Instinkt lovce

Inštinkt lovca

Akční / Romantický / Komedie

Hong Kong / Tchaj-wan, 1999, 121 min

• Fingon

Jackie Chan v romantické komedii? CO???¨ No ano. A když se k tomu přidá jeden z úvodních motivů (vlastně nejméně dva) jako vystřižený z Beethovena (ne Ludwiga Van, ale toho chlupatého bernardýda), tak je jasné, že začne být zle. Halt Jackie není, co býval. Ale slečna v hlavní úloze... na tu se aspoň dá dívat.(11.1.2006)

// Production Companies: Golden Harvest Company //(12.5.2011)

"Co hledáš ??" - "Krmení pro ryby.." - "Ty ryby jsou virtuální !!" - "Proč máš elektronický ryby ??" - "Nemám čas je krmit a tyhle aspoň nechcípnou !!" - "A co když vypnout proud ??" - "To nevím.." ;)(9.3.2014)

• Indiana

Docela chujovina.(18.10.2005)

• Lateef

Jeden ze slabších filmů Jackieho Chana, nicméně jeho ekvilibristika s použitím motocyklu a posléze s jednou až čtyřmi baseballovými pálkami vyráží dech. Závěrečný fight se sice nese v ukázkovém fair-play duchu, ale chybělo mi víc akrobatických parádiček a Jackieho umění všechnocojekolemsedápoužít-dó... Velká nuda.(7.3.2009)