Sestry v sedle

• Francie Juste ciel ! (více)

Päť mníšok vidí pred sebou jediný cieľ: vyhrať cyklistické preteky a získať tak finančnú výhru, ktorú by chceli použiť na rekonštrukciu schátraného hospicu. Jediným háčikom vo veci je to, že nikto z nich nevie jazdiť na bicykli. A ešte horšie je, že nie sú jediné, ktoré sa na súťaži postavia na štartovaciu čiaru. To im však nijako nebráni v snahe dosiahnuť svoj cieľ. (Vertigo Distribution)

bourec

Vsadil jsem na to, že frantíci maj na bláznivý komedie patent. Jenže tady se nic moc neděje. Pár vtípků tam bylo, ale celkově nic , nad čím by se divák měl nějak rozplývat. 40%. ()

hroubek

Film Sestry v sedle se mi dost líbil a nečekal jsem, že se budu takhle dobře bavit. Samotný film má příjemný humor, který Vám dokáže velmi lehce vykouzlit úsměv na tváři. Jedná se oddychový film, jenž chce pobavit a to se mu z mého pohledu podařilo. Takže pokud hledáte nějaký nenáročný a pohodový film, tak určitě dejte Sestrám v sedle šanci, protože je to povedená komedie. ()

Grimaldi

Příjemná a hlavně rychle ubíhající komedie, která téměř až do konce oplývá dobrým humorem. Zvláště postavy mladších sester a vlastně i matky představené člověka rozesmějí bez vyloženě trapného okamžiku. Problémem se stal až samotný závěr. Ten je až moc rychle utnut v jakýsi happyend. Často to neříkám, ale kdyby měl film o trochu delší stopáž, která by motivace a chování ze závěru více rozvinula, užil bych si film jako celek mnohem víc. ()

Aljak

Komédia o rádových sestrách, ktorá pôsobí vcelku úsmevne, no zároveň až príliš uletene. Ale inak nápad celkom fajn, len sa mohli v tomto prípade držať Francúzi viac pri zemi, hoci sa im mnohokrát tie uletené komédie aj vyplatili. Postavy míšiek boli fajn a sympatické, aj tá rivalita s druhým kláštorom, viacero dobrých hlášok, ale ako celok to bolo zbytočne dosť prepálené. Ale na tie 3* to určite bolo. ()

blondboss

Trošku uletená francúzska komédia, ktorá si robí prču z viacerých vecí, ale hlavne zo samej seba. Ten cyklistický námet mi až tak veľmi nesadol a aj ten záver bol jemne odfláknutý, ale inak sa na to dalo pozerať a ako oddychovka to určite funguje. Videl som už ale aj lepšie komédie z krajiny galského kohúta. 55 % ()