Sedmnáctiletá dvojčata, Jane a Roxy, jsou si k nerozeznání podobná, ale jejich povahy jsou zcela odlišné. Jane je výtečná studentka, zdrženlivá a cílevědomá perfekcionistka, která má dokonale zorganizovaný život a tvrdě pracuje, aby se dostala na univerzitu. Roxy je divoká, svobodomyslná rebelka, která na školu kašle, užívá si života a hraje na bicí v rockové kapele. Přestože jedna nemá ráda druhou, jsou nuceny strávit společně celý den v New Yorku, a dokonce se musí jedna na druhou spolehnout. Zatímco Jane se sem vypraví na řečnické klání, jehož vítěz získá stipendium na Oxfordu, Roxy chce proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentům demonahrávku vlastní kapely. Protože se však ulila ze školy, stíhá ji fanatický školní úředník Max Lomax. Navíc jsou dívky vyhozeny z vlaku, na nádraží se připletou k policejnímu zátahu a v jejich zavazadle skončí čip, nutný k výrobě pirátských kopií CD. Při tom všem se dívky stačí nejen pohádat, rozejít a zase smířit, ale také poznat kluky svých snů. (TV Nova)

glamgirl

To skupina jednej zo sestier nemala vlastné pesničky, keď prespievali Bowieho Suffragette city? A vôbec nie dobre. Inak ide o ďalší typicky olsenovský film - čiže o zbytočnosť, ktorá sa síce dá pozrieť, ale budete si o tých dvoch myslieť svoje. ()

chalp odpad!

Olsenové dvojčatá to opäť raz skúsili s väčším rozpočtom(30 000 000, až sa človek musí pýtať kam to sakra išlo?) a kamerou so statívom...a vyzerá to tak že naposledy.Nezachráni to ani prci ocko Eugene Levy, teenage fešák Jared Padalecki či kinderpankoví Simple Plan.No, Ashley a Mary-Kate sú už jednoducho za zenitom a ich klišoidné eskapády jednoducho nikoho nezaujímajú.Takže buď sa rozdeľte a skúste sa presadiť osobitne, alebo sa nato jednoducho konečne vyserte! ()

Bukk

Někdy mám pocit, že je film nekonečný. Když k tomu přidáte fakt, že je navíc s Olsenkama jen jeden z dalších filmů, které už stihly natočit - hrůza pomyslet, viďte. ()

Lilloos

Jasně, že je to trapná tupá hovadina, ale nepostrádá bláznivou akci a většinu času ani dementní leč účinný humor. Narážka na Avril Lavigne potěší a vystoupení mých dalších oblíbenců Simple Plan nenuceně osvěžilo děj. ()

no2

2/10 - Přiznám se bez mučení, že dovedu ocenit i trapnou komedii, pokud mě rozesměje (např. The Nutty Professor, který má tady na CSFD kolem 40 %). Potíž je v tom, že tento film asi jako trapná komedie nebyl zamýšlen. Jako "dobrodružná" rádoby komedie pro teenagery to asi nějaký účel splňuje, i když i v tomto žánru (myslím v tom "neprcičkovém") vznikly už i lepší věci (např. Geek Charming). Takže hvězdičku za snahu a pěkné tvářičky Mary-Kate a Ashley. ()

Matli

Na sestry Olsenovic jsem čekal, že to bude větší šhit, ale celkem to i šlo (hlavně že to zaujalo tříletý zlobivý dítě a to už je co říct). Na holky se hezky koukalo (nemyslím hereckou stránku) a Jared Padalecki svojí přítomností překvapil, ikdyž se nějak zvlášť nepředvedl. 26% ()

vickeyek odpad!

Hrůza. To jediné mě napadá. Když jsem se na film díval, myslel jsem, že umřu. Trapné, trapné trapné scénky, jako například ta z kadeřnictví, kde všichni tancují (uááá) nebo postava policisty, kterou jsem naprosto nepochopil. Překvapivě nejlepší byl asi koncert Simple Plan, bohužel se dvojčata dostala i na pódium a tento požitek zkrátila. ()

chrispe

Ač mnohými zavrhované, tak mám sestry Olsenovi docela ráda. Jako malá jsem milovala Výlet do Paříže a představovala si, že taky něco takovýho zažiju. Jejich filmy jsou většinou jako přes kopírák, ale s tím je člověk tak nějak smířen a já osobně jim odpouštím, protože nic víc nečekám. Jeden den v New Yorku se nijak neliší, holkám to sluší, najdou si milé chlapce a všechno dobře dopadne! ()

geek.ondra

Je to fajn. Nic víc ale ani nic míň. Když vypnete mozek a budete si užívat taškařice krásných Olsenek (Tu kariéru si možná doopravdy ukončili až příliš brzo) tak si to asi v pohodě užijete. ()

Karmin

Pouští to Student Agency v autobuse z Prahy do Brna a přesně k tomu a ničemu jinému se tenhle film nehodí. Ale pokud se vám stane, že jedete podruhé a zase dávají tohle, doporučuji spíše "časopis, denní tisk či hudbu různých žánrů". ()

Psycho.R

Po dlouhý době se na holky dalo koukat, Kdyby ovšem byl dobrý scénář, a režisér, ještě by měli kariéru před sebou ()

Ceberus

Film nepřináší nic nového, nic překvapivého, nic zajímavého. Jediným rozumným účelem zhlédnutí tohoto filmu je koukat se na Olsenky, k ničemu jinému to není. Na druhou stranu to zase není úplné utrpení, přes které by se na to nedalo dodívat do konce. ()

divjak

No a dve iba preto, lebo potom som videla este horsiu komediu :) den v new yorku si viem predstavit lepsie straveny.. . ()

Claude Speed

Olsenky... Toť pojem, který mě během let mého života dočista míjel. A vzhledem k tomuhle filmu je to možná i dobře. Ve své podstatě to ale zas tak zlé nebylo, a jsem si jistý, že tyhle krásné dvojčata určitě vyprodukovaly i nějaký lepší film, tak jim dám ještě šanci. ()

MRPitivier odpad!

Sestry Olsen jsou možná hezké, ale to nezachrání jejich hraní! Mizerný výkon s nic moc scénářem! Je to obvyklá honička s happy endem, kde zápletka ztratila na vážnosti hned v začátcích a příběh se velice nudně táhne dál a dál....a tomu říkají akční nebo dobrodružný film! Samozřejmě směšné! Nevtipné, kýčovité, prostě se mi to dost nelíbilo! ()