Slimáci

Slugs, muerte viscosa

Slugs: The Movie

Horor

Španělsko / USA, 1988, 92 min

Slušné španělské maso s trochu vlažnějším rozjezdem, které se však v pozdějších fázích dobře rozjede a nabídne pár lahůdkových scén (sekání ruky, oči, slimáci zažírající se do kůže).(18.12.2011)

Vidis to? jsou vsade! ultimatni beckovej masakr ve verzi od lars video navic jeste z nezapomenutelnym dabingem budete se bavit obcas vam zatrne jako kdyz chlapkovi v restauraci vybouchne hlava zkrz oci a ven se vyvali cervi slizka smrt se blizi poradne cervena krev tece po hektolitrech a milovnik poradnyho trashackyho animal hororu chrochta blahem(19.5.2012)

Legenda mezi béčkovými zvířecími horory. I když hororové, stejně jako věština hororů, to pochopitelně není...(7.2.2006)

Vynikajúci oddychový hororík americko-španielskej produkcie. Miestami trochu vtipné (ale nie trápne) super vraždy s dobrými gore efektami. Myslel som si, že vraždiaci slimáci musí byť dobrá hlúposť, ale pri tomto som sa skoro vôbec nenudil. škoda toho konca, ktorý je klasický americký s krásnym happyendom a jednoduchým riešením.(5.6.2010)

Stále mě překvapuje, že existuje tolik hororových filmů, se kterýma jsem se v mládí vůbec nesetkal a přitom vůbec špatné nejsou. Příběh a nápad to mělo solidní. Vraždící tvor, který nevyniká rychlostí, ale ve stádu jsou silní a dokážou vás rychle sežrat zaživa.(20.8.2014)