Máš padáka!

Employee of the Month

Komedie / Drama

USA, 2004, 93 min

• st.ranger

Sympatická komedie s náhlým zvratem událostí na konci, jejich vývoj ale nic nezachraňuje a celkově jsou stejně lehce prokouknutelné. U takového filmu ale nečekané.(16.2.2010)

Dokud se to tvářilo jako pěkně černá komedie, tak to bylo dost zábavný, hlavně Steve Zahn. Ten překombinovanej a nevypointovanej konec u mě sundal z hodnocení.(15.4.2007)

Na jednu stranu pěkně promyšlené, na druhou příliš překombinované. celé se to stupňuje a to do takové míry, že mě to jako diváka pak už dál nepřekvapovalo, spíše otupilo a zkazilo dojem. Jinak ty hrátky s tím co si divák myslí o dění na obrazovce jsou velmi povedené. Nebýt to tak přehnané, bylo by to o hodně lepší, škoda. Christina Applegate mě hodně mile překvapila. Asi první film ve kterém ji vidím a to co předvedla se mi líbilo. Matta Dillona odjakživa moc nemusím, ale zde byl v zásadě snesitelný. Steve Zahn si svou roli užil asi ze všech nejvíce. Ve finále jsem byl i rád, že se to zvrtlo i v akčnější film, trochu to vybředlo z vod ve kterých to bylo, ale těch zvratů bylo už přespříliš. Docela jsem si to užil vizuálně bylo co sledovat, včetně návzností a spojitostí. Bylo to chytré. Jak zde čtu u mnohých konec zvedl hodnocení, u mě ho dost snížil. 6/10(30.4.2012)

• MM_Ramone

Pre mňa je toto typický príklad filmu za dve hviezdičky. Ničím výnimočný, neoriginálny snímok s lacnou zápletkou, ktorá sa znaží pôsobiť náramne prekvapujúco, ale je priehľadná ako sklo. Nevýrazní herci, tuctová kamera a fádne pokusy o humor. Komédia, ktorá nie je zábavná a dráma, ktorá nie je dramatická. Taký je film "Máš padáka!". Je to film na ktorý veľmi rýchlo zabudnem. **(28.6.2009)

• choze

Nemají být náhodou komedie vtipné?(2.1.2008)