je sice dopředu jasné co se bude dít a jakého konce se dočkáme,ale díky nenásilnému humoru,civilnímu Kevinu Jamesovi a příjemné atmosféře bez přepáleného dramatu sem se pobavil možná víc než sem čekal.Snad jen ten zápas plný zvracení si mohli tvůrci s klidem odpustit...65% ()

SeBig

No já si to pustil s tím, že to bude komedie, když jsem však viděl nápis: ,,based on true story" tak mi držka zvadla jak kytky na hajzlu. Myslel jsem, že tahle vyplačkovaná plačkost snad nikdy neskončí. Hodně tuků jak v másle flora.. taky se to tváří jako máslo, stejně jako tohle se tváří, že je komedie.. jdu si radši spravit náladu chcrláním kovid kašle a hraním ančártet štyry. ()

Morholt

No ano, to blití tu být nemuselo, ale po hříchu je třeba říct, že jsem tu jinou podobnou nechutnost nezaznamenal a to je u sandlerovky co říct. Příběh je takový klasický sportovní kýč a je jedno, jestli je to podle skutečné události, nebo ne. Nicméně herci jsou naprosto v pohodě, což platí především pro děti, člověk se zasměje a necítí se u toho blbě a konečně z toho čiší taková letní pohoda, takže při závěrečných titulcích máte na tváři takovej ten debilní spokojenej výraz. A to se počítá. 70% ()

BOURQUE

True-based príbeh, predvedený v minimalistickej a v nevyváženej forme. Znovuvybudovanie vzťahu medzi otcom a synom je nemastný. Ani jeden z hlavných (alebo vedľajších) postáv (aj keď sa to nezdá) nedokáže byť dôraznejším. Vážnejšie a humornejšie scény nie sú dostatočne dôrazné. Z tohto pohľadu je škoda, že postava Roba Schneidera nebola lepšie využitá. Aktuálna športová-rodinná-komédia od Netflixu je určený len pre silných hardcore fanov amerického futbalu. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

silentname

Myslím si, že ak si odmyslím ten zápas plný zvracania a prítomnosť Roba Schneidera (hoci v tomto filme nie je veľmi trápny... a celkom tolerovateľný), tak "Home Team" je asi jedným z najlepších Happy Madison filmov, ktoré som videl. A schválne nepoužívam slovo komédia. Pretože pravdou je, že čo sa humoru týka, tento film toho až tak veľa v sebe nemá. Na druhú stranu ale to film celkom dobre kompenzuje uveriteľnými momentkami a veľmi civilizovaným Kevinom Jamesom, ktorý je v tejto role pre mňa ohromne osviežujúci. Takto som ho nevidel hrať už dávno a dokonca som mu to všetko bez problémov bol schopný uveriť. Tak trošku to pôsobí, že Happy Madison chceli mať svoj vlastný športový film podľa skutočnej udalosti a tak máme namiesto "Cool Runningstento film. A môžem za seba povedať, že som si to úprimne užil a dokonca som tým deckám fandil, aby sa im podarilo dosiahnúť to, čo si zaumienili. Nezaobíde sa to síce bez niekoľkých trápnych scénok a bohužiaľ (ako som spomínal na začiatku) veľkej zvracacej momentke, no inak som s výsledkom spokojný. Civilizovaný Happy Madison film je niečo, čo ma príjemne prekvapilo a fungovalo. Hodnotenie: B ()

• Roli uklízeče Lionela hraje trenér New Orleans Saints Sean Payton. (p.a.douch)
  • Natáčelo se od 10. května do 6. června 2021 v New Orleans (Louisiana, USA) a Los Angeles (Kalifornie, USA). (BMW12)