poster

15 minut

 • USA

  15 Minutes

 • Německo

  15 Minuten Ruhm

 • Německo

  15 Minutes

 • Slovensko

  15 minút

Krimi / Thriller / Akční / Drama

USA / Německo, 2001, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Najprv musím povedať, že celý film je skutočne o 15tich minútach slávy a marketingový ťah aký tu nebol dlho. Pokiaľ hrá De Niro len necelú prvú časť (teda hrá ako hrá) a dajú ho ako prvého do záverečných aj úvodných titulkov, je to svinstvo, nech je hviezda akéhokoľvek formátu. Charlize si tiež moc pľacu neužila a Roden tých 15minút naopak využil naplno. Ale inak celkom dobrá mierne nadpriemerná zábavička. Pomerne kvalitné a prekvapivé vyústenia, skvelé pozrieť hlavne v originálnom znení. A napriek tomu, že Roden je Čech, a klobúk dole, zase ma a to nie poprvýkrát svinsky urazili. Tak v originále je názov postavy Emil Slovák. Ale v českom dabingu sa odrazu stanoví preklad ako Slezák. WTF?! 75%.(3.1.2007)

 • Renton
  ***

  Nebýt Rodena, bylo by to určitě horší..(13.3.2004)

 • Faustka
  ****

  Grandiózní Karel Roden, který naprosto převálcoval i takový eso, jakým Robert De Niro bezesporu je, amíci jen zírali, co dokáže český človíček odněkud z malé zemičky uprostřed Evropy za přispění jednoho začínajícího, ale o to víc nadšeného režiséra Olega Taktarova zaznamenávajícího vše znalým okem přes hledáček kamery, až k vytvoření jeho jedinečného díla faktu. Dokonalá souhra těch dvou byla omračující i když měli každý jiný cíl, výsledek stál, za těch jejich 15 minut slávy.(20.7.2009)

 • sharky
  ****

  Robert De Niro a Edward Burns ve filmu s Karlem Rodenem, ač filmové plakáty hlásily opak, Roden hraje hlavní roli a zmíněné hollywoodské celebrity se svými výkony vedle něj jen tiše blednou.(28.10.2003)

 • hirnlego
  ***

  Kdo by si kdy pomyslel, že nějaký český herec dá jednou solidně na držku idolu ženských i mužských srdcí, De Nirovi - a přece! Roden si celý film ukradl pro sebe a já mám chuť dát mu za ty jeho neskutečné kreace snad i ty 4* - žel bohu, nehodnotí se jeden herec, nýbrž celý film (a Roden ho vytahuje z 2*).(22.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace