Prokletí městečka Bridge Hollow

• USA The Curse of Bridge Hollow

Tohle město na halloweenské výzdobě opravdu nešetří. Když ji ale oživí zlý duch, musí proti němu táta, který svátek mrtvých nesnáší, spojit síly s dospívající dcerou. (Netflix)

oveckaoa

Průměrnější film, aby člověk v distribuci pohledal. Tady nefunguje nic záporák je trapný a k smíchu a jeho banda poskoků je tak trapná, že je zmlátí několikrát po obě i malé děcka. Wayans šel od Scary movie herecky dole a je smutné, že se snížil k něčemu takovému Kelly Rowland je tam zbytečná úplně a zhruba z 10  pokusů o vtip jen jeden   padne na úrodnou půdu (je to ten s tím kovidem). 20 procent za kostým Scarlet spider z animovaného spidermana into the spiderverse a song Hit the road Jack a 20 za ten vtip. 40 procent ()

M.i.k.e

obstojná rodinná blbina z ranku filmů jako Goosebumps atd. Zaznamenal sem i srovnání se Sandlerovým Hubbieho halloweenem, ale tady se narozdíl od něj nikdo nepitvoří, nemá rádoby vtipnou vadu řeči a nedělá humory za každou cenu. Marlon Wayans se tu drží dost zpátky a dokonce se najde i pár vtipných scén...60% ()

lykan9

Šlo to. Herecky byla tato komedie příšerná, ale jinak je Prokletí městečka Bridge Hollow místy vtipná komedie s výbornými maskami. A například část s kostlivci byla vynikající a podkres AC/DC tomu dodal šťávu. Divák však musí vydržet celý film, protože začátek je nudný a děsný, ale film se postupem rozjede a od poloviny již stojí zato tento film vidět. ()

Grimaldi

Jméno Marlon Wayans mě hned mělo varovat, ale i tak jsem se rozhodl dát městečku Bridge Hollow šanci. Velká chyba! Už dlouho se mi nestalo, že bych se u filmu tak moc nudil jako při tomhle netflixovskem veledíle. Wayans většinu stopáže propiští, jeho dcera vše necharismatický okomentuje a manželka a její vegan pečivo tento neúspěch jen korunuje. Jedna hvězdička za v některých okamžicích ucházející akční scény, konkrétně pár minut s kostlivci a klauni stálo jako jediné za zhlédnutí. ()

p.a.douch

Pohodový rodinný film. Celkem slušné triky. Humor je spojen zejména s Marlonem a Robem Rigglem. Na závěr slušný cliffhanger. Rozhodně by mi nevadil druhý díl. Městečko Bridge Hollow by se dalo slušně rozvinout. Jeff Wadlow svojí roli zvládá a herce celkem slušně kočíruje. Netflix by mohl nasypat nějaké peníze a rozjet celkem zajímavou sérii. Je to na slušné 3 hvězdy, ale když někdo může dát tomuto filmu klidně odpad, můžu dát v klidu 4. ()

• Na začátku filmu hraje píseň „Hit the road Jack“ od Raye Charlese. Když Howard (Marlon Wayans) zabíjí kostlivce motorovou pilou, hraje píseň „Highway to Hell“ od AC/DC. (griph)
  • Když Howard (Marlon Wayans) a Sydney (Priah Ferguson) mluví v autě o tom, jestli byl pavouk skutečný nebo šlo pouze o iluzi, jde si povšimnout narážky – zmíní, že se to šíří jako virus a začalo to u netopýra, což je jasná narážka na covid-19. (griph)

Nový animovaný Bugs Bunny je na cestě

Nový animovaný Bugs Bunny je na cestě

04.05.2023

Oceněný scénárista a reklamní režisér Robert Rugan v nedávném podcastu prozradil, že byl najat společností Warner Bros. Pictures, aby napsal nový hraný a animovaný hybridní film o nejslavnější… (více)

Časové pásmo bylo změněno