Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

rob_troy odpad!

A tímhle krměj malý děti. No prosím a pak z toho rostou pěkně blbý intelektuálové, kteří rádi tuli-tuli. ()

Jerrysus odpad!

A pak se dívíme, že jsou současné děti takhle zakomplexovaný a neumí ani pořádně utvořit větu. Ani nechápu jak jsem mohl dříve vstávat kvůli téhle dvacetiminutové šílenosti. ()

Angel30

Nějakým dětem se to asi líbí, mě teda ani náhodou, odpad dávat nebudu, ale svému dítěti bych tohle nepouštěla ani omylem :) ()

konysua

Jestli budu mít nedej bože někdy děti, tak je rozhodně neposadím před takovou vocasovinu jako tohle. Když před televizi kde hraje teletubbies postavíte slepici tak do hodiny umře na nedostatek mozkové kapacity. 1/10 ()

RigorMortis odpad!

Chcete psychicky zdeformovať dieťa už v útlom veku? Pustite mu Teletubbies. Vnímanie malého dieťaťa sa síce postupne vyvíja, no je barbarsky kruté ho trestať tým, že ho v rámci výchovy posadíte pred telku s týmito štyrmi...no, čokoľvek to je. ()

habertek odpad!

A teď si uděláme puding...Nechutný!!! Jestli chcete mít úplně vymatlaný dítě tak ho nechte koukat na tohle... ()

anyonecek

Toto má vzdělávat a obveselovat či bavit děti v ranném věku? Co z nich potom vyroste? Mluvící vyasvač? A nebo snad slunce s xichtem brečícího děcka? Todle je opravdu velmi smutný seriál, ale vždy se u něj náramně pobavím jak je stupidní :D. Tinky Winky, Dipsy, Lálá, Pó!!! ()

Matte27 odpad!

Tohle je i pro mozek malého dítěte moc. O mozcích dospěláků nemluvě. Jestli je na tomto "seriálu" něco, co stojí za vyzdvižení, tak je to jeho barevnost. Jestli někdy skončím na LSD tripu, tak zkouknu všechny díly. ()

brzozin odpad!

Dokonalý přiklad lobotomizace dětských diváků a jejich indoktrinace od útlých let. Pořady tohoto typu vyrábějí budoucí poslušné, šťastné a nemyslící konzumenty, kteří, po dosažení určitého věku plynule přecházejí na Ulici, Ordinaci a podobné teleblbies pro dospělé. ()

DjsVorel odpad!

Ti Angláni, co to namluvili, se museli před tím totálně zhulit nebo sjet, sežrat plato diazepamu a zapít to litrem vodky! ()

MiD odpad!

Naprostý humus, blbost, trapárna, totální demence... Napadají mě všelijaká slova, ale nedosáhla by ani desetiny toho, co je tento, rádoby seriál pro děti, zač. Když jsem trávil dny v nemocnici a každé ráno jsem se brzo probouzel pro odběry krve, následovalo zapnutí televize. Pokaždé, pokaždé co skončila Snídaně s Novou, následovala tato blbost. Měl jsem zkažený celý den, stačila úvodní znělka a konec... ()

Předseda

Můj prenatálek dává pětihvězdu a říká, že je to po reklamách nejlepší pořad. "Ááááááíííííííéééé, hu, pŕŕŕŕŕŕŕsk, mlask, mlask. ()