Slimáci

Slugs, muerte viscosa

Slugs: The Movie

Horor

Španělsko / USA, 1988, 92 min

Klasický starší horůrek se spoustou krve a malých slizounů ... k takovýmto filmům se vždy člověk rád vrací.(17.11.2007)

Jeden z prvních hororů co jsem viděl. Dobrá sranda. Lidožraví slimáci požírají celé okolí :-D Člověk vždycky vymyslí nějakou hovadinu, kde z přírody zmutovaná zvířata zabíjejí nebohé lidstvo. Ale když se na to podívám z té druhé stránky, byl to jak říkám, jede z prvních hororů. A tenkrát to pro mě děsivé bylo. I když se dnes nad tím zasměji:-D(20.9.2010)

Legenda mezi béčkovými zvířecími horory. I když hororové, stejně jako věština hororů, to pochopitelně není...(7.2.2006)

Poprvý jsem Slimáky viděl asi tak do mých osmi let. Pamatuju si jak jsem se bál:) Je to skvělá záležitost tyhlety potvory. Hodnocení: 75%(20.8.2008)

• hippyman

kult nekult, tohle je fakt maximálně toxický odpad! [1. PFF Čakovická Be(´)čka](28.9.2009)