Bez přestání

Zkorumpovaný policajt při zametání stop po nehodě zajde až do extrému. Kvůli výhrůžkám od záhadného svědka se mu pak ale začne rozpadat život pod rukama. (Netflix)

xxmurphyxx

Vynikajúci Kórejský Kkeutkkaji ganda / A Hard Day bez hanby okopírovaný a hnusne znásilnený bandou Francúzskych negrov ako v tom najhoršom interracial porne dochutený o pár tragikomických sračkoidných scénok od pošahaných žabožrútov, bez štipky logiky a napätia, no zato s jednou cringy kung-fu scénkou a hromadou iných debilných, na úrovni Tureckej telenovely natočených v podaní Vina Diesla z Wishu. Jedna hviezda za rovnaký účes a strnisko ako mám ja u hlavnej hviezdy tohto mejdanu. ()

Heywood

Simon Abkarian hraje ty padouchy přímo učebnicově. Překvapivě dobré s morálním koncem, protože malý korupčník je trestán během doby a nakonec si nějakou tu odměnu zaslouží, protože jeho zásluha na likvidaci mnohem horších padouchů je nakonec nesporná. Film o pár hercích a několika lokacích za pár euro vydal slušnou porci kriminálního děje. Sice tam chybí doslova hromada vysvětlení a logika dostala na frak, ale stejně to má 55% ()

Saxos

Pfuj. To byla nálož na mozkové závity. Nesympatické, přehnané, několik směrů, ale ani jeden nedotažený k smysluplnému závěru a k tomu trapná snaha o humor. Závěr: nedoporučuji. ()

charles3

Solidní kriminálka s prvky černého, ironického a absurdního humoru á la bratři Coenové. Sympatický (anti)hrdina, dobře zahraný záporák a závěrečná scéna už byla jen třešničkou na dortě. Jen tu zlosynovu poslední akci á la Terminátor si mohli tvůrci odpustit... ()

chamonix odpad!

Kopie korejského Až na doraz. Jen v ní Netflix korektně zaměnil původní postavy za ženy a menšiny + je ořezaná a přišla o mnohem efektnější závěrečnou originál bitku. ()

mdf

Tak tohle přesně už jsem viděl,tohle je obšlehnutý film myslím,že byl korejský, ale nemůžu si vzpomenout na název úplně přesně to,co se stane na silnici... policajti jedou,ale říkám si..... ty odbočí a taky že odbočili, to není možné to už jsem přece viděl,potom s tou hračkou v pohřebním ústavu,ta rakev,balónky, jestli si ještě vzpomenu tak to sem dopíšu. Už jsem to našel....Až na doraz(2014)Korea ()

doom.cz

Nebýt toho připitomělého začátku, který se snaží hrát si na adrenalinovou schovku mrtvoláka, ale vyznívá jako špatná komedie, byla by to slušná detektivka/sryler. Časem se děj dost zlepšuje a poslední třetina je i výživná, hlavně finální bitka. Gastambide vypadá jako hybrid mezi Dieselem a Stathamem, během filmu mi začal být i docela sympatický a po tom provařeném začátku jsem mu ke konci dokonce fandil. ()