poster

Policie

 • Francie

  Police

 • slovenský

  Polícia

Krimi / Drama

Francie, 1985, 113 min

 • Malarkey
  ****

  Policie, název filmu, čistej jak kokain od Fandy z právě vyhořelýho bytu na sídlišti. Tak, jak je nekompromisní název, je i nekompromisní celý film. Upřímnost nadevše. Gérard drsnej, kolikrát né moc férovej chlap a příběh odehrávající se tak nějak souběžně s jeho životem. Řiká se, že francouzské kriminálky jsou top. A tahle je určitě jedna z těch lepších. Typicky nekompromisních, bez humoru, ale s vážností, kde i vášeň Vám příjde naprosto přiměřená lidská činnost.(31.12.2010)

 • dobytek
  ***

  Čekal jsem, že by se mi to mohlo celkem líbil, ale moc mě to nenadchlo. Začátek vypadá docela nadějně, má to atmosféru, Gérard Depardieu v roli fízla se tam s ničim moc nepáře a zdálo se, že to bude zase jedno poctivý drsňácký krimi z Francie. Ale postupně se tam začíná hlavně kecat a nic moc se tam neděje. Ke konci už jsem se vyloženě nudil. Možná by nebylo na škodu z filmu tak 20 minut vystříhat. Slabý 3 hvězdy.(27.4.2015)

 • tahit
  ***

  Přes jisté kvality nic zvláštně dějově převratného. Nicméně Gérard Depardieu dokáže pobavit v každém filmu. Pokud se dokážete povznést nad příšerný dabing, tak uvidíte zcela průměrnou kriminálku, možná se z toho dalo vytřískat víc. Ale jinak docela dobré.(18.2.2011)

 • borsalino
  ***

  Další z řady klasických francouzských kriminálek, nicméně tato kriminálka již nemá takové nekompromisní rysy jako filmy v sedmdesátých letech, je rozmělňována určitými romantickými prvky. Ovšem i tak jde o velmi dobře vystavěný příběh i film s velmi dobrým výkonem zejména G. Depardieu.(1.6.2009)

 • dopitak
  *

  Jestli v tom planém plkání něco bylo v originále, pak dabing aspirující na cenu "Nejhorší dabingový počin desetiletí" vše zhatil (tvůrci snad vůbec nekoukali hercům na pusu, dabéři blábolí dlouhé věty v okamžiku, kdy se v obraze skoro nemluví, a naopak, dialogy jsou příšerné). Větší blbost jsem dlouho neviděl, a koukat se skoro dvě hodiny na film jenom kvůli tomu, že mladičká Sophie na moment ukáže prsa, nemá význam. To si tu scénu radši najděte na netu a čas využijte jinak.(11.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace