Devět životů

Deväť životov

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA / Aruba, 2004, 90 min

• rt12

Spíš jsem z toho měla zamotanou ,,šišku". O prožitku z filmu se tady nedá nic říct.(22.5.2014)

• Ruut

Když zhruba v polovině filmu hlavní hrdina zahlásil že tomu vůbec nerozumí, tak jsem ho plně chápal a soucítil s ním. Nakonec jsem to dokoukal a moje reakce na film byla asi taková jako reakce Snipese v posledním záběru filmu. Ti co film viděli tak určitě pochopí. Zpracováním hodně ale opravdu hodně průměrné béčko. Zákulisní machinace agentů tajných služeb jsou nudné a samotná myšlenka zdrogovaného hlavního hrdiny taky po určité době přestane bavit. Někdo tu psal v komentáři že má film zajímavou kameru. No mě se z toho spíš motala hlava. Možná bych hodnotil jinak kdybych neměl nakoukaných mraky mnohem lepších (nejen) béček.(10.6.2006)

Rozpočet $20miliónovTržby Celosvetovo $1,215,000(12.7.2010)

• Fallen_One

Když tomu dávám dvě hvězdy, hodně přidávám. Koukám na to pětadvacet minut a děsně se nudim.(26.5.2009)

Poměrně povedené béčko se zajímavým námětem a jen málem nudných chvílí. A distributor podle popisu opět film neviděl(26.7.2006)

• - Film se odehrává celý v noci. (cariada)