Sedmnáctiletá dvojčata, Jane a Roxy, jsou si k nerozeznání podobná, ale jejich povahy jsou zcela odlišné. Jane je výtečná studentka, zdrženlivá a cílevědomá perfekcionistka, která má dokonale zorganizovaný život a tvrdě pracuje, aby se dostala na univerzitu. Roxy je divoká, svobodomyslná rebelka, která na školu kašle, užívá si života a hraje na bicí v rockové kapele. Přestože jedna nemá ráda druhou, jsou nuceny strávit společně celý den v New Yorku, a dokonce se musí jedna na druhou spolehnout. Zatímco Jane se sem vypraví na řečnické klání, jehož vítěz získá stipendium na Oxfordu, Roxy chce proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentům demonahrávku vlastní kapely. Protože se však ulila ze školy, stíhá ji fanatický školní úředník Max Lomax. Navíc jsou dívky vyhozeny z vlaku, na nádraží se připletou k policejnímu zátahu a v jejich zavazadle skončí čip, nutný k výrobě pirátských kopií CD. Při tom všem se dívky stačí nejen pohádat, rozejít a zase smířit, ale také poznat kluky svých snů. (TV Nova)

renegrido

Tento film nám jednou pustili v autobuse a já blbá na něj koukala. Už nikdy víc:-) Nedoporučuju nikomu, komu je víc než 15 let. ()

DadysGirl

Dospělé Olsenky vypadající pořád jako holčičky... Já prostě nikdy nepoznám, která je která... :) Ale jinak docela vtipná bláznivá komedie o tom co se vám "může" stát za jeden den... :) Osobně mě nejvíc pobavilo, když je syn senátorky najde v pokoji se slovy "já mám narozeniny?!" :) ()

Marrianna

No s holkama Olsenovýma už jsem nějaké zkušenosti měla, takže se koukat s mou neteři na jejich další dílko se mi ani nechtělo a tím více mě překvapilo, že jsem se bavila. Mělo to příběh, spád i vtip. Možná, že za pár let budeme překvapeni ještě více. ()

Renie42

Filmy s Olsenkama mě nevadí, můžu si u nich odpočinout a strávit tu hodinu a půl u televize. Navíc to bylo vtipné, chvílemi i napínavé. Příběh, který je tak nereálný, kde si dívčiny splní svoje sny a potkají kluky svých snů. ()

DandaPiper

Zaručeně nejlepší Olsenovka. Má to děj! Neuvěřitelný, ale je to tak. Je to vtipný! Škoda, že právě po tomhle filmu holky s kariérou hereček téměř sekly, možná, že by konečně vybočily z hereček pro teen girls. ()

AndrewNewman

Olsenky ako herečky nemajú čo ponúknuť, ale hlavne v tomto bijáku sa na nich veľmi dobre pozerá. A celkom ma pobavil aj Pán Levenstein. ()

Ajay

Zatím největší sranda, kterou jsem s dvojčaty viděl, není to žádná hitparáda, ale dalo se to!! ()

VktrCZ

Není to objektivně úplně ten nejlepší film, není to ta nejlepśí komedie, ale já to žeru. Je to asi tím, že jsem to viděl v ten pravý čas, možná je to proto, že tyhle komedie z přelomu tisíci letí zkrátka můžu, nejspíš je to však kvůli Olsenkám. Zkrátka tento film žeru, sednul mi a zkrátka Olsenky no ()

Neezy

Hvězdička navíc za pěkného blonďáka kvůli kterému se na to možná někdy podívám znovu. Jinak na sobě opravdu pozoruju, že rostu :) Pěkná podívaná pro mladší diváky, pro ostatní je to spíš ztráta času.. ()

KuceraJohny

Překvapivě docela zábavná oddechovka. Zápletka nic extra. Ale na holky se pěkně kouká. Film musíte vidět když budete v klidu například při odpočinku tak je film vcelku zábava. Celkem zábava ale film si po druhé už asi nepustím. ()