Rachot v Bronxu

• Hongkong Hong fan qu (více)

Mladý asiat má v New Yorku problémy nejen s přízvukem, žlutým pigmentem a šikmýma očima, ale také s partou nepřátel. Ty asi mimo jiné hodně štve, že není úplně lhostejný několika atraktivním dívkám a navíc docela slušně ovládá bojová umění. I když jeho ruce a nohy dokážou kolem sebe bít s ocelovou pevností, železnou pravidelností a žulovou tvrdostí, občas se vyplatí i trocha napoleonské strategie. Naštěstí má hlavní hrdina mozek v pořádku, a tak odolá i nejhrubší síle. (Bonton Home Video)

Losik

Jackie Chan ve skvělé formě, zase super kaskadérské triky, bohužel příběh trochu pokulhával, ale pro fanoušky Jackieho je to klasika:) ()

KoRner

Dosť drsná "chanovka" s trochou humoru a výborných akčných scén, ktoré oceníte tým viac, keď sa počas záverečných titulkov dozviete, že Jackie ich robil s nohou v sadre. ()

Paity

Na tomhle filmu (a pochopitelně, že i na spoustě dalších) jsem pubertálně vyrostl. Neviděl jsem to sice už strašně dlouho, ale to co si pamatuju ve mě zanechává velmi dobré vzpomínky. ()

Wishkah

I když se Jackie snaží do roztrhání a do zlámání těla tak to opravdu nejde. Navíc závěrečná scéna, kdy už se ani nebojuje ale jen se jezdí obřím náklaďákem už tak divný dojem podtrhuje. ()

ThomasL

Kde Jackie Chan na ty nápady chodí? Proskakovat nákupním vozíkem, mlátit lidi běžkou....vždycky mě jeho akční scény pobaví a těším se, co si vymyslí v dalším filmu. Děj ani scénář nestojí za moc, ale s tím se už musí tak trošku počítat. ()

TERRORDROME

Jackie ide na svadbu do New Yorku a nebol by to on, keby sa to nezvrhlo na mlátenie s punkermi a mafiou. Ľudia na kašu v plastových vreciach, demolácia budov, šrotovanie drahých áut, jazda vznášadlom ulicou a preskok cez nákupný vozík. Jackie túruje, predvádza svoje kúsky a konečne sa mu podarilo preraziť do ameriky - ALELUJA, chváľme Pána (Chana)! Dej nie je dôležitý, ide len o to nakopať hnusných gangstrov a rozbiť pri tom čo sa dá. No, funguje to. ()

1945

Tradiční Chanovo béčko se spoustou šílených triků - vyniká zde boj s běžkou a jízda ve starém modelu Lamborghini ()

mira007

Hvězdy dávám za to, že tenhle film otevřel dveře Jackiemu do Hollywoodu jinak je ten film průměr, ale pan Kung-fu předvádí pěkný akrobacie. ()

Brejlil

Na slaboučký až blbý scénář jsou naroubovány akční scény, ve kterých gumový Chan (a nejen on) předvádí, co umí. Nebo to je obráceně. Prezentace schopností, ke které se vymyslel jaký takýs děj. Takže, když si ty zbytečné scény přetočíte, dost si užijete. Jiný postup nedoporučuji. ()

IvcaSammet

Skvělá akční komedie, na kterou se člověk může dívat pořád. Jackieho výkon je jako vždy naprosto brilantní. I když jsou všechny Jackieho "bitky" prakticky na jedno kopyto, vždycky dokáže nějaký ten nový chvat dokonale pobavit. Jedinou vadou filmu jsou až moc přemrštěné scény. Jinak ale klobouk dolů za Jackieho neústupné odhodlání natočit všechny nebezpečné scény bez kaskadéra i za cenu třeba oné zlomené nohy! ()

inutihar

S težkým srdcem tři. Chtěl jsem víc, Jackieho kousky jsou výborné, ale bohužel, ten pankový gang je ještě horší než pankáči z Policejní akademie a fakt mi tam vadil. ()

Puol

Bacha, jedná sa o zlomový film Jackieho Chana, ktorý mu konečne otvoril cestu do Hollywoodu. Prečo, to je pre mňa záhadou, podľa mňa patrí k tomu slabšiemu čo nakrútil. Okrem zopár štandartne dobrých akčných scén a preskoku cez nákupný košík neponúka nič pamätihodné. Prekvapí zopár drsnejších scén, ktoré zdvihli film až na R-ovú prístupnosť a potešia honkogské krásky slávna Anita Mui i pekná Francoise Yip. ()

Kolssteyn

...poesie akčních scén v neustávajícím ději je přáním každého fanouška akčních filmů... kdo se nudil, ať si radši pustí porno. ()

darkreider

Filmy s Jackie Chanom pre mňa budú vždy výnimočné a uznávam, že nie všetky sú špičkové. Tu mi chýbalo viac tradičného Chanovského humoru, ale aj tak to bola nadupaná akčná zábava s napraveným gangom a hustou naháňačkou so vznášadlom. ()