Slimáci

Slugs, muerte viscosa

Slugs: The Movie

Horor

Španělsko / USA, 1988, 92 min

No, do paroma! Veď presne takýto nechutní slimáci bez ulít sa v posledných rokoch ukrutne premnožili v našom kraji. Vytlačili všetky ostatné, pôvodné druhy. Sú všade. V záhradách, na dvoroch, na lúkach, na poliach, v lesoch... a žerú všetko, čo im príde do cesty. Našťastie sa ešte zatiaľ nepustili do ľudí. Avšak podľa toho čo som videl v tomto španielsko americkom filme je to len otázka času. Som z toho silne znepokojený. Čaká nás invázia agresívnych, vražedných, mäsožravých slimákov? Obávam sa, že hej. Bude to horror. ***(9.11.2014)

Pendrekoví slimáci s tlamičkou nabroušenejch zoubků, obhospodařující nejen rozkvétající zahrádky připomínajíc, tak trochu bodrého strýčka Pompa svou zapáleností pro likvidaci veškeré vegetace včetně živočišné bílkoviny(té obzvlášť). Skvostnej béčkovej horůrek pro požitkáře říše škůdcovské. :-)(21.12.2009)

Klasický starší horůrek se spoustou krve a malých slizounů ... k takovýmto filmům se vždy člověk rád vrací.(17.11.2007)

Vynikajúci oddychový hororík americko-španielskej produkcie. Miestami trochu vtipné (ale nie trápne) super vraždy s dobrými gore efektami. Myslel som si, že vraždiaci slimáci musí byť dobrá hlúposť, ale pri tomto som sa skoro vôbec nenudil. škoda toho konca, ktorý je klasický americký s krásnym happyendom a jednoduchým riešením.(5.6.2010)

Ale tak nakonec to taková blbovinka, jak vypovídá název a prvních 20 minut filmu, nebyla.. Na 3* to si myslím bylo:-)(21.1.2011)