Turista - Série 1 (2022) (série)

Epizoda 4 (S01E04)

(epizoda)

Muž nemá jinou možnost, a tak musí využít Helenu a ujistit se, že bude žít dost dlouho na to, aby odhalil svou identitu. Lachlan se ocitá pod ještě větším tlakem, aby našel podezřelého. (HBO Max)

MIMI.kry

Nejlepší, nejzábavnější a nejvtipnější epizoda plná hříček a s dobrou pointou. Byla to jízda. Michalis Rakintzis taky potěšil. ()

Anderton

Medzi Elliotom a policajtkou sa vytvára zvláštny vzťah, povedzme že by sa dal nazvať road štokholmským syndrómom. S parádnou večerou a popíjaním v mexickej reštaurácii. A s prekvapením ďalšie ráno. No a tých prekvapení je tu viacero, veľmi vtipným nápadom boli Viktóriine pasy, kedy zistíme, že jej alternatívne mená sú iba prehodené mená Spice Girls. No a tie Elliot nepozná... ()

warrenur

Pobavilo. Kovove brcko aj ta vtipno-napinava situacia v taxiku. Neviem preco, spomenul som si na Pulp Fiction. I ten awkward moment v mexickej restike, Dirty Martini...mile. "I tried to kill myself...spolier allert, I didn't succeed." ...f*ck..so sorry" ma rozsekalo :) A samotny zaver, nuz aspon sme sa utvrdili vo svojom podozreni. A posledna minutka? Prekvapila i tato scenaristicka hracicka. Som zvedavy, ako to este tvorcovia vyuziju. Velmi slusna a zatial asi najlepsia cast. 85% ()