Devět životů

Deväť životov

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA / Aruba, 2004, 90 min

• Fallen_One

Když tomu dávám dvě hvězdy, hodně přidávám. Koukám na to pětadvacet minut a děsně se nudim.(26.5.2009)

Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $1,215,000(12.7.2010)

• B!shop

No na to, ze jde o film, kterej jde hned na video, to nebylo spatny. Pribeh sice nejak originalni neni, ale je tu par slusnejch napadu, navic tu je celkem originalni droga a hlavne v momentech, kdy Snipes utika z blazince, je docela sranda, jak protivnici drogy vyuzivaj. Skoda, ze takovejch scen neni vic. Problem je, ze ackoliv scenar neni vymastenej, jak bejva zvykem u podobnejch filmu, hudba i kamera ujdou a herci taky nejsou uplne nejhorsi, pres to vsechno jsem se desne nudil. Asi za to muze Wesley, kterej proste neni herec typu Seagala nebo Van Damma, ktery natoci blbost a presto to je vcelku zabava a nebo to je tim, ze neni muj oblibenec. Tak jako tak jsem po chvily uz jen cekal, kdy film skonci, takze vic jak za 2* dat nemuzu.(16.10.2006)

Poměrně povedené béčko se zajímavým námětem a jen málem nudných chvílí. A distributor podle popisu opět film neviděl(26.7.2006)

• Lacike

Ono to ani nie je akcny film ale skôr thriller v ktorom hlavny hrdina uteka a banda grazlov a zaroven policia ho chcu chytiť. V tomto to trochu pripomina film U.S. Marshals v ktorom tiez Snipes cely film utekal. Hlavny rozdiel je v tom, ze Snipesova postava je tentoraz zdrogovana, takze absolutne netusi, co sa deje. Vdaka tomu ma film miestami psychedelicku atmosferu, co vyzera tak, ze sa v jednej scene neustale striedaju dve casove roviny. Na mna to pôsobilo otravne a vobec sa mi to nepacilo. Takisto napad zdrogovat hlavneho hrdinu ma nenadchol. Vdaka tomu, ze je mimo si nedokazal ziskat moje sympatie a bolo mi ukradnute ako dopadne. A akcnych scen ktore by to zachránili tu tiez nie je vela a su dost fadne natocene, takze vo vysledku sa jedna o nudny film maximalne na jedno pozretie. Ale aj to len vtedy, ked nic lepsie v TV nevysielaju. 4/10.(2.12.2012)