Instinkt lovce

Gorgeous

Inštinkt lovca

Akční / Romantický / Komedie

Hong Kong / Tchaj-wan, 1999, 121 min

Koukám do programu a říkám si: "Sakra, Nova dává v 10 h nějakou čínskou bojovku s Jackie Chanem? Potom jsem zjistil, že ten název nějak neodpovídá tomu, co se tam děje. Tohle totiž je komedie, vážení. Takže kdo do tohohle jde s tím, že uvidí napínavý kung-fu film, tak bude nejspíše zklamán. Ale pokud vám, (stejně jako mě), stačí Jackie Chan a jeho typický styl boje, tak budete spokojeni. Neříkám, že to je bomba, možná je mé hodnocení trochu vyšší, než si tento film zaslouží, ale v sobotu ráno se mi vážně nechce uvažovat a chci se jen zasmát. U tohohle filmu mi to vyšlo. A Qi Shu má nejen roztomilé jméno.. :-)(7.3.2009)

Drsné, mírně fádní a komedií bych jej rozhodně nečastoval.(29.7.2008)

Tento snímek by se dal označit za test kompatability s filmy Jackieho Chana. Je plný Jackieho infantility, naivity, přitroublé romance a smyslu pro "dobro". K tomu jen dva jeho souboje, které ale mají rytmus.(29.10.2007)

Dal bych za 2*, ale díky bojovým scénám s Rockym po odtučňovací kůře:-) se přikloním k průměru. Jackie vzal svoji roli milionáře docela vážně a někde, ani nevím kde:-), se vytratily jeho komické parádičky. To mi asi chybělo nejvíc a oželel bych i naivní barbienovský příběh a Bu:-) 45%(20.5.2008)

• Superpero

Nudná nuda.(6.2.2005)

• - Jackie Chan měl být původně jen producentem filmu, protože však dlouho toužil zahrát si i v jiném než akčním filmu, byl přepsán scénář a Chan obsazen do hlavní role. (Raztubyl)

• - SUV kabriolet, který řídí C.N. Chan (Jackie Chan), je prototyp Mitsubishi Field Guard, postavený pro Tokyo Motor Show 1993. Červené mikroauto je pak prototyp Mitusbishi Maus z Tokyo Motor Show 1995. (Raztubyl)

• - Ve scéně s delfínem, kdy se Chan (Jackie Chan) potápí s Bu (Shu Qi) v moři, je možné zahlédnout kachličky. (Terva)