Městský lovec

• Česko Soukromé očko (více)

Příběh poslání městského lovce začíná na pevnině, ale než se nadějeme, octneme se s hrdinou (Jackie Chan) na zámořské lodi. Mistra kung-fu si najme milionář, který hledá svoji ztracenou dceru. Stopy vedou k luxusní jachtě, kde se kromě hledané dívky nachází skupina teroristů, chystající se zmocnit lodě. Náš hrdina se několikrát octne ve svízelné situaci, ale díky přátelské pomoci (v této roli je na plátně jeho předchůdce Bruce Lee) samozřejmě zvítězí a Jackie Chan opět dokáže, že humor a bojové scény pospolu dělají z jeho filmů živé legendy. (oficiální text distributora)

raimi

Jeden z těch největších WTF snímků, co kdy byly natočený. Naprosto neuvěřitelná šílenost, která jde za všechny možné hranice humoru, trapnosti a stupidity. Asi v polovině filmu jsem vypnul mozek a odmítal přemýšlet nad tím, co se tam děje. Hardcore! :-) ()

Toshiro

Jackie Chan. I na jeho poměry hodně šílená komedie. Je to tím, že je to podle stejně šílené mangy. U Jackieho je ta výhoda, že je tak gumovej, že přepis z animáku do hraného hravě zvládne. Na můj vkus ale opravdu až moc šílené. ()

kinderman

Adorovaná i zatracovaná (sebe)parodie Jackieho Chana ukazuje rozdíl mezi jeho hongkongskými a americkými produkcemi. A nejde jen o to, že zde je hrdina obklopen houfem krásných děvčat, zacházení s nimiž je…ehm…poněkud nekorektní. ()

maverick10

Film je plny kycoviteho povrchniho humoru, ale zato pln parodii coz mu budiz k dobru. Nicmene bezesporu nejblaznivejsi Jackieho film. ()

Martin741 odpad!

Uchylna a sialena komedia... Cen po prvykrat zbytocny vo filme, sa cudujem ze sa zjavi v kazdej picoidnej chujovine. presne tak, tu sa uz inak neda, musim byt vulgarny : picoidna chujovina to je, s kopou picoidnych scen . 0 % ()

Flynn

na tohle jsem šel hodně dááávno do kina, neměl jsem ani občanku a žral jsem kung fu filmy, jediné co vím že jsem se tehdy u toho hooodně bavil ostatně jako u dost filmečků s Jackie Chanem. ()

ic

Myslím že větší psycho než tohl Jackie na kontě nemá a ani mít nebude, protože tohle je rekord. Jde něco meze běžnými komediemi s Jackie Chanem, Mr. Beanem a Ostinem Powersem, fakt psycho. Něco je tam směšný, něco spíš trapný, ale celkově mi to moc nesedlo. ()

pakobylka

Dokonale ztřestěná akční parodie s parádními absurdními gagy. Nádherně praštěný snímek, který se vymyká všem pravidlům ... pravda - trochu nevyvážený, ale to se nechá velkoryse přehlédnout. ()

haj

Asi nejztřeštěnější Jackieho film a to vzhledem ke ztřeštěnosti některých jeho dalších filmů je už opravdu co říct. To vede k tomu, že diváci se dělí na dvě skupiny- jedni film milují, druzí ho po pár minutách vypínají (kampak asi patřil recenzent Cinemy). Já na druhou stranu se řadím do první skupiny a City Hunter patří mezi mé oblíbené Jackieho filmy, protože moc filmů mě v životě tak nerozesmálo jako právě tento. Je to zkrátka nepřetržitá záplava humoru, akce a všeho, co máme na Jackiem tak rádi. Moje oblíbené scény jsou boj ze Streetfightera, scéna s Bruce Leem a závěrečný souboj s Richardem Nortonem. A samozřejmě všechny Jackieho sny, bězvědomí přece jenom nemusí být tak špatný. ()

Beatle

Tohle je taková kravina, že se u toho nejde smát od začátku do konce. Zajímavost dějové zápletky je nulová, nakládání se ženami, jako s kusem hadru-nábytku-zbraně je v Hong Kongu asi obvyklé, proto mě to nepřekvapuje. Nejsou k vidění ani typické extra vtipné Jackieho soubojové variace, ale stejně jsem se z nějakého důvodu skvěle bavila :) Souhlasím s uživatelem Matty - i já jsem byla pod vlivem 3 paralenů a jednoho nalgesinu :D ()

Wade

Městský lovec není to nejlepší co Jackie natočil, ale rozhodně to není ani nejhorší. Spousta vtipu pěkný holky a nechybí ani bitky. Já jsem se zasmál a to je účelem každé komedie a mě to stačí. 75% ()

Jackie16

Tohle je vážně asi jeden z nejšílenějších filmů s Jackiem. Já si ale prostě nemůžu pomoct, od začátku až do konce se klátim smíchy. Nemužu se přestat smát a proto dávám 5* . Vážně šílenost =D ()

Fox85

Podprůměrně akční a nadprůměrně ztřeštěný film s Jackiem. Kdyby trochu ubrali té rozjuchanosti a přihlouplého pitvoření, mohl to být docela slušný akční kousek. Takhle na to rád zapomenu. ()

Ironfood

Hodně ulítlá Jackieho komedie. Děj prakticky žádný, jen série více či méně vtipných scének. Ze začátku jsem se na notu tohoto v podstatě dementního humoru nemohl naladit, ale píseň Gala Gala Happy ve dvacáté minutě to zlomila. Takže nakonec 4*, ale vlastně to mohl klidně být i odpad. ()

Yeosol

Občas to lehce zavání na hranici trapnosti, ale najdou se tam scény, které by si každý fanda Jackieho neměl nechat ujít. Souboj alias Street fighter neměl chybu, stejně tak konečná řežba se záporákem. ()

keoma26

hypertrofovaný, ale přitom typicky asijský pastiš, u kterého je prakticky každé hodnocení správné a každá věta ze zdejších komentářů výstižná ... ()