Máš padáka!

Employee of the Month

Komedie / Drama

USA, 2004, 93 min

Priemerná, avšak príjemne odsýpajúca komédia, ktorá si ale jednu hviezdu navyše odomňa vyslúžila záverom v duchu hesla "Všetko je inak."(15.9.2009)

• nirvanafan

Režisér evidentně netuší, jak s filmem naložit. Celou dobu se to tváří jako hodně špatná komedie, (která zrovna nesrší humorem), a pak přichází naprosto stupidní závěr, podle něhož mi přišlo naprosto nelogické, co tam všechny ty postavy do prčic celou dobu dělaly. Fakt mě tam nezaujalo absolutně nic. Dala jsem už horší odpady, ale je to fakt kravina.(26.1.2009)

Škoda toho překomplikovaného "cool" konce.(3.5.2007)

• Jenda

Já zřejmě viděl uplně jiný film než ostatní. Mám taktéž pocit, že tento je pouze složeninou a vykrádání z dějů několika filmů minulosti a veškerý rádoby vtip sestává z fekálního a vulgárního humoru, který byl scénářem předepsán do úst Zahnovi. Nehledě k tomu, že že podobné "zvraty v posledních dvaceti minutách filmu" jsou dnes snad hollywoodským sportem a já osobně vím o třech filmech z posledních dvou letk ,kde se takové nacházejí, takže pro mne byl závěr vrcholně průhledný. Do té závěrečné dvacetiminutovky navíc nuda, kterou se scénárista snažil schovat za snůšku filosofických keců. Pokud bych neměl hodnotit jen scénář tak bych se kladně mohl vyjádřit například o Stevie Zahnovi a možná o Dillonovi, i když zde ani jeden neměl moc příležitostí rozvinout svůj herecký talent. Na to jsou ale jiná díla.(28.6.2007)

Nuž - asi chápem nadšenie ostatných, ale nejako ho nezdieľam. Nebolo to zlé, ale pripadala som si občas stratená v deji aj medzi postavami. Možno preto, že som nevedela do čoho idem som vôbec nechápala wocogo.Uletení mi pripadali, že sú už na obežnici a napriek sústredenému ostreniu zraku nedokážem rozoznať čo odomňa chcú. Ktovie..možno to bude na druhý pokus lepšie, ale náhliť sa s tým nebudem.(13.10.2006)