Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Judy24

Nebuďte tak zlí! Teletubbies jsou totiž na první pohled rozhodně největším seriálovým odpadem (až po Gottwaldovi, samozřejmě) a je velmi snadné si to obhájit, ale upřímně - vytvořil by někdo něco takového pro člověka od cca 11 - 100 let? Ne. Samozřejmě, že ne. Teletubbies jsou čtyři postavičky a jeden vysavač, které se snaží zaujmout děti od několika měsíců po cca 4 roky. Hrají si s barvami, ptají se dětí na jednoduché otázky, roztomile se hihňají a loučí se skákáním a máváním sluníčku/děťátku. Postavičky jsou barevné, snadno rozeznatelné, mají dobře vyslovitelná jména, slovní zásobu o cca 25 slovech a pořád si hrají. Co víc byste, prosím vás, pro ty nejmenší děti chtěli? Doopravdy si nemyslím, že by Teletubbies vymývaly dětem mozky (pokud dětmi nemyslíme ty od 8 roků výš), ale naopak těm nejmenším pomáhají je rozvíjet. A kdo někdy hlídal celý den ročního mrňouse tak ví, že půl hodina Teletubbies může být skutečným požehnáním. ()

sima275

Když to ještě běželo na nevím čem, úplně jsem tenhle seriál žral. Měl jsem ale asi 5 let nebo kolik, ale i tak mě to bavilo. Popravdě jsem myslel, že tady na CSFD bude mít minimálně 90%. A tady 15% :). Nevím čím to je, ale tenhle seriál úplně zbožňuju. Úvodní znělka je dobře vymyšlená. Teletubbyland je úžasné místo a postavičky (moje nejoblíbenější je asi LaaLaa) jsou taky super. Neviděl jsem tendle seriál asi 5 let, ale i tak dávám 5* protože jsem ho zbožňoval. 90% ()

Mitsu

Na Teletubbies jsem ujížděla jako malá a kdykoliv bych tento seriál zahlédla v televizi, určitě bych se na něho podívala. Mám je spojené se svým dětstvím a strašně ráda se jejich přiblbým dialogům směju. Právě proto, že je to nehorázná stupidnost, která se nesmí podávat ve větších dávkách, neboť hrozí totální vygumování mozku. A to především u malých dětí. ()

TetherSaw odpad!

Kdyby se vzaly veškeré náklady na odvisílání a tvorbu všech dílú, filmů a vůbec věcí (např. i hraček) s nálepkou teletubbies a využili se jakýmkoliv prospěšným způsobem (např. školy v Africe :P)-NEBYL BY TEN SVĚT PRO VŠECHNY O NĚCO LEPŠÍ?! Ať se tvůrci zamyslí, protože jedině pro ně by to nebylo prospěšné z hlediska bývalých tučných finančních toků..... ()

Brodyman odpad!

Víte, už dlouho si pokládám otázku, kde se ve výchově dětí objevila ta chyba, která je dnes nutí pouslachat něco jako Gangnam style, nebo nějaká homozpěváky typu Justin Bieber, nebo One Direction. No? Asi máme podezřelého. Mě to naštěstí začlo připadat debilní dostatečně brzo. ()

Conducteir

Koukám že ČSFD je plné retardů co nepochopí, že tento pořad není určen jim. Nestačím se divit vašim komentářům a hodnocením. BBC jako taková patří ke světovým špičkám co se vzdělávacích a dokumentárních pořadů týká. To vaše posměšné šišlání tady jen naznačuje na jaké mentální úrovni jste vy sami až na pár světlých vyjímek co umí přemýšlet než něco ohodnotí. Co se mě týká musím dát za svého 11 měsíčního synka 5 hvězdiček protože on to miluje. Kdyby teletubbies hodnotili děti z celého světa, dosáhli by 90 procent ani by jste nemrkli. Howgh ()

Tormentor665

Seriál, který řeší problematiku homosexuality mezi hvězdami pořadů pro děti, zaslouží ocenění. A těch podprahových sdělení...ts...ts. (Thor steinar, kdyby vás to zajímalo). Jinak koukejte se do toho sluníčka alespoň pět minut v kuse (nejlépe ještě na véháesce) a změkně vám tak 60% mozku! ()

Kulpotavs odpad!

Tak je suverénně nejtrapnější věc , co jsem kdy na obrazovce viděl. Zajímalo by mě, které hovado stojí za vznikem tohohle monstra!!!!!! ()

LilyDeLarge odpad!

Ne a ne a ne. Tohle je prostě špatně špatný. Radši bych se pozvracela po víně než sledovat tohle. ...až skončím v pekle, budou mi pouštět Teletubbies dokola. ()

Meescha

Musite vsichni uznat, ze tohle je ulet. Jedna z mala veci, u ktere se bavi ma malinka sestricka i ja (i kdyz kazdy z jineho duvodu :-) Lima dela chybu, ze tech 5* opravdu nedal, csfd jetakova, jaka je, tudiz dulezity je jen a jen Tvuj nazor a ne to, co si mysli ostatni... ()

wef

Náhodou je to celkem sranda. Moje malá sestřenice z toho byla na větvi. Jenomže když jste se zeptali, jakou to auto na ulici má barvu, neříkala červená, ale Po, nebo jak se jmenuje. Dalo pořádnou práci ji to odnaučit! ()