Vlčí lov

• Jižní Korea Project Wolf Hunting (více)

Akční thriller odehrávající se při eskortování nejhorších zlončinců mezi Jižní Koreou a Filipínami. (mikki089)

Wacoslav1

Neuvěřitelně intenzivní ultra úchylná jízda která rezignuje na nějakej příběh a děj a servíruje mega dávku pořád více se stupňujícího násilí. Už první půlka kde se mezi sebou vyvraždí polovina postav stojí za to. Jak nastoupí na scénu něco mezi Frankensteinovým monstrem a Terminátorem tak je definitivně o zábavu postaráno. Korea konečně zase přišla s něčím přímočarým co si na nic nehraje a mě to bavilo a na zbytek zvysoka seru.85% ()

pornogrind

Parádní akční splatter jízda, která na gore rozhodně nešetří. Problémem je, že jsem se mezi těma šikmookejma nemohl místy zorientovat. Ale jak jsem tak letmo četl zdejší komentáře tak jsem nebyl sám. Tudíž ve filmu nebylo moc komu fandit. To se ale změní zhruba v půlce. I korejci mají svoje Frankenstainovo monstrum a to po hodině nastupuje na scénu a rozjíždí tu pravou řežbu. Rázem veškerý sympatie směřují k tomu dvoumetrovýmu zohavenýmu hovadu, protože kde je on tam jsou i potoky krve. Bavil jsem se ale na plnej počet to není. Zejména kvůli těm matoucím ksichtům a zbytečně dlouhé stopáži(první hodina moc akce nenabídne). ()

Yoshitsune

Sakra.....co se to se mnou děje ? Tenhle film, bych ještě před pěti lety miloval, chválil kudy chodil a nakrucoval bych se jako kohout, protože bych ho měl v topce. Ale teď sem po skončení filmu, jen pokrčil rameny a vyloudil ze sebe "meh už sem viděl lepší" a taky že viděl. On tenhle film, má velice výrazné násilí a jak se vězni dostanou na svobodu, tak začne první polovina filmu, kde se vraždí na sto způsobů. No a pak uteče zdejší super voják a začíná druhá polovina filmu, kde se zase vraždí na dalších sto způsobů. Tímhle sem i popsal celý příběh tohole filmu, ano sou tady nějaké postavy, ale všechny do jednoho sou tak nevýrazné, neosobité a šedé, že se k nim nedá nevázat žádný vztah, natož pak k nim něco hlubšího cítit. A tady přichází na scénu, to "viděl sem lepší" viděl sem Hwayi: A Monster Boy které taky nešetřilo násilím, ale film zároveň dokázal bravůrně pracovat s psychikou hlavního hrdiny a postavy se neustále nějakým tím směrem vyvíjeli a šlo k nim navázat nějaký vztah. No Tears for the Dead taky další drsný film a opět se zde silně pracuje s hlavním hrdinou, které prochází krizí a trpí PTSD a tohle všechno, ho žene k záchraně, jedné osoby které zabil dítě. A takhle bych mohl pokračovat celkem dlouho, je spousta drsných filmů, které možná nemají nějaký silný příběh, ale sou si toho vědomi a proto vsázejí a na to, že pracují s postavami a scénárista je zpracovává tak abychom se dokázali s nimi žít, i kdyby to byli třeba záporné postavy. Tady nic takového neni a pak vlastně všechno to zabíjení je k ničemu a je vlastně nudné. Nicméně v tomhle filmu. se nacházejí dva filmy, jeden o vězních a druhý o super vojácích, v dobrých rukách, by se z toho dali udělat dva slušný filmy, takhle tady máme jeden nevýrazný film. Co mi však příjde vtipné, sou zdejší recenze, které vám o filmu vlastně řeknou dvě věci, ta první je, že všichni sou šikmocí a ta druhá je, že to je parádní masakr. ()

moviefreak

Pre Boha to čo som práve videl? Však to mal byť Bčkový akčný film, v ktorom si to na tankeri rozdajú zločinci verzus policajti a a a... A šok... Nikdy v živote som nevidel toľko nádherne puknutých hláv, odtrhnutých končatín, krvavých výstrekov, a body count, ktorý môže Michael Myers iba ticho závidieť!!! WTF??? Gore fest ako hovado, ktorý ma zaskočil svojou brutalitou... Kórejský Jason Vorhees na steroidoch tu likviduje všetkých hlava nehlava (doslova) a krv tu tečie potokom... A to som si myslel, že kórejskú The Witch už nemôže nič prekonať!!! Kórea MILUJEM ŤA :D ()

JASON_X

Už jsem se obával, že Korejci poněkud vyměkli, protože několik mých posledních setkání s tamními horrory a thrillery nebylo příliš uspokojivých. Ovšem touhle řežebnou peckou se Korejci vrací do mého merku na plné koule. Krvák par excellence, takový se často nevidí. Brutální rubačka zločinců s policajty na palubě zaoceánské lodi by byla i jen sama o době na poctivé čtyři pěticípé. A TO nejlepší přitom v té době ještě zlověstně dřímalo v podpalubí, zmutované, nehybné, komatoidní. Ovšem když TO bylo omylem zkropeno několika kapkami lidské krve, protékající po kýblech palubami jako chcanky slamníkem, začaly se dít věci. Umlátit někoho jeho vlastní utrženou rukou jsem už ve filmu viděl, dokonce dvakrát myslím, skvělý gag. Ale aby někdo (v tomhle případě dokonce normální člověk) někomu ruku v zápalu boje ukousl, respektive uhryzal, tak to je pro mě novinka. Za úžasné podpalubní monstrum musím zaokrouhlit nahoru. A moc rád bych viděl souboj tohohle impozantního natural killera třeba s Michaelem Myersem, nebo Jasonem Voorheesem. +90%. ()

• Ve filmu bylo použito 2,5 tun umělé krve. (Claw)
  • Ve scéně, kde japonská císařská armáda prováděla pokusy na lidech, jsou zobrazeny moderní EKG přístroje. (Johnny.ARN)
  • Natáčanie skončilo 14. apríla 2022. (Arsenal83)